HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Nem leszek egy darabig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The Boss

The Boss
Posztok száma : 320
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Nem leszek egy darabig   2012-04-19, 2:32 pm

Arrivederci!
nemsokára találkozunk
Kedves Fórumlakó!

Ha előre tudod, hogy bizonyos ideig nem leszel, itt jelezheted a staffnak és a játékostársaidnak. Ez csupán azért fontos, hogy ne aggódjunk érted, illetve tisztában legyünk azzal, hogy aktív tagja szeretnél maradni az oldalnak, de konkrét körülmények miatt hiányolnunk kell téged.
A Staff
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 32
Motto : ➹ ha becsukod a szemed és úgy teszel, mintha semmi nem történt volna, attól még az igaz marad Titulus : ➹ törtető Foglalkozás : ➹ énekes Play by : ➹ selena gomez

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-04, 7:44 pm

Hát avatom is ezt a topicot. izgatott

Habár van még addig majdnem egy hét, de ahogyan magamat ismerem, tuti elfelejtem. Very Happy
Szóóval, jövhét péntektől (06. 09.) egészen azutáni hét 19.-ig (06. 19.) nem leszek elérhető. Fesztiválok, Horvátország. bólogat
PM-ben elérhető leszek, facen is, viszont reagok nem fognak születni ebben a viszonylag hosszú időszakban. :/ Igyekszem majd minél hamarabb pótolni. énekel

LIVING WITHOUT PASSION IS LIKE BEING DEAD.

I'D RATHER DIE THAN LIVE WITHOUT PASSION.

Elliott

Elliott
Posztok száma : 31
Motto : Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak. Age : 18 Foglalkozás : diák és modell Play by : gigi hadid

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-09, 12:42 pm

Sziasztok! csillogó szemű

Ugyan én nem megyek hosszabb eltávra, de gondoltam jobb lenne kiírni, hogy tudjátok, mi a helyzet.
Családi okokból kifolyólag kissé lassabban fognak reagok születni tőlem a nyár folyamán, mint ahogy azt én előre gondoltam.
Úgyhogy habár nem fogok eltűnni, de csigatempóra fogok váltani, ami miatt a játékostársaimtól előre is elnézést kérek!

Köszönöm szépen a megértéseteket! szívecske

Személyzet

Személyzet
Posztok száma : 28
Motto : ✖ do it fast, do it slow, you control the tempo Age : 26 Titulus : ✖ i feel numb in this kingdome Foglalkozás : ✖ könyvtáros Play by : ✖ min yoongi

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-09, 12:57 pm

Halihó!

Biztosan észrevettétek már, hogy az utóbbi napokban szörnyen belassultam és el is tűntem; mivel időközben kiderült, hogy rengeteg formalitást el kell még intéznem a leendő munkahelyemmel kapcsolatban, több időt töltök házon kívül, mint belül... És hát na.

Ugyanakkor fogalmam sincs, mennyire tudok majd aktív lenni, ha már munkába állok; szóval 06.21. - 09.15. között nem ígérek túl nagy aktivitást, szóval előre is mindenkitől elnézést, akinek befagynak a játékai velem emiatt; de azt megígérhetem, hogy azért igyekezni fogok a lehető legjobban teljesíteni és írogatni, mert elégnék szégyenemben, ha három hónapon át egy betűt se írnék :O

Köszönöm szépen a megértéseteket kölyökkutya szemek 2
(az off Arien, Seungcheol, Cory és Melisandre karakterekre vonatkozik)

Lovell

Lovell
Posztok száma : 75
Motto : All she cares about is money and the city where she's from. Her intention is the paper, she don't need no fucking love Age : 19 Titulus : purrfection Foglalkozás : tanuló Play by : camila mendes

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-13, 2:31 pm

Helló! csillogó szemű

Kicsit belassultam mostanság, és ezt tartani is fog egy kis darabig, de igyekszem a reagokkal, minden egyébbel. Nem eltűnök, csak kis türelmet kérek!

szereteeet heart

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 87
Motto : ♠ sometimes I tend to lose myself Age : 20 Titulus : malacka Foglalkozás : zsoké Play by : giza lagarce

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-14, 10:31 am

Magánéleti gondok miatt kicsit kivonom magam a forgalomból. Amint tudok, jövök, kérlek, legyetek türelemmel.

Mather

Mather
Posztok száma : 10
Motto : táncoltam a sátánnal, s mikor a saját képére akart formálni, belémszeretett Titulus : red fuckin' queen Foglalkozás : ●● student, cheerlader Play by : ●● Madelaine Petsch

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-16, 1:27 pm

Tudom kicsit el vagyok tűnve, de magánügyi problémák merültek fel, aztán próbálom felszedni magam a padlóról. Igyekszek minden babusnak reagolni, de lassabban fog menni. pale szívecske

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 494
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   2017-06-20, 9:28 pm

Muckók :3 A következő másfél, két hétben megcsappant aktivitásra számíthattok tőlem. Költözködök, és húszezer felé áll az agyam azon darabkája, amelyik még talán él. Elértek amúgy pm-ben, meg ilyenek, lehet, h irkálni is fogok, de cseten ne várjatok, és hosszas értekezésekre, új dolgok megbeszélésérekitalálására sem vagyok most túl jó. Remélem, mielőbb túléljük a dolgot, és a UPC is jót akar majd nekünk a netünk átkötésével...xD Tsóksz<333

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Nem leszek egy darabig   

Nem leszek egy darabig
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utahime vs. Ayse - Androgün találkozó