HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Noel Barbour

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Személyzet

Személyzet
Posztok száma : 17
Motto : I forgave everybody, I gave up, I got drunk. Foglalkozás : könyvtáros Play by : Elias Bender Rønnenfelt
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Noel Barbour   2017-05-29, 10:50 pm

Noel Barbour
- Statisztikailag – feltartotta a mutató ujját.
- Jézusom, fogd már be!
- Statisztikailag! – Folytatta. – A háztüzek jelentős része az ágyban való dohányzáshoz köthető.
- Ez neked tényleg statisztika?
- Aha.
- „Jelentős része.”
- Mondjuk, hogy tízből hét.
- Az kurva biztos, hogy nem így van.
Vállat rántott, és kissé feljebb csúszott az ágyon. Én meg levertem közben a hamut az ágy melletti hamutartóban. A hajammal játszott, és valamin nagyon gondolkodott. Én előre bámultam, és nem gondoltam semmire, csak szívtam még egy slukkot.
- Itt maradsz?
- Nem sokáig.
- Kár. Palacsintát akartam csinálni reggelire. Már, ha szereted.
- Ki a fene nem szereti a palacsintát?
- Mert te szereted?
- Nem. Igazából… nem annyira.
- Akkor miért…
- Könyörgöm, kiscica. Shh!
Elhallgatott. De nem belátó hallgatás volt ez, inkább sértődött. Az ujjai is eltűntek a tarkóm biztonságos közeléből, helyette a telefonja után nyúltak. Valamit pötyögtek a kijelzőn. Én pedig kifújtam némi füstöt. Perceken át nem is történt más, aztán végül én törtem meg a csendet.
- Jó, figyelj, bocs, csak…
- Mosolyogj! – a vállamra dőlt, és a képünkbe tolta a selfie kameráját. Egy kép. Még egy kép. És még egy. És még egy, amire végül sikerült összehoznom valami grimaszt, de … - Hát, ez egyáltalán nem mosoly volt.
- Tudom, én csak…
- Rossz kedved van?
- Nem arról van szó.
- Nem tetszett, hogy…
- Nem, kiscica, minden rendben. Tényleg, csak…
- Arról van szó?
- Mi?
- Hát… tudod, arról? Izé, tudom, hogy fontos neked, csak, izé, én igazán nem olyan lány vagyok.
- De nem…
- Mármint, izé, próbáltam már, mert mindenki próbálta már, de… hát, valahogy nekem annyira nem jön be. Érted? Nem is vagyok olyan jó benne. És tudom, hogy olyan nincs, hogy valaki ne lenne jó benne, de… de én valahogy mégsem.
- Ez öhm… hát, köszönöm, hogy…
- De ha, hm, ha nagyon muszáj. Úgy értem, ha attól jobb kedved lesz…
- De nincs rossz kedvem!
- Anyádnak hazudj!
- Baszd meg!
Rám vigyorgott, aztán visszacsúszott mellém. Átkarolta a nyakamat és a vállamra dőlt.
- Szóval, ha ez ennyire fontos neked… végül is megpróbálhatom.
- Hogy?
- Hát, szóval, lehet róla szó, hogy leszo…
- Jézusom!
Elhajoltam, hogy elnyomjam a cigimet. A keze lecsúszott a vállamról. Előre dőltem. Felhúztam a térdeim. Ő maradt fekve. Szipogtam. Megdörzsöltem a szemeim. Nyeltem egyet. Végül csak bámultam tovább a falra.
- Valami nincs rendben veled.
- Az, hogy ezt hajtogatod, kiscica, az nincs rendjén. Egyedül az nincs. Minden más a létező, a lehető, a legtökéletesebb…
- Noel!
- Igen?
- Nézz rám!
- Nem akarok.
- Nem akarok, nem akarok, nem akarok. Bővíthetnél kicsit a szókincseden.
- Eh.
- Nem akarok inni menni. Nem akarok itt aludni nálad. Nem akarok palacsintát reggelizni. Nem akarok Instagramozni. Nem akarok ezt. Nem akarok azt. Nem lesz már elég ebből?
- Mi van?
- Hát… tudsz bármit mondani, amit igazán akarsz?
- Én nem… nem értem, hogy…
- Csak egy dolgot mondj! Amit akarsz. De úgy igazán.
Nyögtem egyet.
- Csak meg akarok halni.*
- TESSÉK?
- Mármint… nem, nem úgy!
- Hogy érted, hogy meg… hogy… meg aka…
- Kiscica, ez… ez csak egy dal!
- Noel…
- Csak egy dal. Egy dal címe. Oké? Viccből mondtam csak!
- De ez egy komoly kérdés volt!
- Tudom. – Újra megdörzsöltem a szemeim. – Bocs. Rendben? Nagyon… nagyon sajnálom. Én… én azt hiszem, most… öhm, most inkább megyek.
- Azért csak válaszolhatnál.
- Mi?
- A kérdésre. Válaszolj!
- Én... én öhm...
Haza akarok menni.

Üdv, a nevem NOEL KEVIN BARBOUR, 25 éves vagyok, 1991. 11. 30-ÁN, SEATTLEBEN láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem AMERIKAI. Jelenleg KÖNYVTÁROS vagyok és a SZEMÉLYZET csoportba tartozom. Elias Bender Rønnenfelt arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Álalában csendes.
Illetve, nem, talán mégsem.
Vadidegeneknek könnyen megnyílik. Szónokol – lekezelőn és tudálékosan - vigyorog, nem lehet lelőni sem. Aztán ha egy ismerőssel találkozik, gyorsan befogja és megfigyelő, elemző kritikusa lesz a szemben állónak. Minden felismerését megtartja aztán magának, és alig tudsz belőle harapófogóval kihúzni egy-két szót. Ami egyébként rohadt bosszantó dolog, de van annyira hiú és öntelt alak, hogy azt mondja (persze csak magában), hogy ettől lesz érdekes, egyedi, titokzatos figura. Pedig amúgy nem több, mint egy álnok – ékes, angolszász nyelven megfogalmazva – weirdo.
Aránylag művelt, de semmilyen témában nem mélyül el igazán. Csak tervezgeti, hogy majd egy nap. Az emberiségért, mint jelenségéért, odavan, az emberekért – mint emberekért - kevésbé. Kissrácként sohasem voltak barátai. Ha iszik, könnyebben rávehető a szocializációra. Ha teheti, iszik. Sokat. Olykor túl sokat. Láncdohányos. Feketén issza a hideg kávét. Léha, sokat grimaszol, mindig megtalálja az okot a duzzogásra, fura zenéket hallgat, még furább könyveket olvas. Oda van a gyilkossági történetekért, de ha vért lát, talán még képes lenne elájulni is.
Külcsín

Duzzadt ajkak, kék szemek, szembe lógó haj, szögletes koponya, virágos ingek, fekete ingek, sötét holmik, bakancs.
Rá lehet mondani, hogy jóképű, de nem érdemes. Épp eléggé el van szállva magától, vagyis hát attól, amit a tükörben lát, beláthatatlan következményei vannak annak, ha te esetleg méltatni kívánod a külsejét. Érzékeny a legújabb trendekre, meg arra is, hogy hogyan tudja őket a lehető legalaposabban figyelmen kívül hagyni.
Rendszerint mindig épp ráférne egy alapos hajvágás, mosás, fésülködés – csodával határos módon viszont sosincs úgy, hogy már túl késő lenne rákenni egy jó adag sampont, vagy hogy már egy fodrász meg egy erősebb hajkefe se tudná helyrehozni. A másik véglet, az, hogy rajta minden épp tökéletes legyen, na, az sincs meg sose. Senki sem érti, hogy csinálja. Hol borostás, hol nem. A hipster-szakáll kultuszból kimaradt.
Mosolyogni nem szokott. Nem őszintén. Száznyolcvankét centi tömör melankólia. A szemei mindig csillognak – vagy cigifüsttől, vagy szintetikus drogoktól, vagy valami különös meghatottságtól. Vagy mindháromtól. Nem lényeges.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 593
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Noel Barbour   2017-05-31, 9:33 am

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Üdv itt, Noel! *-*

Bevallom, már tegnap este elolvastam az előtörténeted. Akkor azt hittem, annyira fáradt vagyok, hogy egyszerűen nem értem, miről van szó, aztán ma reggel még egyszer átfutottam és rövid perceken belül rájöttem, tulajdonképpen annyi van, hogy ez a karakter akkora egy WHAT három kérdőjellel, hogy alig tudom, hova rakni gondolkozik Első ránézésre azt mondanám, a fejében csak fehérzaj szól, de aztán mondatba kezd és annyira csodálatos az elmejárása, hogy mindössze asdknmlk gnkaflm *-* meg a zenei ízlése, de hát az mellékes
Nagyon kíváncsi vagyok rá a játéktéren, szóval kérlek, foglalózz, aztán lássam, mit alkot ez a csodabogár *-*

Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Noel Barbour
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal