HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Behati Shaik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 5
Motto : She has the kind of smile that says: "You don't know me and you never will." Age : 25 Titulus : ● That girl again... Foglalkozás : ● Egyetemista Play by : ● Gal Gadot
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Behati Shaik   2017-05-29, 11:56 am

Behati Shaik
Ritkán láttam édesanyám arcán ilyen szintű csalódottságot.
Erős asszony lévén végtagjai nem remegtek az idegtől, fegyelmezte magát minden egyes helyzetben. Ökle azonban finoman összeszorult, amiből tudtam, hogy most vagy fejmosást kapok, vagy egyszerűen csak üvölteni fog velem. Ha valaki, hát édesanyám teljesen megérthetné, miért viselkedek így, vagy vagyok aki vagyok. A Dél-Afrikai Köztársaság külügyminiszterének lányaként erre neveltek, ezt az arcot kellett viselnem. Most viszont mintha anyám mérges lenne rám emiatt.
Pedig ő is pontosan ugyan ezt csinálja. Megkeményítette szívét,
hogy a politika gyomorforgató világában képes legyen helyt állni.
Itt nincs helye lágy szíveknek és együttérzésnek. Még ha a tévében, rádióban, vagy a közösségi oldalakon a humanitás, az egyenjogúság és úgy egyébként az emberi jogok vannak reklámozva, ennek nem hogy a fele, de egyetlen szava sem igaz.
A politika világa egy olyan mélységes fertő, amibe ha egyszer bekerül az ember, hát... Sosem kerül ki belőle igazán.
Végül öklén enyhült a szorítás, összeszedte magát és egyetlen hatalmas gombócként nyelte le mérgét. Hogy mit tettem, az egyáltalán nem fontos, de láttam édesanyámon, hogyan veszítette el az utolsó reményt is arra, hogy kedves csillogást lásson szemeimben. Talán ez volt a pillanat, hogy messze akart tudni,
pedig csak 15 éves voltam.
- Behati, menj a szobádba. -Utasított ellenmondást nem tűrő hangon, én pedig megforgattam szemeim, de engedelmeskedtem neki. Ekkor már úgy éreztem, még ő sem parancsolhat nekem,
makacsságom az egekig ért, pedig csak palástolni akartam azt a szívfájdalmat, amit saját életem jelentett.

Végül elküldtek. Annyira elmérgesedett otthon a helyzet, olyan kezelhetetlenné váltam szüleim számára, hogy már édesapám sem akart sajtóesemények tucatjaira magával cipelni, ahogyan azelőtt.
Így a tervem, hogy megszabaduljak mindettől, a nyomástól a mellkasomon és a tehertől a vállaimon úgy néz ki sikert aratott.
Arra azonban nem számítottam, hogy a Mount Abbey-ben is ugyan az a gőgös, arrogáns nőszemély leszek, aki addig voltam. Rájöttem, hogy a környezetváltozás és a több ezer kilométeres távolság sem elég ahhoz, hogy levetkőzzem ezt a bőrt, mit nagyon fiatalon magamra öltöttem. Nem lehettem kedves, mert kihasználtak a pénzem és a szüleim hírneve révén. Nem bízhattam senkiben, mert senki sem tartotta meg a titkaimat. Hamar megértettem, hogy az otthoni álarcom az egyetlen, mi megvédhet az emberektől. Ebből kifolyólag őszinte kapcsolatokról csak álmodni merhetek, de ha ennyi éven át megfelelt ez az életvitel, továbbra sem panaszkodhatom. Apám lánya vagyok, ebben most már teljesen biztos lehetek.

