HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Tae Hyung Lourent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 2
Motto : Mottó helye Age : 20 Foglalkozás : diák(?) Play by : song seung hyun
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Tae Hyung Lourent   2017-05-28, 10:47 pm

Timothy "Tae Hyun" Lourent
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Timothy Lourent, 20 éves vagyok, 1997. április 13-án, Insangban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem koreai. Jelenleg diák vagyok és a Pierson csoportba tartozom. Song Seung Hyun arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Ez szintén egy fontos rész, hisz ebből tudjuk meg, hogy milyen is valójában a karaktered. Nyugodtan írhatsz arról, hogy mik a szokásai, mit szeret és mit nem. Hogy viszonyul az ismeretlenekhez, könnyen barátkozik e... Ebben a részben bármit megoszthatsz velünk, ami a karaktered jellemével kapcsolatos. Min. 150 szót kérünk.
Külcsín
Ehhez az részhez minimum egy 150 szavas leírást kérünk a karaktered kinézetéről. Minden érdekel minket, említs meg mindent, amit fontosnak tartasz, tehát hajrá! Szemszín, hajszín, bőrszín, magasság, öltözködési stílus, hajforma, szeplők, anyajegyek... Csak bátran!
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Tae Hyung Lourent
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal