HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

I came down from the stars

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: I came down from the stars   2017-05-29, 3:52 pm

Család tagok

Karakter neve
Szöveg ide

Baráti körök

Szöveged:

"Az igazi szerelem olyan, akár a szellemjárás: mindenki beszél róla, de csak nagyon kevesen látták." - Francois de La Rochefoucauld

Szöveged:

"A barát az egyetlen személy, aki ki tudja javítani a hibáidat - de van annyi esze, hogy meg sem próbálja." - Pam Brown

Karakter neve
Szöveg ide

Ellenséges iszonyok

Karakter neve
Szöveg ide
©️

A bekerüléshez töltsd ki az alábbi kérdőívet:
Spoiler:

A hozzászólást Bailey Bothwell összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-06-02, 10:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 83
Motto : ➹ ha becsukod a szemed és úgy teszel, mintha semmi nem történt volna, attól még az igaz marad Titulus : ➹ törtető Foglalkozás : ➹ énekes Play by : ➹ selena gomez

TémanyitásTárgy: Re: I came down from the stars   2017-05-31, 9:28 pm

Hogy hívnak?
Shelley Hemingway
Hány éves vagy?
19
Melyik házba jársz?
Pierson-ház
Egy dolog, amit szeretsz bennem.
Több jó tulajdonságod is van, viszont amit nagyon szeretek, hogy melletted inspirálódom, megnyugszom.
Egy dolog, amit nem szeretsz bennem.
Egyenlőre még nem találtam ilyet. Razz
Mi vagy a számomra?
Barátnő? Azt hiszem... Nem tudom, olyan bonyolult, de szerintem haladunk afelé, hogy az leszek. heart
Hogy és hol ismerkedtünk meg?
Minő meglepetés, az egyetemen ismerkedtünk meg. Te is ugyan olyan művészlélek vagy, mint én így hát ugyan abba a házba is tartozunk, így még inkább többször látjuk egymást. Egyik órám után botlottam beléd, szó szerint. Valami ott kezdett el kialakulni.
Mit gondolsz rólam?
Szerintem erre már te is elkezdtél rájönni, de nagyon elkezdtelek megkedvelni. Pár hete írói-válságban szenvedek, nincs ihletem a dalszövegíráshoz és a te segítségedet kértem. Nagyon jóba vagyunk így hát nem is volt kérdés, hogy kérek segítséget, hátha ketten együtt többre megyünk, mint én magam, teljesen egyedül.
A feladat miatt egyre több időt töltünk el együtt, nem egyszer volt már olyan, hogy a szobámban voltál még késő este is, mert úgy belefeledkeztünk az írásba, nah meg a beszélgetésbe is. Szinte észre sem vettem, hogy gyengéd érzéseket kezdtem el irántad táplálni. Bár az is igaz, hogy nem merem neked bevallani. Megvárom, hogy a kezdő lépést te tedd meg. Razz Viszont, ha megteszed, nem fogok vissza hátrálni! szív

Pierson

Pierson
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTárgy: Re: I came down from the stars   2017-06-02, 9:45 am

Bent vagy drágaságom *q* nyáladzik monkeylove!

Pierson

Pierson
Posztok száma : 16
Motto : and now I'm getting drunk on your tobacco lips Age : 20 Titulus : darkbloodred Foglalkozás : egyetemista Play by : kunpimook bhuwakul

TémanyitásTárgy: Re: I came down from the stars   2017-06-02, 8:58 pm

Hogy hívnak?
Charong Cory Sukulthanasorn
Hány éves vagy?
húsz és pár hónap
Melyik házba jársz?
Pierson, különben hogy lennék a szobatársad?
Egy dolog, amit szeretsz bennem.
Hogy nem vagy irritáló, mint az emberek nagy része.
Egy dolog, amit nem szeretsz bennem.
Állandóan megeszed a gumicukrom... Nem vehetnél magadnak?
Mi vagy a számomra?
A szobatársad biztosan. Az egyetlen barátomnak tartalak a kampuszon, de hogy te minek gondolsz engem, az egy jó kérdés.
Hogy és hol ismerkedtünk meg?
Ugyanaz az egyetem, ugyanaz a ház, ugyanaz a szoba. Azt hittem,
le akarsz cserélni és az anyanyelvemen vernyogtam neked, hogy ne tedd. Szerintem lófaszt sem értettél meg belőle, de aztán nevettünk ezen egyet és hát maradhattam a cuccaimmal együtt.
Mit gondolsz rólam?
Hát a szobatársam vagy. Talán a barátom is. Ha bármi bajod van, elnyíghatod nekem és meghallgatlak, megosztom veled a gumicukrom, néha kölcsönveszem a jegyzeteid, te az enyémeket, bár szerintem nem húzol hasznot belőlük, mert az anyanyelvemen írom a nagy részüket. Néha mesélek neked dolgokat, de nekem is vannak titkaim, amiket nem meséltem el. Fogalmam sincs, mit gondolsz rólam a szar akcentusomról, de ha már két éve egy szobában vagyunk, akkor talán annyira nem szar a helyzet, mint hiszem, ugye? elbújik

darkbloodred,

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: I came down from the stars   2017-06-02, 10:51 pm

Te is bekerültél kicsi gumicukrom angyal :3 kölyökkutya szemek 2

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: I came down from the stars   

I came down from the stars
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére