HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Alex Scott.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Alex Scott.   2012-04-21, 3:24 pm

<< ALEXANDER JACKSON SCOTT >>

Words will be just words, 'til you bring them to life.

Születési hely és idő. London, 1994. 01. 19. Kor. 18. Foglalkozás. diák. Szexuális orientáció. biszexuális. Szociális állapot. felső osztály Csoport. fiú diák

Spoiler:

Family:
Anya.Olivia Scott;; 38 év;; bankigazgató;; sosem volt rám ideje, mindig úgy traktált, mint egy púpot a hátán. Sosem vágyott gyerekekre, számára egy bitang nagy hiba vagyok, éppen ezért amint adódott az alkalom, elküldött ebbe a hülye iskolába. Hogy kimutassa a szerény személyem iránti "szeretetét", minden hónapban óriási pénzösszegeket utal át a bankszámlámra. Úgy gondolta, hogy ha pénzelni fog, akkor majd békén hagyom... És nem is tévedett. Hogy őszinte legyek, sokkal jobban szeretem a pénzét, mint őt magát...
Apa.Jackson Scott;; már nem él;; ő volt az a szerencsétlen anyámasszony katonája, akinek anyám bemesélte, hogy az ő fia vagyok. Ő volt az, aki úgy ahogy igyekezett engem nevelni, amíg anyám a hülye karrierjével volt elfoglalva. De ő sem bírta ki anyám hülyeségeit, és két hónapja öngyilkos lett. Anyám akkor küldött engem és Sarah-t az Abbey Mount-ba...
Testvér.Sarah Reynard;; 16 év;; diák;; Sarah igazából nem vér szerinti testvérem. Anyám akkor fogadta őt örökbe, amikor 9 éves volt. Igazából rá sem fordított sokkal több figyelmet, mint rám, így hát nem csoda, hogy amint lehetősége akadt, tőle is megszabadult. Az első pillanattól kezdve kedveljük egymást, talán ő az egyetlen olyan személy, akiben tényleg megbízok. Elválaszthatatlanok vagyunk, minden hülyeséget együtt csináltunk, és együtt is fogunk... Igazából a kapcsolatunk mindig valahol a barátság és a románc határán ingázik, de mivel ő nem vér szerinti rokonom, ebben nem látunk semmi rosszat....
Egyéb hozzátartozó.a legjobb barátom és egyben szobatársam, Justin. Egészen kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást, mindig olyanok voltunk, mint a testvérek. Nem csak viselkedés tekintetében, külsőre is. együtt verhetetlen páros alkotunk, bár a barátságunkra rányomta a bélyegét az a bizonyos részeg este...

Like,Dislike:
Like:
~ mentolos cigi
~ Justin
~ Bring Me The Horizon
~ káromkodni
~ aludni
~ macskák
~ alkohol
~ Sarah

Dislike:
- szabályok
- Abbey Mount Private School
- az anyám
- másnaposan ébredni
- ha elfogy a cigim
- ha a szél szétfújja a hajam, és utána úgy néz ki, mint a szénakazal
- ha eltűnik a kocsikulcsom
- Hello Kitty és társai
- rózsaszín és minden árnyalata
- Hannah Montana
- rágcsálók

The Story.....
- Alex, drágám!
Megigazítottam a nyakkendőmet, és utoljára végignéztem a tükörképemen. Önmagamhoz képest kifejezetten az alkalomhoz illően öltöztem fel: fekete farmer, fekete tornacipő, fehér ing és bőrdzseki. Igazából anyám kikészítette az öltönyt már tegnap, ott lógott a szekrény ajtaján, de eszem ágában sem volt felvenni. Apám nem akarná, hogy a temetésén úgy nézzek ki, mint valami bohóc. Ő mindig tiszteletben tartotta, ki vagyok, hogyan öltözök, és soem akarta, hogy megváltozzak. Nem úgy, mint anyám, akinek mániája volt, hogy folyton fodrászokhoz meg ruhaboltokba hurcoljon, hogy aztán idétlen cicafiú ruhadarabokat vegyen nekem.
- Megyek már!
Nagyjából Sarah-val egyidőben léptem ki a szobám ajtaján. A fogadott testvérem, amikor meglátott, szomorúan elmosolyodott, és kézen fogott. Az ujjait összefonta az enyémekkel, és levezetett a lépcsőn. Az a fekete ruha volt rajta, amit még én vettem neki a születésnapjára. sosem gondoltam volna, hogy valaha fel fogja venni...
Anyám, amikor meglátott minket, csak felvonta a szemöldökét, de nem szólt semmit. Hozzászokott már, hogy sosem hallgatok rá... De látszott rajta, hogy az meglepte, hogy Sarah-val kézen fogva járkálunk.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer nekem jut az a szerep, hogy megtaláljam az apám holttestét. Kilenc óra körül lehetett, amikor Sarah-val visszajöttünk a moziból. Anyám még a bankban volt, egyedül apám kocsija állt a feljárón. Az egész házat csend borította és sötétség, egyedül a nappaliban égett a villany. a sötétítőfüggönyön keresztül csak a bent lévő tárgyak szétmosott körvonalai látszódtak. Már akkor rossz érzésem volt; felküldtem a húgomat a szobájába, én magam pedig a nappali felé vettem az irányt. A szokásossal ellentétben az ajtó be volt csukva, és amikor megpróbáltam kinyitni, csak nagy nehézségek árán engedett. De amikor beléptem a nappaliba, a szemeim elé olyan látvány tárult, amilyenre nem számítottam. A földön mindenhol üres whiskysüvegek feküdtek, gyógyszeres dobozok voltak szétdobálva... Apám pedig felakasztotta magát. Anyám több ezerbe kerülő csillárjára. A picsába, ebből gáz lesz. Valahogy mégsem voltam sem szomorú, sem kétségbeesett... Csupán egy dolog irritált: hogy anyám kicsinál, ha az a csillár leszakad.
Kivettem a telefonomat a zsebemből, és kiválasztottam a rendőrség számát. Részleteztem, hogy mi történt, és hol vagyok... Közben azért imádkoztam, hogy Sarah ne jöjjön le az emeletről. Nem akartam, hogy ez legyen az utolsó emléke apánkról, hogy egy idétlen, bitang ronda csillárról lóg le holtan...

Zihálva ültem fel az ágyon, és toltam félre valakinek a kezét, ami a combomon pihent. Körülnéztem, és először ötletem sem volt, hol vagyok, csak később kezdtek el bevillanni képek: Justin felhívott, hogy készülődjek, mert el akar vinni valahova. Aztán minden kiesett.... Csak néhány furcsa, számomra is érthetetlen, és remélhetőleg valótlan emlékfoszlány táncolt a szemeim előtt. A sötétben ügyetlenül kerülgettem a földön fekvő embereket, közben próbáltam felrángatni magamra a farmeromat... Vagy legalábbis reméltem, hogy a sajátomat akartam felvenni.
A folyosón is hasonló sötétség honolt, mint a szobában, amelyikben felébredtem. Az egyetlen fényforrás a tőlem fényévekre elhelyezkedő konyha volt. Elindultam annak az irányába, miközben azon gondolkodtam, mégis mi történt az éjszaka. Tényleg rámásztam volna a legjobb barátomra? Nem, ez lehetetlen...
Csak amikor már a konyhapultot támasztottam, és a kávémat kortyolgattam, akkor vettem észre, hogy nem vagyok egyedül. Az asztalnál a tekintetét a földbe szegezve ott ült Justin. Mikor a tekintetünk összetalálkozott, a pillantásából kiolvastam mindazt, amitől féltem. Mindaz, amiről eddig azt hittem, hogy csak álom volt, megtörtént... De ő sem tiltakozott, sőt, kifejezetten biztatott... És ez bármennyire is furán hangzik, erre a gondolatra valami perverz öröm töltött el.

A hozzászólást Alex Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-04-24, 11:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Alex Scott.   2012-04-21, 4:41 pm

Hejj Alex! :]

Most mondjam azt, hogy sok bennünk a közös? Úgysem hinnéd el, pedig így van. Mindenesetre, engem meggyőztél ember. Hibát nem találtam az ET-ben, szóval nem is húzom tovább.
Ja de még valami... ez a te Sarah húgod, mintha ő lett volna tegnap az a kis édes barna, aki... ha érted mire gondolok.

Vissza az elejére Go down

Alex Scott.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halász Alex
» Unlike, dislike [Alex vs Shu (?)]
» Samuel Alex Wingfield