HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Jesper Nilsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 19
Motto : Mottó helye Titulus : the Jerk Foglalkozás : tanuló Play by : Daniel Bederov
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Jesper Nilsen   2017-05-31, 7:48 pm

Birk J. Nilsen
Hát nem is tudom, hogy miért kellett ide költöznöm, vagyis az igazat megvallva tudom, de nem értem. Nagyon nem volt kedvem elköltözni Norvégiából és eddig is az Abbey-re jártam, ez eddig sem változott, csak eddig senki sem tudta a dolgot. Igazból tökre leszarták mit csinálok, csak pénzeltek és mindenkinek sokkal jobb volt így, nekem nem voltak rokonaim, nekik nem volt gondjuk velem. Most meg hát bumm, apámhoz meg a macájához kellett költöznöm és hát eddig azt sem nagyon tudtam, hogy van egy FELESÉGE, aki nem anyám. Hát ezek mindent tök jól eltitkoltak vagy csak én szartam le, mert magammal foglalkoztam? Na ez egy fogós kérdés ám.
Mindig is magamat akartam tökéletesebbre fejleszteni, bár nálam nagyobb tökéletesség még nem létezett és ez tényleg így van. Hát nézz végig rajtam, milyen hibát találsz? NE válaszólj, nem is tudsz, de ezzel semmi gond sincs, ezt a reakciót váltom ki az emberekből. Na jó, vannak akik ezt nem csípik annyira, mint például az a Dunantos luvnya, aki azt hiszi, hogy jól áll neki, ha ellent mond nekem, pedig nem, csak magát teszi szánalmasabbá. Olyan gáz az összes.. De ne térjünk el a tárgytól.
Elkezdődött egy újabb év, ám ez egy kicsit másként kezdődött, mint az eddigiek. Szóval lett egy mostohahúgom, akinek baromi jó teste van, bár mikor megismertem, na akkor.. elég gázul festett, pattanások és fogszabályzó, ehh.. undorító egy csaj volt. Meg hát apám úgy mutatta be nekem, mint a kollegája lánya, szóval mit sejtettem, hogy nem akkor fogom utoljára látni? Szóval most egymás mellett élünk és szívom a vérét, meg a nyakát, mikor.. tudjátok van egy tevékenység, mikor a nő és a férfi egyesül, csak itt nem a gyereknemzés a cél, hanem a szórakozás. Én legalábbis baromi jól szórakozok, mikor ő kényeztet engem mivel és hogy, azt nem kötöm az orrodra, biztosan neked is vannak saját elképzeléseid, legalábbis remélem, hogy nem vagy akkora szánalom, hogy a sakkozásra gondolsz vagy mi a rákomra.
Meséltem egy Dunantos luvnyáról, na ennek a lánynak van neve is, Jasmine Summersnek hívják éppenséggel. Nagyon jó a viszonyunk ám, rohadt sokat beszélünk egymással, olyan dolgokat vág hozzám, hogy "szemét" vagy "disznó" én meg persze elmosolyodom. Magamban meg mondom a magamét "alpári ribi" vagy "cocklover" és egyebek, szóval tényleg elég harmonikusak vagyunk, egy dolog azonban fura.. mostanában kevésbé idegesít és egyre jobban érzem, hogy jó lenne vele beszélgetni. Na mindegy, nem is lényeges dolog, felejtsd el, engedd el és szard le.
Ja a suli meg fasza volt egy kis nézeteltérésem az Elitos ribancokkal, akik azt hiszik hogy ha szétteszik nekem, akkor én majd szépen megragadom a pillanatot. Annyira szánalmasak, az egész ház az, bár nem értem, hogy Olivia miért épp oda került, jobb helye lett volna a Kingsleyben, de hát tudjátok vannak olyan dolgok, amiken nem tudunk változtatni.. ilyen a felsőbbségérzetem, nem tehetek róla, hogy nem érzem magam egynek a por néppel. Nem arra születtem, hogy mindenkivel leálljak beszélgetni, hogy társalogjak olyan senkikkel, mint a Matheresek. Mindenkinek igaza van a Kingsley házba születni kell, nem lehet oda csak úgy beilleszkedni. Sajnálom a kis szarosokat, remélem nem hiszik, hogy majd épp velük fogok vegyülni, ki kell érdemelni a tiszteletem és a figyelmemet.. Baszd meg, elfogok késni! Remélem ennyi elég volt neked, csá!
Üdv, a nevem Birk Jesper Nilsen, 24 éves vagyok, 93.04.28., Oslo láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem norvég. Jelenleg tanár vagyok és a Kingsley csoportba tartozom. Daniel Bederov arcát vettem kölcsön.
Jellem
Az ember nagyon hamar hozzá tud szokni a kényelemhez és ha mindent a segge alá basznak, na hát ezzel én is kurvára így voltam. Kérnem sem kellett, már mindent megkaptam, elég tehetősek a szüleim, meg hát egyke is voltam, szóval nagyon jó dolgom volt mindig is.
Egyesek szerint beképzelt vagyok és nagyképű vagyok, erre csak annyit tudok mondani, hogy tisztában vagyok az adottságaimmal és a jó tulajdonságaimmal melyekkel születtem. Például kurva jó vagyok a társalgásban, nálam jobb beszélgetőpartnert nem is találhatnál, hisz tök sok jó témám van, például én, meg én, na meg persze én és én. Hát lehet neked annyira nem fog tetszeni, mikor elmesélem mekkora istenség is vagyok, de hát érdekel engem a te véleményed? Brávó, hát rájöttél, hogy nem.
Igazán megválogatom, hogy kikkel vegyülök, tudod ilyen nomádokkal, mint mondjuk a Matheresek szóba sem állok, mert aztán miért kéne nekem a sok drogossal beszélnem? Szeretem, ha minden úgy van, ahogyan elképzelem és mindenki aláveti magát az én akaratomnak, egy elég erős jellem vagyok, aki képes elnyomni másokat, valóban képes vagyok. Mindig érvényesítem magam és szeretek én lenni a legjobb, ha mások nem pofáznak bele a dolgaimba.
Ja, hirtelen most ennyi lennék, ha kell még valami, akkor tudod hol találsz.
Külső
Hát láthatod, hogy milyen kibebaszottul jó pasi vagyok, aki mást mond, az hazudik vagy irigy, ki ne lenne irigy rám?
Olyan egyedi arcom van, olyan nagyon helyes és sármos, tudod nagyon jó géneket örököltem, apám így lassan közelítve a harminchoz is jobban néz ki, mint a legtöbb ember Abbeyben, szóval nagyon fasza. Talán kicsit soványkás a testalkatom és nem vagyok egy agyongyúrt adonisz, de azért nekem is elég kidolgozott testem van, feltudod hívni anyádat a hasamon, ha gondolod. Ami még nagyon is szembetűnhet, hogy rohadt sok hajam van és mindig jól be van lőve, tényleg kurva jól szoktam megcsinálni. Arcszőrzetemet, sokáig levágtam, de mostanában szeretem meghagyni kicsit borostásra, sokkal férfiasabb és karizmatikusabb az arcom.
Ruháimat láthatod, hogy nem valami olcsó turiban veszem vagy a kínaiban, hanem jó drágán. Tudod, mindenkinek adnia kell magára és nem lehet sehol sem megjelenni szakadtan. Tudjátok a kinézetünk jellemzi a személyiségünket. Tehát ja, most hirtelen ide is csak ennyi lenne, nem tudok még mit mondani, csak azt, hogy TÖKÉLETES vagyok.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Dunant

Dunant
Posztok száma : 17
Motto : Az élet valójában rövid...a szenvedések teszik hosszúvá! Age : 26 Titulus : Zöldszemű szörnyeteg Foglalkozás : Történelem szakos egyetemista Play by : Katerina Graham
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Jesper Nilsen   2017-06-02, 8:09 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Hölgyeim, és uraim!
Az indokolatlan felsőbbrendűség példáját láthatták!

Egyszerűen bántó látni, ahogy ez a fiatalember a nőkről beszél, úgy tűnik, várni kell, míg benő a feje lágya. Azt viszont boldogan olvastam, hogy a gyereknemzés nem célja, mert úgy vélem, ez olyan feladat, amire egyelőre nem áll készen. Laughing
Noha jelen pillanatban úgy tűnik, elég reménytelen eset, bízom abban, hamarosan rájön az élet igazi értékeire! Elvégre még nincs késő Wink
Foglald le az arcod és irány játszani!

u.i. Jess üzeni, hogy Jasmine tiltott gyümölcs számodra

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education