HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Angelica Star

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tanár

Tanár
Posztok száma : 8
Motto : Megszoksz vagy megszöksz! Age : 27 Titulus : kicsit dilis, kicsit idegesítő, de szerethető Foglalkozás : történelem tanár Play by : Mila Kunis
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Angelica Star   2017-05-27, 10:47 am

Angelica Star
Magyarországon láttam meg a napvilágot. Átlagos gyerekkorom volt. A családom nem volt se gazdag, se előkelő. Egyszerű, hétköznapi emberek voltunk, vagyunk. Az iskolában mindig jól tanultam. Érdeklődési köröm pedig elég tág volt, amikor megkérdezték, mi legyen a továbbtanulással? Ami azt illeti három egyetemet végeztem, és egy technikumot. Tanultam orvosnak, történelem tanárnak, és vegyésznek is. Mi több, három évig szolgáltam a hadseregben is. Azt hiszem egész szép kis múltat és tanulmányokat hagyhattam magam mögött. Igazából olyan pályára mehettem volna, amire csak vágytam. A legnagyobb álmomat azonban sosem sikerült valóra váltanom, így olyan úton indultam el, amit szintén szerettem.
Először, 20 évesen - levelező szakon tanultam az egyetemen, így volt ez lehetséges - kiköltöztem Londonba. Ott éltem két évig, és miközben erősebb lett az angol tudásom megismerkedtem egy néhány fontos emberrel. Az ő támogatásukkal és segítségükkel utaztam el végül az Államokba. Egészen 26 éves koromig ott éltem. Először egy pubban voltam felszolgáló. Majd kisegítő lettem néhány üzletben. Utána egyre sűrűbben megfordultam a különböző szórakozóhelyeken, és miközben bejártam az Államok több városát is - hozzá teszem mindegyiket imádtam - igazi DJ lettem. Persze, nem az a híresféle akinek minden zenéjét ismerik. Sőt! Én még csak nem is nagyon kreáltam semmiféle zenét. Az én munkám másból állt. Kicsit összetettebb volt ennél. Illetve, jól érzek az elektronikus kütyükhöz is, így gyakran alkalmaztak számítógép szerelőként is. Hű, ez már most sok nekem igaz? Hát igen, elég összetett személyiség vagyok, mind jellemben, mind tulajdonságaimban. Elég sok dologhoz értek. Ugye, arról nem is beszélve, hogy kerek egy évig étteremben dolgoztam. Remekül főzök, igen, de nem volt kedven egy-egy alkalmon kívül többször besegíteni a konyhában. Inkább csak felszolgáltam. Összegezve, az életemben olyan dolgokat próbáltam ki, amik mindig is érdekeltek. Még ha nem tartósan, igazi hivatásként, de kíváncsi voltam. Sajnos, az életben vannak olyan dolgok is, amiket nem érhetünk el. Például, nem élhetek abban az országban, amelyikben szeretnék. És, a nyelvtanulás sem jött össze olyan formában ahogy azt én szerettem volna. Csak angolul beszélek az anyanyelvemen kívül. Ez nem túl jó, tekintettel arra, hogy mennyi mindent meg akartam még tanulni. Ettől függetlenül, én, elégedett vagyok az életemmel. Sok helyen jártam, sokat kipróbáltam és ha ez még az álmaimnak csak a fele volt, nem számít. Ez is több, mint a semmi.
Szüleimmel nem tartom a kapcsolatot. Nagyon ritkán beszélünk. Szinte azt is csak muszájból. Imádom a szülőhazámat, de valahogy képtelenségnek vélem, hogy ott bárki meg is tudjon élni. Épp ezért nem is szoktam haza menni, csak talán nyaranta egy-két hétre. Jól van egy így. Azt hiszem legalábbis. Tartom a kapcsolatot az amerikai barátaimmal és a magyar barátaimmal is. Senki fontosat nem veszítek el, pusztán azért, mert elhanyagolnám. Ez pedig jó dolog. Most pedig, vagyis már két éve, újra itt élek Európa földjén. Közelebb minden európai ismerősömhöz, de annál távolabb az amerikaiaktól. Pedig őket még jobban kedvelem, mint a tipikusan bunkó briteket. Na mindegy, ez van. Szóval - és tettel - már két éve itt tanítok a híres egyetemen, Abbey Mount-on. Mivel köztudott, hogy a magyar oktatás magasabb és részletesebb, mint bármi más a világon, én úgy döntöttem, hogy ezt a fajta részletes tudást - a történelem kapcsán - megosztom a kis nebulókkal. Mindig is imádtam a történelmet. Hát, most vasmarokkal én fogom a diákok fejébe beleverni ezt, mint az iskola ifjabbakat és legöregebbeket is tanító boszorkány tanár nénije.
Üdv, a nevem Angelica star, 28 éves vagyok, 1989.08.25.-én, Budapesten láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem magyar. Jelenleg történelem tanár vagyok és a tanár csoportba tartozom. Mila Kunis arcát vettem kölcsön.
Jellem
Elsősorban hozzátenném, hogy enyhe hangulatemberséggel rendelkezem. Hangulatomat sok minden befolyásolja, olyan apró dolgok, hogy észre sem veszek őket. Viszont épp emiatt ne lepődj meg, ha álmoskás állapotból hirtelen vidám leszek és elkezdek pörögni, mint valami Duracell nyuszi. Jó titoktartó vagyok, megértő és kedves. Barátságos, kíváncsi és tanulékony. Imádom a könyveket, a zenét - mindenfélét - és a hobbikat. Elég tág az érdeklődési köröm. Vannak alapelveim, amiket szigorúan be is tartok. Például a három- és öt randis szabály vagy az, hogy a kávémért, az ágyamért és a kajámért ölök. Utálom beleszólnak abba ha főzöm, és akkor harapok. Szeretem a természetet is, éppen annyira, mint amennyire szeretek a négy fal közé bezárkózni. Utálom, ha valaki tiszteletlen és bunkó. Hidd el, hogy én sokkal rosszabb tudok lenni ha így közeledsz felém. Szeretek segíteni másokon, ami jó érzéssel tölt el. Ám a gonosz és huncut gondolatok sem állnak tőlem távol. Nem vagyok se jó, se rossz. Valahol a kettő között ingadozok. Igen, hűha, elég bonyolult személyiség, mi? És ez még csak a fele sem volt annak, amit tudni kell rólam. De tudod mit? A többit majd kitalálod magadtól is, amikor megismersz. Megszoksz, vagy megszöksz alapon. Sok sikert!
Külső
A magam 160 centije alacsony. Mi több, nagyon irritál, hogy csak ekkora vagyok, de igyekszem ezt magas sarkú cipőkkel ellensúlyozni. Na meg, amilyen kicsi vagyok, épp olyan veszélyes is. Igazából nem zavar a magasságom, csak akkor amikor valaki ezzel piszkál. Na mindegy. Hosszú, sötét barna hajam néha hullámos lesz, máskor egyenes. Mikor milyen kedve van. Általában kiengedve hordom, vagy összefogom egy gumival. Néha, hangulatomtól függően kontyba teszem vagy csinálok vele valami mást is. Változó. A sminkeket nem kedvelem kifejezetten, így azt csak ritkán láthatsz rajtam. Bőröm enyhén nap barnított. Alkatom vékony, nőies. Nem rendelkezem valami nagy idomokkal, hogy minden férfi utánam csorgassa a nyálát, ám én így is épp tökéletes vagyok. Meg vagyok elégedve a külsőmmel a néhai panaszkodásom ellenére. Szemeim kifejezőek és sötét barna színűek. Az öltözködésem változatos. Alaklomtól, kedvemtől és helyzettől függ. Viszont, a kényelmes darabokat nagy előnyben részesítem. Színes és sötét ruhák nálam nem számítanak. Mindent felveszek, ami tetszik, jól áll és illik a hangulatomhoz. Igen, egy cseppet lehet hangulatember vagyok. Fülbevalók, és más kiegészítők szintén ruhadarabhoz vannak kötve, bár alap szabály, hogy nincs rajtam ilyen.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 561
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 22 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Angelica Star   2017-05-27, 9:54 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Leda gyönyörűen elfogadott már egyszer, így nincs szükség arra, hogy újból megtegyem, viszont engedd meg, hogy sokadjára üdvözöljelek ééééés örömködjek, amiért itt vagytok a másik tanárkával! Nagyon jó látni, ahogy oda vagytok egymásért és a játékaitokért, két kis tubicácska *_* Arról ne is beszéljük, hogy alapjáraton is nagyon pozitív és imádni való személyiség vagy - legalább is az alapján, amit eddig láttam belőled - szóval helyes, helyes. Legyetek is itt *-*

Tanárok nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Angelica Star
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Morning Star Pub
» All-Star Kölcsönző
» Angelica Katharina vs Kiryu Rey
» Star Crossed
» Angelica Butler