HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 594
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-21, 2:22 pm

Jessica Dianna Stanley

••• sixteen ••• student ••• miss don't mess with me •••

Jessica & Jasmine

Jessica & Katherine

Jessica & Katie

Jessica & Noah

Jessica & Charlotte

Jessica & Kevin

Jessica & Vivian

Jessica & Davis

Jessica & Alex

Jessica & Cole

Kód:
[center][img]http://illiweb.com/fa/pbucket.gif[/img] [img]egy 200x200 kép a karidról[/img]
<div style="color: #df5469; font-size: 30pt; font-family: Baroque Script; text-shadow:  #0000 1px 1px 1px 1px 1px; text-align: center; LETTER-SPACING: -5px;">Jessica & neved</div>
[i]plot helye[/i][/center]

A hozzászólást Jessica Stanley összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-11, 12:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-22, 9:27 am

Jessica & Katie

Idén második éve, hogy szobatársak vagyunk. Azt hiszem veled kerültem inkább jobban baráti kapcsolatba, mint Poppyval. De... mégis hárman vagyunk úgy szerintem az igaziak. Forever 80-as szoba Very Happy Remélem te is így vélekedsz rólam. Jó sokat tudunk együtt hülyülni, meg minden egyéb, amit csak el lehet képzelni.

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-22, 10:08 am

Bent is vagy Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-22, 2:14 pm

Jessica & Noah

Rád bízom a kapcsolatunkat, de a szerelmek vagy a barátok csoportban szívesen töltenék be egy helyet. Wink

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-22, 2:47 pm

Jessica & Davis

Stanley Drága, szerintem jobb, ha te fogalmazod meg kettőnk kapcsolatát, mert az enyém túl sértő és durva lenne :]

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-22, 3:36 pm

Te jó éj, Maxwell! Ezt bevállaltad Laughing

Reklamációt nem fogadok el Razz

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-24, 3:19 pm

Jessica & Alex

Drága Jessica, azt hiszem, a kapcsolatunkat rád bízom. Engedd szabadon a fantáziád, vállalom a következményeket. Cool

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-26, 5:22 pm

Jessica & Cole

Szép lány vagy, elég szép ahhoz, hogy egy közös italozás során bepróbálkozzak nálad, hiszen fontos a tapasztalatszerzés. Gondolom te sem tartassz rossz srácnak, viszont a nőügyeim nem lehetnek túl szimpik. Rád bízom, hogy meddig jutottunk...

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-28, 3:43 pm

Jessica & Vivian

Elmondhatatlanul imádom, amikor felkapod a vizet, pengevékonyságúra préseled puha ajkaidat, és egy megsemmisítő pillantás után feladod a Velem vívott szócsatát. Igazából kiborítana maga a tény, ha jóban kellene lennem veled. Túlságosan különbözünk. Mégis kedvenc elfoglaltságaim közé tartozol Te és idegeid tépázása.

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-28, 4:23 pm

Bent is vagy ♥

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-28, 7:39 pm

Fiúk, ti is bent vagytok Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-04-29, 7:59 pm

Jessica & Kevin

Ó, b*ssza meg! Miért van az, hogy mostanában csak a gimis bigékre fenem a fogam? Hol is láttalak, szépségem? Hmm... nem emlékszem, de megeshetett, hogy a az Abbey Mount környékén cirkáltam épp. Az okom megvolt rá, azért azt ne hidd, hogy rögtön miattad ólálkodtam arra! Bejössz, de még mennyire, viszont úgy érzem, csak egy újabb elérhetetlen személy után vágyakozom. Reménykedem benne, hogy képes lennél erre rácáfolni. Lovers közé beférek?

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-01, 9:25 am

Drága Kevin!
Megvan a helyed. Cool

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-10, 9:26 am

Jessica & Jasmine

Hát, Jessie... mikor először megláttalak, nos - mit szóltam? Köpni-nyelni alig tudtam, de hát Te is láttad, hiszen ott voltál. Apa sosem mesélt rólad és anyáról. Csak azt tudtam, hogy valahol Angliában éltek, és piszok gazdagok vagytok. Most meg... nos, az embert senki nem készíti fel arra, milyen mikor önmagával néz szembe. Erre nem lehet előre edzeni. Ez csak úgy jön. Azt már most látom, mennyire mások vagyunk mi ketten, de nem tudom, ez hova fog vezetni. Talán elválaszthatatlan barátok leszünk? Vagy végül úgy is éket ver közénk az, mennyire mások vagyunk? Tégy be oda, ahová gondolod, Rád bízom. Nővérkém. (:

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-10, 12:44 pm

Bent vagy tongue

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-10, 6:52 pm

Jessica & Charlotte

Hmm, hol is kezdhetném? Talán ott, hogy találkoztunk. Már az első nap, amikor idejöttem, próbáltam barátokat szerezni, hisz' nem akartam "magányos farkas"-ként élni. Te is az első személyekhez tartoztál, akikhez odamentem, és hát... hogy is fogalmazzak... nem fogadtál túl kedvesen. De nem baj, ez vezetett odáig, hogy egész jól elbeszélgettünk. Ha te nem esel nekem, nem kezdődik el egy óriási vita köztünk, ami kideríti, hogy sok mindenben hasonlítunk egymásra. Azóta többször leültünk dumálni - igen, néha kibeszélni másokat - és jó barátnők lettünk.
Szóval, szerintem barátok.

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-10, 9:49 pm

Te is bent vagy Very Happy

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Lovell

Lovell
Posztok száma : 79
Motto : Some mistakes are too good to make only once... Age : 22 Titulus : Miss Madcap | Lovell ház elnöke Foglalkozás : tanuló Play by : Candice Swanepoel

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-05-13, 7:29 pm

Jessica & Katherine

Talán jobb, ha te fogalmazod meg... Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-12-24, 5:23 pm

Jessica & Matthieu

Nos, a közöttünk lévő kapcsolat nem korlátozódik tanár-diák viszonyra, ellenkezőleg, bár palástolni próbálom, mégis érzek maga iránt valamit. És, mivel igent mondott a felkérésemre, miszerint egy párként menjünk el a bálra, gondolom nem is olyan viszonzatlanok az érzéseim..

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2012-12-29, 3:23 pm

Jessica & Valerie

Sajnos, mindig is az első megérzésre hallgattam. Most is. És, valljuk be, bár, sokan szeretnek téged, engem nem kábított el a rózsaszín köd, ami körbeleng. Talán azért, mert Kath sokat beszélt rólad, talán, mert a többiek odáig vannak érted, nem tudom miért, de én nem szimpatizálok veled. Félre ne érts, nem mondanálak ellenségnek, hiszen nem könyvelhetek el valakit, akit nem is ismerek, az első benyomás után. Mégsem hiszem, hogy valaha is nagy kebelbarátnők lennénk, hacsak, nem virítasz valami korrekt s szuper dolgot nekem.. Addig is, maradjunk a semleges viszonynál.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2013-01-04, 9:29 pm

Jessica & Maxxie

Hm, önre bízom magam, drága Miss Stanley, legyen kreatív és fogalmazza meg a kapcsolatunkat ;3

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   2014-03-28, 6:04 pm

Jessica & Josh

Mivel te sokkal kreatívabb vagy mint én, ezért rád bízom :DDobj be valahova Wink

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!   

Jessica Stanley ~ Who do you think you are?!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jessica Drew / Póknő
» Jessica Stam