Így hát rajtam maradt. Lágy szívemet elrejtettem a világ elől és olyannak láttattam magam, mint bármelyik hozzám hasonló, befolyásos és gazdag családból származó csemete az iskolánkban. Magamat látszólag mások fölé helyeztem, mintha sokkal többet érnék náluk, pedig... Amivé váltam egyetlen garast sem ér az én szememben. Az egyetlen dolog, ami miatt képes vagyok olyannak maradni, amit a társadalom is elvár tőlem az, hogy ugyan szüleim előtt titkolva, de gyógytornásznak, fizikoterapeutának tanulok. Így talán visszaadhatok az embereknek valamit, szükség lehetek a bajban. Igen, a szüleim úgy tudják, politológiára járok. Már várom a napot, hogy kiderüljön számukra, milyen szakon is tanulok valójában. Addig is lavírozok az iskolai közegben, hisz ez a hely sem másabb, mint a politika. Intrikák, hazugságok, hamis kapcsolatok, bár vannak kivételek, de ezeket nem követem nyomon. Talán egyszer, ha már nem apám árnyékában kell élnem leszek olyan erős ahhoz, hogy önmagam lehessek. De előtte még harcolnom kell vele azért, hogy azt a munkát végezhessem, amire vágyom, amit csinálni szeretnék.
Üdv, a nevem Behati Shaik, 25 éves vagyok, 1992.05.25-én, Dél-Afrikában láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem Afrikai. Jelenleg Diák vagyok és a Kingsley csoportba tartozom. Gal Gadot arcát vettem kölcsön.
Belbecs
A látszat néha csal, avagy nem minden arany, ami fénylik. Az emberek első benyomása a lányról általában az, hogy beképzelt, pökhendi,
arrogáns és még sorolhatnánk. Van, aki emiatt messze elkerüli,
van, aki szimplán tart tőle és ott vannak azok a diákok, akik inkább jóban vannak vele, elkerülve az ellenszenvével járó kínokat.
Tud kegyetlen és fenyegető lenni, ha arra van szüksége. Apjától tanulta, hogyan kell hátulról irányítani a szálakat anélkül, hogy egyenesen fellépnénk valaminek az érdekében, bár nem mindig fogadja ezt meg és szemtől szembe és megmondja a véleményét,
ha arról van szó. Pajzsa olyan erősnek tűnik, hogy semmi sem érinti meg lelkét, pedig...
Mindez csak egy álca, egy maszk a lány részéről. Őt erre nevelték és nem volt lehetősége mást választani. Azonban nem véletlenül tanul fizikoterapeuta, nála humánusabb, kedvesebb, jó lelkűbb lány kevés van még, ám ezt mélyen elrejteni és sosem engedi,
hogy a bőre alá másszanak és rájöjjenek, mennyire jólelkű is valójában. Ez az ő kis titka, még a hozzá legközelebb állóknak sem fedi fel magát.
Külcsín
Viszonylag magas a maga 175 centijével, amire magassarkúval simán rádob tíz centit, ha olyan kedve van. Csinosan öltözködik, amivel tükrözi származását és vagyonos családját, ehhez drága ékszereket és táskákat választ általában. Haját mindennap másként rendezi, így hosszú, sötétbarna fürtjei sosem hatnak unalmasnak. Sötét szemei titkokat rejtenek, nincs nagyon olyan ember, akinek ez ne tűnne fel. Arcvonásai hol szigorúak, hol arrogánsak, ritkán látni kedves csillogást azokban a mélybarna szemekben. Mikor mosolyogni látni, környezete már tudja, hogy sántikál valamiben, mert önfeledten, őszintén vigyorogni nem szokott. Testét sem tetoválás, sem piercing nem ékesíti, apja ugyanis tiltja ezeket. Bőre napbarnított, származásának köszönheti, de télen azért ő is ki szokott fehéredni.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 566
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 22 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Behati Shaik   2017-05-30, 7:14 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Üdvözöllek, Gyönyörű! *-*

Plusz ponttal indítasz nálam a pb választásért, oda vagyok és vissza Galért! Aztán még eggyel, mert a nemzetiséged is úristen, végre hasznát vesszük a többi zászlócskának is *-*
És akkor térjünk rá az előtörténetedre Cool
Sajnos gazdagakénál elég megszokott dolog, hogy anyu és apu munkamániásak, kevés idő jut az utódra, de ha arról van szó, hogy követelőzni kell és elvárni, magasra teszik a lécet. Igazán szomorú - de valahol megbecsülendő is - hogy Behati ennyi idős és még sosem beszélt úgy istenigazából az érzéseiről, nem roppant össze. Viszont jobban teszi, ha keres egy pszichológust, vagy minimum egy megbízható barátot, mert egy kis hang azt súgja, ennek még igen csúnya vége lehet.
Rendkívül tetszik, hogy a szakjával és a pályaválasztásával próbálja kompenzálni, hogy sosem adatott meg neki a lehetőség arra, hogy az legyen, aki szeretne. Az ember azt hinné, minden orvosi tanhallgató dunantos kell, hogy legyen, és lám, mégsem.
Foglalózz, aztán szaladj játszani! Én tuti, követni fogom az utad *-*  pánik

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Behati Shaik
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal