HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Nem leszek egy darabig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The Boss

The Boss
Posztok száma : 320
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Nem leszek egy darabig   2012-04-19, 2:32 pm

Arrivederci!
nemsokára találkozunk
Kedves Fórumlakó!

Ha előre tudod, hogy bizonyos ideig nem leszel, itt jelezheted a staffnak és a játékostársaidnak. Ez csupán azért fontos, hogy ne aggódjunk érted, illetve tisztában legyünk azzal, hogy aktív tagja szeretnél maradni az oldalnak, de konkrét körülmények miatt hiányolnunk kell téged.
A Staff
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 36
Motto : ➹ ha becsukod a szemed és úgy teszel, mintha semmi nem történt volna, attól még az igaz marad Titulus : ➹ törtető Foglalkozás : ➹ énekes Play by : ➹ selena gomez

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-04, 7:44 pm

Hát avatom is ezt a topicot. izgatott

Habár van még addig majdnem egy hét, de ahogyan magamat ismerem, tuti elfelejtem. Very Happy
Szóóval, jövhét péntektől (06. 09.) egészen azutáni hét 19.-ig (06. 19.) nem leszek elérhető. Fesztiválok, Horvátország. bólogat
PM-ben elérhető leszek, facen is, viszont reagok nem fognak születni ebben a viszonylag hosszú időszakban. :/ Igyekszem majd minél hamarabb pótolni. énekel

LIVING WITHOUT PASSION IS LIKE BEING DEAD.

I'D RATHER DIE THAN LIVE WITHOUT PASSION.

Elliott

Elliott
Posztok száma : 31
Motto : Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak. Age : 18 Foglalkozás : diák és modell Play by : gigi hadid

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-09, 12:42 pm

Sziasztok! csillogó szemű

Ugyan én nem megyek hosszabb eltávra, de gondoltam jobb lenne kiírni, hogy tudjátok, mi a helyzet.
Családi okokból kifolyólag kissé lassabban fognak reagok születni tőlem a nyár folyamán, mint ahogy azt én előre gondoltam.
Úgyhogy habár nem fogok eltűnni, de csigatempóra fogok váltani, ami miatt a játékostársaimtól előre is elnézést kérek!

Köszönöm szépen a megértéseteket! szívecske

Személyzet

Személyzet
Posztok száma : 28
Motto : ✖ do it fast, do it slow, you control the tempo Age : 26 Titulus : ✖ i feel numb in this kingdome Foglalkozás : ✖ könyvtáros Play by : ✖ min yoongi

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-09, 12:57 pm

Halihó!

Biztosan észrevettétek már, hogy az utóbbi napokban szörnyen belassultam és el is tűntem; mivel időközben kiderült, hogy rengeteg formalitást el kell még intéznem a leendő munkahelyemmel kapcsolatban, több időt töltök házon kívül, mint belül... És hát na.

Ugyanakkor fogalmam sincs, mennyire tudok majd aktív lenni, ha már munkába állok; szóval 06.21. - 09.15. között nem ígérek túl nagy aktivitást, szóval előre is mindenkitől elnézést, akinek befagynak a játékai velem emiatt; de azt megígérhetem, hogy azért igyekezni fogok a lehető legjobban teljesíteni és írogatni, mert elégnék szégyenemben, ha három hónapon át egy betűt se írnék :O

Köszönöm szépen a megértéseteket kölyökkutya szemek 2
(az off Arien, Seungcheol, Cory és Melisandre karakterekre vonatkozik)

Lovell

Lovell
Posztok száma : 75
Motto : All she cares about is money and the city where she's from. Her intention is the paper, she don't need no fucking love Age : 19 Titulus : purrfection Foglalkozás : tanuló Play by : camila mendes

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-13, 2:31 pm

Helló! csillogó szemű

Kicsit belassultam mostanság, és ezt tartani is fog egy kis darabig, de igyekszem a reagokkal, minden egyébbel. Nem eltűnök, csak kis türelmet kérek!

szereteeet heart

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 87
Motto : ♠ sometimes I tend to lose myself Age : 20 Titulus : malacka Foglalkozás : zsoké Play by : giza lagarce

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-14, 10:31 am

Magánéleti gondok miatt kicsit kivonom magam a forgalomból. Amint tudok, jövök, kérlek, legyetek türelemmel.

Mather

Mather
Posztok száma : 10
Motto : táncoltam a sátánnal, s mikor a saját képére akart formálni, belémszeretett Titulus : red fuckin' queen Foglalkozás : ●● student, cheerlader Play by : ●● Madelaine Petsch

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-16, 1:27 pm

Tudom kicsit el vagyok tűnve, de magánügyi problémák merültek fel, aztán próbálom felszedni magam a padlóról. Igyekszek minden babusnak reagolni, de lassabban fog menni. pale szívecske

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 496
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-20, 9:28 pm

Muckók :3 A következő másfél, két hétben megcsappant aktivitásra számíthattok tőlem. Költözködök, és húszezer felé áll az agyam azon darabkája, amelyik még talán él. Elértek amúgy pm-ben, meg ilyenek, lehet, h irkálni is fogok, de cseten ne várjatok, és hosszas értekezésekre, új dolgok megbeszélésérekitalálására sem vagyok most túl jó. Remélem, mielőbb túléljük a dolgot, és a UPC is jót akar majd nekünk a netünk átkötésével...xD Tsóksz<333

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

Dunant

Dunant
Posztok száma : 19
Motto : Mottó helye Age : 23 Foglalkozás : Tanuló Play by : Sarah Mikaela

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-08-04, 10:06 pm

Nem sokakat érint, de azért jelzem:
A holnapi naptól egészen augusztus 20-ig elég elvétve leszek nyaralás okán... lehet néha fel-feltűnök és ha esetleg lógok valakinek, akkor hirtelen és váratlanul tolok egy reagot, hogy aztán megint eltűnjek. xD Ha bárki keresnek, akkor azért lehet bombázni PM-ekkel.

Tanár

Tanár
Posztok száma : 13
Motto : “Be crazy. Be stupid. Be silly. Be weird. Be whatever. Because life is too short to being anything but happy.” Age : 32 Titulus : Womanizer Foglalkozás : Testnevelő-edző tanár Play by : Sebastian Stan   :

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   2017-08-12, 3:36 am

Tudom, tudom el vagyok tűnve... viszont szándékomban sincs végleg, csak úgy néz ki a munkahely váltás és hogy túlóráznom kell már a próbaidő/betanulás alatt sokszor 12 órákat leszívott teljesen agyilag egy puddinghoz hasonlítok és hulla fáradt vagyok kb. egész nap csak alszom, értelmes cselekedetre nem sok futja tőlem mostanság. Sad Némi türelmet kérnék még, amennyiben nincs elegetek belőlem, ígérem meghálálom!

DIMITRI VASILEV

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Nem leszek egy darabig   

Nem leszek egy darabig
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utahime vs. Ayse - Androgün találkozó