HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

eden de saint-pierre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dunant

Dunant
Posztok száma : 18
Motto : ▽△ When she's alone, she goes home to a cactus / In a black dress, she's such a such an actress Age : 20 Titulus : ▽△ Cactus Foglalkozás : ▽△ diák Play by : ▽△ Ariana Grande
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: eden de saint-pierre   2017-05-29, 10:54 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Eden de Saint-Pierre[You must be registered and logged in to see this image.]
Emlékszel még arra milyen boldogok voltunk két évvel ezelőtt? Na és arra, ahogyan átöleltük egymást a pipacsok között miközben a napfelkeltét bámultuk? Olyan festői volt a körülöttünk lévő táj, sőt az egész pillanat olyan… mesebeli volt. De ez a múlt. Amit akkor tettünk, ketten, talán szerelmesek voltunk talán nem, lényegtelen, mert már nincs többé. Sőt, azóta minden más lett. Az is előfordulhat, hogy ha nem tettük volna meg akkor most boldog lennék. De örülök annak, hogy megtettem és mindezt veled éltem át, Liam. Köszönöm azt a szép pillanatot, jobbat nem is kérhettem volna.
Pár másodpercre mintha megakadt volna a levegő a torkomban, nem éreztem azt, hogy a tüdőm végezné a dolgát vagy hogy a levegő elérne a megfelelő helyre. És, hogy miért? Két évvel a nyári tábor után újra látom azt a fiút, aki elvette a legértékesebb dolgomat. Legalábbis apa mindig ezt szajkózza, hogy arra vigyázni kell és milyen büszke arra, hogy én nem az a fajta lány vagyok. Óh, apa ha tudnád, hogy már rég nem vagyok az az ártatlan lányka kinek gondolsz…
Érzem, hogy kiszáradt a szám és hiába nyalom a szám szélét a nyelvem szárazabb, mint egy sivatag. A tenyerem izzadni kezd és a szívem is hevesebben ver. Nem értem miért viselkedik így, hiszen a két év alatt egyszer sem keresett. Sőt, az utolsó esténk után már nem is láttam. Másnap nem találtam, nem köszöntünk el egymástól és hiába vártam a hívását sose történt meg. Nem írt, pedig cseréltük e-mail címet. Próbáltam haragudni rá, de nem tudtam. Talán nem voltam az esete, vagy csak arra kellettem és miután megkapta már nem tartott érdekesnek, ahogy anyám se az apámat.
Az a nyár hatalmas változásokat hozott az életembe. Mosolyogva mentem haza a táborból, de hamarosan rá kellett ébrednem arra, hogy mire én visszaértem valaki kiköltözött onnan. Mindig is éreztem, hogy anyáék között van egy alap feszültség, de azt hittem, hogy a különböző világszemlélet miatt van. Anya a tipikus szabad lelkű madár, aki nem hisz a szabályokban és csak egy dolognak él mégpedig a művészetnek, míg apa a szabályokat betartó, könyveket imádó alak, aki a tanításban leli örömét. Imádtam őket, ők együtt voltak a tökéletes szülőpáros mégis szétmentek, és mégis miért? Mert anyám nem fért meg a bugyijában, hanem muszáj volt odaadnia magát mindenféle jött mentnek. Ezt akkor nem értettem meg, de most már tudom milyen rossz lehetett apának akkor. Teljes szívemből megértem miért dobta ki, még akkor is, ha tudta, hogy ezzel szétszakítja a családomat. Nem akartam anyáról hallani, számomra olyan volt, mintha meghalt volna és ez így volt jó.
Akkor döntöttem el, hogy nem lesz többé közöm a művészethez, egy nyár alatt két csalódás is ért, ami a festéshez, a széphez kötött és teljesen elment a kedvem ezektől. Apa tanácsait követve választottam a mérnöki szakot, ő inspirált és az, hogy áthelyezték egy másik egyetemhez segített abban, hogy eldöntsem merre is szeretnék tovább tanulni. Mikor kiderült, hogy ide irányították át nem volt kérdés, hogy itt fogok szerencsét próbálni. És, ahogy itt állok, alig pár méterrel annak a fiúnak a háta mögött aki elvette a kedvemet a festészettől, tudatosul bennem, hogy ez nem véletlen. Nem véletlenül csalta meg apát az anyám, és nem véletlenül választottam ezt az egyetemet. Nekem még lejátszandó meccsem van ezzel a gyerekkel.
Üdv, a nevem Eden Eléanor de Saint-Pierre, 18 éves vagyok, 1999.08.20-án, Cannes-ban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem francia. Jelenleg diák vagyok és a Dunant csoportba tartozom. Ariana Grande arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Renézésre mindenki azt mondja rólam, hogy egy hatalmas pláza picsa vagyok, aki egésznap vásárol és nem törődik semmi mással csak a kinézetével. Ez nem így van, mert nem töltök olyan sok időt a külsőm rendezésével, mint a belsőm javításával és fejlesztésével. Most nem azt mondom, hogy egy gépezethez hasonlítom magam, akiben szoftvert kell fejleszteni és hasonlók, de jobban szeretek rámenni a belső dolgokra, mint a külsőkre.
Apa mindig úgy nevelt, hogy imádjam a tanulást, a könyveket és az iskolában meglátszott ez a fajta neveltetés a tanulmányaimon. Megszeretette velem azt, hogy milyen jó olvasni és miért érdemes az érdekességeknek, tudásnak élni. Szeretek új dolgokat megismerni, szélesebbé tenni a látókörömet és egyre több dolgot megtudni, megjegyezni majd felhasználni. Természetesen a legjobban a reál tárgyak fogtak meg, de nem csak ennek éltem. Imádtam festeni, amivel kiadhattam a bennem rejlő gyengédséget, kedvességet és megannyi érzelmet, amit a számolások közepette nem tudtam.
Anya volt apa tökéletes ellentéte, Ő mindig a művészetekre bíztatott, hogy adjam ki magamból a bennem rejlő szépséget és kreativitást, én pedig próbáltam mindkét szülőmnek eleget tenni. Ezért is vagyok ilyen, amilyen. Viszonylag barátságos, kedves, segítőkész és minden hasonló pozitív tulajdonságú, de ugyanakkor tudok lenni mogorva, kedvtelen, haragtartó és legfőbbképp lusta. Nagyon szeretek lazsálni, de ha elkap a gépszíj tevékenykedni is nagyon szeretek. Eléggé fura, nem?
Tehát két különböző gondolkodású szülőből lettem egy keverék, aki mindenkivel megtalálja a közös hangot, barátságos mégis néha magába forduló. Gyakran érzem magam egyedül, mióta anya elment azóta a könyveimben keresek vigaszt és teljesen elment a kedvem a festéstől. És apa is arra törekszik, hogy kiűzze belőlem ezt a vonalat.
Külcsín
Apa mindig az Ő kicsi Pöttöm Pannájának szokott hívni és nem is csodálom. Szerintem a 160 centit alig ütöm meg, viszonylag alacsonyka és vékonyka lány vagyok. Sokan kérdezték már meg tőlem, hogy miért nem eszek rendesen, miért teszem ezt magammal, de nem értem őket. Nem teszek semmit a testemmel, rendesen eszek és néha a barátaim nem értik hová tűnnek rólam azok a bizonyos sajtburgerek. Anya volt még ilyen.
Hosszú, körülbelül fenékig érő barnás szőkés hajam van, amit általában kiengedve hordok vagy szoros lófarokba kötve. Szeretem az új hajdivatot, amikor két kis fülhöz hasonlító kontyot kell kötni a fej két oldalára, valamiért az visszahozza a felhőtlen gyerekkor érzését. Bevallom, kicsit tényleg vékony vagyok, de attól még megvannak azok a bizonyos dolgok, amiknek dudorodniuk kell és ez így van rendjén. Szeretnék kicsit vastagabb lenni, de a magasságomhoz nem igazán illene ennél vastagabb kialakítás.
Szeretem a divatot. Odafigyelek arra mit is veszek fel, de nem tartom magamat pláza macának. Vannak divatos ruháim, szeretem a kislányos ruhákat ugyanakkor a dögös ruhadarabok is megtalálhatóak a szekrényemben, bár azokat kevesebbszer szoktam használni. Azt szokták mondani, hogy a sminkkel próbálják eltüntetni a lányok a hibáikat, és ez lehet hogy így van, de én speciel jobban érzem magam sminkben, mint nélküle. Ettől függetlenül van, volt és lesz még olyan alkalom mikor mackónadrágban, felkontyolt kócos hajjal és papucsban fogok flangálni az egyetem területén, mert miért ne?
Van pár apró tetoválásom olyan helyen, ahol az apám nem látja meg, mert ha tudná tuti ki is nyírna. Számára még mindig a kicsi lánya vagyok, akit mindentől és mindenkitől meg kell védeni.  
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: eden de saint-pierre   2017-06-07, 9:47 am

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Szió Eden! :3

Remek karilapot hoztál össze, annak ellenére, hogy a szerepjáték-példád melankolikus érzést kelt az emberben az elején. A régmúlt, szép múltról beszélsz, amit hiányolsz, és ezáltal megismerkedhettünk az életeddel. Láthattuk az odaadó családapát, a szeleburdi, szabad lelkű anyukát, a bánatot, amit anyud félrelépése okozott.
Ahogy te is írtad, valóban nincsenek véletlenek, minden okkal történik.  röhög  
Azért bánom, hogy lemondasz a tehetségedről, és remélem, az Abbey Mounton valakik(k) rábeszélnek, hogy folytasd azt, amit igazán szeretsz :3. Ha attól tartasz, hogy a művészet iránti szereteted miatt hasonlítani fogsz édesanyudra, ne tedd! A gyerekek a szüleik hibáiból tanulnak Cool
Menj foglalózni, aztán "lemeccselni", amit le kell Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

abbey mount
institute for higher education

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

eden de saint-pierre
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal