HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mr. de la Fuente

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 8
Motto : Mottó helye Age : 24 Foglalkozás : diák Play by : P. E.
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Mr. de la Fuente   2017-06-01, 1:05 am

Eduard de la Fuente
Kurvára izgultam amikor jelentkeztem a Winsterbe, mert hát én nem éppen vagyok oda a fociért, kifejezetten rühellem, mindig is a kézilabdába voltam szerelmes. Elég korán kezdtem el játszani, talán ha voltam hat éves. Először csak a tévében skubiztam, hogy mennyire menők már, hogy milyen magasra ugranak és mennyi gólt dobnak be, több értelmét láttam, mint a focinak. A kézilabdában fontos a csapatmunka, nem lehet elönzőzni annyira és egymásra vannak utalva, olyanok, mint egy család. Mindegyik tag belead valamit, mindenki másban jó és szükségük van az irányítóra. Mondjuk annyira jó tanuló nem voltam a sport mellett, de 4,2 alá sosem adtam az átlagomat, mert akkor a szüleim nem is engedték meg volna nekem a folytatást. Az iskolai csapatban kezdtem, aztán mentem ifibe, majd végül felküzdöttem magam az egyik legjobb csapatban. Országos meccsen másodikak lettünk, meg egy csomó körzetin első, szóval volt egy csomó érmem, meg hát.. na, nem voltam én olyan rossz benne sosem.
Végül hát felvettek a Winsterbe és úgy éreztem meg volt mindenem, hisz volt egy barátnőm, akivel már négy csodálatos évet töltöttem, ott volt nekem a sport és rengeteg haver. Rengeteg versenyre mentünk és mindig tök jól teljesítettünk, aztán jött a nap, az a nap, amikor nem is tudom.. Kurvára megmaradt. Ehhez pedig kell tudnod pár dolgot.
Következő dolgokat:
- anyám magyar
- tanított minket a húgommal magyarul
- Nadine az egy nagyon vicces név
- utálom a dinnyét, állandóan hugyoznom kell tőle
- sose szoktam más lányok után fordulni
Szóval ezek után.. ez egy szép hétfői nap volt, azt hittem átlagos lesz, mert hát a könyvtárba mentem a húgom kérésére, valami könyv kellett neki. Hát felírta a címet, de nekem nem mondott sokat, annyi biztos hogy a sulihoz kellett neki, mert tengerbiológusnak – még én sem értem, hogy hogyan lehet a húgom – készül. Szóval mentem éppen azért a könyvért, mikor valaki levette előttem a polcról, hát szar napom volt és már épp rá akartam morrani, amikor belenéztem a szemeibe. - Ömm.. - igen, ennyi volt a reakcióm, láttam az arcán az értetlenséget. Gondolom várta, hogy mondok valami értelmeset neki, de hát nem így lett, tehát tovább állt. Én csak álltam ott és néztem őt, majd mikor már felfogtam, hogy a húgom kiherél, ha nem viszem el neki a könyvet, akkor utána siettem. - Ne haragudj, de nem kaphatnám meg a könyvet? - teszem fel neki a kérdést, mikor elé érek és reménykedem egy igenben, hisz még aranyosan is mosolygok. Mindent próbálok bevetni, még szépen pislogok is rá.. - Ne haragudj, de szükségem van rá a holnapi vizsgám miatt. - mondja halkan, én pedig csak sóhajtok egyet. Ellépek előle.. Aztán valaki odasiet mellé és kimondja a nevét, Nadine, majdnem olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy dinnye, bár neki ez nem fog leesni, mert valószínűleg meg sem fogja érteni ezt a szót. - Ha a húgom kiherél, akkor az a te lelkeden szárad majd, dinnye. - mondom neki, de ő még csak hátra sem fordul csak megy tovább egyesen én pedig csak bámulok és egy apró nyögés is kiszökik a számon. Majd fintorogva megfordulok és szembe találom magam a barátnőmmel. Azonnal mosoly jelenik meg az arcomon.
- Ki az a lotyó, aki stíröltél? – kérdezi, de én csak megforgatom a szememet és otthagyom. – Majd ha megtanulsz beszélni, akkor beszélgetünk, megyek edzésre. – mondom majd én is elindulok a kijárat felé.. atyám.
Üdv, a nevem Eduard Pedro de la Fuente, 24 éves vagyok, 1993. május 09., Valverde del Camino láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem spanyol. Jelenleg diák vagyok és a Winster house csoportba tartozom. Pascal Ehring arcát vettem kölcsön.
Jellem
Nagyon sokan azt hiszik, hogy minden Winsteres fiú ugyanolyan, egy jó testű faszfej, aki nem becsüli a nőket és azt hiszik mindent megkaphatnak. Én tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy miket gondolnak rólam és mit gondolsz, ha először megpillantasz. Nem, nem vagyok faszfej, kifejezetten kedves figura vagyok, aki imád megismerni új embereket és nagyon szeret beszélgetni.. A húgom szerint sokkal többet beszélek, mint kéne, pedig szerintem tök átlagos a beszélőkém. Na jó.. talán a napi 2-3 órás beszélgetéseim lehet kicsit túlzás, de mindig van miről beszélgetni a haverokkal.
Én pontosan azt tükrözőm vissza, amit nekem adnak, ha valaki faszfej velem, akkor én is az leszek. Nem látom értelmét a felesleges udvariaskodásnak és bájolgásnak, ha az illető elmond mindennek a hátam mögött, annál jobban semmit sem rühellek, ha valaki képmutató és megjátssza magát. Nagyon finnyás vagyok a barátság terén, lehet hogy barátságos és beszélgetős típus vagyok, de azért.. teljesen más a kettő. Szeretem, ha a barátaim tényleg a barátaim és számíthatok rájuk maximálisan, ahogy ők is rám. Őszintén megvallva csak egy barátom van, de ő tényleg a mindenem a többi csak haver vagy ismerős.
Nem vagyok haragtartó és bosszúálló ember, de hát tudjátok hogyan szokták mondani: Megbocsátok, de sosem felejtek. Sajnos kissé előítéletes ember vagyok és képes vagyok mások véleménye által hallott dolgok alapján ítélkezni, de ha ez még nem lenne elég.. baromi nagy hangulatingadozásaim vannak. Tudjátok eléggé leszív a kézilabda és hát sok feszültség tud felgyülemleni bennem a teljesíteni akarás miatt, van hogy rossz embereken vezetem le. Röviden ez volnék, Eduard de la Fuente.
Külső
Hát mondhatni a testemmel érdemeltem ki, hogy Winsteres lehessek, mert ott számít a testalkat.. de nem voltam mindig ilyen ám, eléggé duci voltam az általános iskolában. Mostanra már annyit dolgoztam a testemen, hogy szerintem elég izmos vagyok. Persze szeretnék még kicsit izmosabb lenni, de nem egy kigyúrt állattá válni, mert azok baromi hülyén néznek ki. Elég magasnak számítok, hisz 189 cm magas vagyok. Mondjuk ennek nagyon örülök, mert baromi jl jn a kéziben irányítóként, átlátok a többiek felett és megtalálom a tökéletes támadási pontot.
Hajam barna, arcom helyes.. legalábbis nem lehet másmilyen, ha már négy éve van barátnőm, csak tetszem neki valamiért. Persze azért ebben lehet elfogultság, mármint abban, hogy szerinte én vagyok a leghelyesebb férfi a világon, mert hát mindenkinek a legjobban a párja tetszik, nem véletlenül választottuk őt.
Elég lazán öltözködőm, mindig alkalomhoz illően, tehát edzésre nem megyek öltönyben és eljegyzésipartyra nem melegítőben jelenek meg. Szeretem a sötét színeket és a kéket, mert hát kék a kedvenc színem.. rengeteg kék pólóm van és.. ilyen winsteres kék, már talán tudat alatt tudtam, hogy olyan színű pólókat kell vennem.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Goddard

Goddard
Posztok száma : 15
Motto : Lehetetlen úgy sikereket elérni, ha a társadalom felét visszahúzzák Age : 19 Titulus : Dinnye Foglalkozás : tengerbiológus to be Play by : Vanessa Moe   :

nadineM O R I N
WHO RUN THE WORLD
◢ ◣ ◢ ◣ ◢ ◣ ◢ ◣ ◢ ◣ ◢ ◣ ◢ ◣

dearF A M I L Y
THE IMPORTANT ONES

someF R I E N D S
CHOSEN FAMILY

someF O E S
WHO CARES

someL O V E
WHAT? WHERE?

TémanyitásTéma: Re: Mr. de la Fuente   2017-06-05, 1:47 pm

Hella, de la Fuente!

Tudom, nem szokás, de engedélyezve van a hozzászólás, szóval...
csak ma, csak neked, kérésed parancs. Értékeld!
A húgod dirigál? :O Vááájjájj, bajok lehetnek.
A nőd meg... tudni sem akarom, miért jöttetek össze. Sugárzik belőle az értelem! :C
Ha elfogadtak, majd levadászlak a játéktéren és ígérem, felhívom erre a figyelmed. Mert a nevem G. GREATGERALDINE!
csak jól titkolom.

üdv itt, btw :3

UPDATE: a becenévért még kitalálok valamit. rettegj!

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 566
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 22 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :

TémanyitásTéma: Re: Mr. de la Fuente   2017-06-05, 9:03 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Helló Eduard!

Ó, hogy te milyen aranyos vagy, hogy elmész a könyvtárba a tesód kérésére! *-* Igazi nagy bátyus típus vagy Very Happy
A lányokat viszont nem szép bántó becenevekkel illetni, ejnye! A húgod sem örülne, ha dinnyének neveznék, hát még egy goddardos! Az majdnem olyan, mintha tök(fejű)nek cukkolnád, és jól tudjuk, hogy a baglyocskák nagyon komolyan veszik a tanulást!
Normális winsteres srácot mindig öröm látni! De akkor én is azt kérdem magamtól, és tőled is, hogy mit keresel egy ilyen ellenséges lány mellett?
Irány foglalózni, aztán... hátha mégis kölcsön tudod kérni tesódnak azt a könyvet! *-*

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mr. de la Fuente   

Mr. de la Fuente
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal