HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Piglet Coates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 87
Motto : ♠ sometimes I tend to lose myself Age : 21 Titulus : malacka Foglalkozás : zsoké Play by : giza lagarce
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Piglet Coates   2017-05-30, 10:43 am

PIGLET COATES
- Már megint olvasol? – Winnie súlya alatt megrogy a hintaágy, ahogy lehuppan, és a vállamnak támasztja az állát. – Mit olvasol? Izgi? Romantikus? Szeretném? Vannak benne ufók? – Lapozok még egyet mielőtt bármit is mondanék, mert általában feladja, ha kát percen belül nem válaszolok neki. De most nem, érzem magamon a tekintetét, azt az átható, mindent tudó pillantást, amitől a hideg futkos a hátamon. Amitől újra tininek érzem magam…
- Mit akarsz Winnie?  - Becsukom a könyvet, és az ölembe ejtve hátréb húzódok, hogy a bátyámra nézhessek.
- Olyan régen csináltunk együtt valamit. És úúúgy unatkozom este egyedül. – Vállat ránt, én pedig megengedek magamnak egy sóhajt. Most jön az a rész amikor közli, hogy csináljunk valami izgit, valami kellemeset, amit mindketten élvezünk. Újra felemelem a könyvet, de mellmagasságnál nem jut tovább, kikerül a kezemből, a fűben kikötve, mielőtt lehunynám a szemem, még látom ahogy három oldal meggyűrődik. Mitfogok én ezért kapni Noeltől…
Winnie illata az orromba kúszik, ahogy közelebb húzódik, mintha ez tökéletesen normális lenne. Mintha a csókjának ennyire finomnak és helyénvalónak kellene érződnie. Mintha nem lenne beteges, hogy mindez nekünk nem az.

Takaróba csavarva nézem a könyvet a hintaágy előtt. A szél már felfordította, és kitartóan lengeti a meghajlott lapokat, próbálva kisimogatni őket. Az ablakon megszáradt esőcseppfoltok, apró porszemek akadályozzák a tisztánlátást. Mintha csak a saját agyam lenne, apró porszem kerül a gépezetbe, és már semmi sem működik úgy, ahogy működnie kellene.
- Miért bámulsz ki az ablakon? – A bátyám, egy szál törölközőben, vakargatva a tarkóját áll mögöttem, és ugyanúgy bámul kifelé, ahogy én tettem húsz másodperce. Vállára döntöm a fejem, kicsit szorosabbra húzva magamon a takarót, megint tinédzsernek érzem magam.
- Ma megint Pollyval találkozol?
- Ja.
- Megint ott alszol?
- Ja.
- Van nála egy könyv, elhoznád? Elmesélem, hogy né…
- Uramkrisztus Piggy, akadj már le a könyvekről egy kicsit. Hónapok óta csak olvasol, és le se szarsz!
- De… - kitartóan próbálkozom közbeszólni, kikerekedett szemekkel veszem a levegőt újra, és újra, de csak mondja, ahogy dühösen kapkodja magára a ruháit. Tizenöt próbálkozás után feladom, és csak csendben figyelem, ahogy a nyakkendőjével szenved. Sosem tudja megkötni ha ideges, és csak még jobban felhúzza magát. Közelebb lépek hozzá, és olyan óvatosan nyúlok a szürke nyakkendőhöz, mintha bébikoalát akarnék simogatni.
- Nem szarlak le, csak nem tudlak hova tenni és ez nagyon zavar. És ameddig nem tudlak téged hova tenni, addig magamat se, és ha magamat nem tudom hova tenni, akkor azt megérzi Pernahajder, és akkor csak a vita van, hogy miért nem nyerek. Kell ez nekünk, Winnie? – Elengedem az anyagot, lépve egyet hátra, hallom a sóhajtását, tudja, hogy igazam van. Mindig igazam van. A hajába túr, megigazítja, amit 20 perce szétborzoltam, és nyom egy puszit a fejemre.
- Dudley szerint bájos vagy. – Mielőtt becsukná az ajtót, visszamondja a szobába, és a sárga falak mintha csak bogarat akarnának ültetni a fülembe, verdesik vissza a szavakat magukról. „Dudley szerint bájos vagy. Dudley szerint bájos vagy.”

A szél a szemembe fújja a hajam, ahogy elveszem Melisandretól a kávét, és ahogy leül a combjaira pakolom a lábaimat. A könyv lapjai még magán viselik a gyűrődéseket, bármennyire is próbáltam kisimogatni, és még én is magamon viselem a bátyám szavait.
- Mel… lenne egy kérdésem. – Nem tudom, hogy kellene ezt megfogalmaznom, de már így is annyit tanultam tőle. Egyesek azt mondják, érdektelen vagyok, és emiatt flegmának tűnök. Mel pedig formál... észre se veszem, és szeretem, ha mellettem van. Jobban, mint egy könyvet. Olyan... élő... és vidám.. amilyen én voltam ezelőtt.
- Nem kezdődik jól, mondd csak.
- Azt mondta Winnie tegnap – akiről megjegyzem, azóta se jött haza Pollytól, miután velem összeveszett… – hogy Dudley szerint bájos vagyok.
- És érdekelne, hogy ez azt jelenti, kedvel-e? Esetleg te is kedveled? Elhívod randizni? Istenem, Pigs, olyan jót tenne neked egy randi.
- Igazából, az érdekelne… Ki ez a Dudley?
Üdv, a nevem PIGLET JOHANNA COATES, 20 éves vagyok, 10.13-án, Chichesterben láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem BRIT. Jelenleg ISKOLAFEGYHÁZBAN OLVASOM A KÖNYVTÁR TARTALMÁT  és a KINSLEY csoportba tartozom. GIZA LAGARCE arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Minden egyes pillanattal közömbösebb. Nem azért, mert így nevelték. Vagy, mert ez a kényelmes neki… vagyis, mondhatnánk, hogy ez a kényelmes neki, de inkább az van a háttérben, hogy hozzászokott, mindenki jónak, tehetségesnek és kiemelkedőnek tartja, és már nem hozza lázba semmi. Egy icuripicurit sem érdekli, hogyha valaki mást gondol, mert annyira az elméjébe ültették, hogy ő tökéletes, hogy ez már csak amolyan tény, mint az, hogy az ürülék barna. Éppen ezért nem is igényli az emberek társaságát, amikor nem a lovával játszik suttogósat, vagy hajtja ki belőle a szuszt, a könyvtárban ül, és messzi vidékekre kalandozik. Amikre egyébként simán lenne pénze, de mégsem költ, mert minek, felesleges, úgyis ott is könyvet olvasna. Nem volt ő mindig ilyen, apró csemete korában még meglepően barátságos és érdeklődő volt, nézelődött, lóbálta a lábát. Az anyja mutatott neki ezt-azt, csodahelyekre vitte, kalandoztak, játszottak. Hárman együtt, összenőve, míg az apja intézgette a bajos dolgokat. Meg hozta a pénzt.  Aztán, mikor elhunyt, és Winnie elkezdett megéri a sznob pöcs életre, Pigletnek nem volt kedve anyát játszani, és visszarángatni a földre. Inkább hozzá sznob pöcsösödött. Mosolyogni most tanul újra, barátkozni most tanul újra, szocializálódni is most tanul újra. Mintha csak egy gyerek lenne. Pedig nem gyermek… csak nem mondták el neki, hogy nem ő az istenkirálycsászár.
Külcsín
Látod ott a hármas épület előtti padon, szürke crop topban, és magas derekú, világos destroyed farmerben a barna hajú szépséget? Kezében könyv, szeme csak úgy falja a sorokat, lábai keresztbe, lábán a legújabb nike loden qs virít éppen. A szél meglebbenti hullámos haját, a szemébe fújva azt. Hosszú ujjai irritáltan túrnak a feje búbján a puha tincsekbe, és lökik hátra azokat, hogy utána lapozzon egyet, lábait az ülőrészre pakolja, hátát nekiveti a karfának, és ugyanúgy olvas tovább. Orchidea és vanília illatát messze viszi a szél, Daniel Wellington óráján megcsillan a fény, ahogy a nap lassan lenyugváshoz készülődik. A mondatok néha-néha apró mosolyt varázsolnak az arcára, de amilyen gyorsan jön, le is lohad kellemesen kreol bőréről. Távolról a neve hallatszik, Barna íriszeit a hang felé fordítja, de csak egy pillanatra majd újra a könyvnek szenteli figyelmét. A nap már lenyugvóban, a narancssárgás fény rejtélyes burkot vet vékony, de izmos alakja köré, ahogy feláll, hangosan összecsapva könyvét, egyik kezét a zsebébe süllyesztve megindul a szövetségi ház felé. Léptei halkak és határozottak, combjai vékonyak, dereka karcsú. Nem magas, mindössze százhatvan centi, haja háta közepét verdesi. Feltűnő jelenség, mégis olyan természetességgel viseli, mint aki erre termett.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Lovell

Lovell
Posztok száma : 49
Motto : " And the newspaper tycoon says that the architect is a very cold man. The architect replies that if the boat were sinking, and there was only room in the lifeboat for one person, he would gladly give up his life for the newspaper tycoon. And then he says something like this... I would die for you. But I won't live for you." Age : 19 Titulus : pudlista Foglalkozás : diák

TémanyitásTárgy: Re: Piglet Coates   2017-06-07, 4:22 pm

POLLY ELFOGADTA

Kedves Piggypogi!*-*

Nagyon tetszik az et, amivel megajándékoztál bennünket. Szerintem nemsokára a Főisten is elfogad téged, de addig tessék: a szépség istennőjétől is itt egy elfogadó szöveg. Cool *semmi önimádat*
Ami nekem külön a kedvencem volt, és ami így szerepjátékos pályafutásom alatt a legjobb ilyenfajta dolog volt, amit olvastam, az a kinézetleírás. Tetszett, hogy egy konkrét élethelyzetben láthattuk a mi kis Piggynket.*-*
Siess hozzánk, a bátyádnak hiányzol, Dudli bájosnak tart, és nekem pedig éreznem kell a mindent átható utálatodat. kölyökkutya szemek 2

Love always, Polly

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 595
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev

TémanyitásTárgy: Re: Piglet Coates   2017-06-08, 8:26 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Szia Piggy! *-*

Végre, elkészültél te is és annyira más lettél, mint a bátyád:D
Rossz látni, milyen motiválatlanok ezek a fiatal kinsley-sek, de hát nem meglepő, hisz semmiben sem szenvednek hiányt. Miért is harcolnának? És itt van Piggy, aki mégis talál okot, hogy újra a birtokába tudhasson olyan szokásokat, amiket egyszer régen magáénak mondhatott, aztán pedig elvesztett *-*

Rendkívül tetszett, hogy imádja a könyveket. Annyira szép ez a lány, hogy első ránézésre az ítélkezőek biztos mást gondolnának róla, ha nem lenne kezében egy kötet. Szóval ez egy olyan erénye, ami szokatlan, de mégis jó *-*

Foglald le a pofid, aztán mehetsz is boldogítani a játéktéren a többieket! :3

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Mather

Mather
Posztok száma : 171
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes

TémanyitásTárgy: Re: Piglet Coates   2017-06-08, 10:10 pm

ALL HAIL MISS PIGLET COATES!

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Piglet Coates   

Piglet Coates
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal