HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Krisztián & Gemma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lovell

Lovell
Posztok száma : 13
Titulus : The broken one Foglalkozás : I'm a student Play by : Dove Cameron
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Krisztián & Gemma   2017-06-01, 11:55 am

Kiki & Gemma

Eleinte nagyon jó dolognak tűnt a politológiát választani apa halálának tiszteletére, azonban így kicsit átgondolva a dolgokat, már nem is tűnik annak. Főleg, hogy nem is értek ezekhez, de majd csak lesz belőlem valami, anyu szerint a véremben van a dolog, csak kicsit tennem kell érte. Kinyitom a szememet és elkezdek készülődni, ahogy látom Micaela már lement és még mindig nem beszél velem az SmS-ses dolog miatt, mintha nem írtam volna igaz dolgokat, bár egyiket sem ismerem, de jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem is akarom.. Leülök a tükör elé és elkezdem fésülni a hajamat, ami tiszta kóc lett, majd gyorsan magamra kapom a ruhákat, amiket megálmodtam és gyors smink, majd bedobom a könyveimet és elindulok. Kicsit késésben vagyok, de tudom, hogy lesz szabad hely, mindig van és jó helyekre nem ülnek le.
Végül beesek a terembe és már csak egy szabad hely van, persze nem is figyelek fel, hogy ki ül ott. Nekem aztán tök mindegy, így tehát lehuppanok mellé és elfordulok oldalra és váltanék pár szót a csajjal,d e elkezd mutogatni a mellettem lévő helyre. Én csak értetlenül pislogok rá és lassan megfordulok, mégis ki.. nem! NEM! NEM! NEM! KIZÁRT! - Nem hiszem el.. - mondom ki halkan, majd visszafordulok a csaj felé, add istenem, hogy rendes legyen! - Kérlek cseréljünk helyet. - mondom neki halkan. 

Remélem tetszik ✿ - ✿ made by Gemma
Vissza az elejére Go down

Winster

Winster
Posztok száma : 19
Motto : Viva la vida! Age : 21 Titulus : the Jerk.. suprise by Gemma Foglalkozás : Diák Play by : Colton Haynes
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Krisztián & Gemma   2017-06-10, 7:24 pm

Tegnap este meglepően korán aludtam el, aminek köszönhetően reggel nagyon hamar felkeltem és elkészültem. Sárival megbeszéltünk egy gyors reggelit az órák előtt, aminek azért örülök, mert annak ellenére, hogy más házakba jelentkeztünk és nyertünk felvételt, ily módon tartani tudjuk a kapcsolatunkat, és ami ezt illeti, naprakészek lehetünk a másik dolgaival. Persze ezek a csevegések általában abból állnak, hogy elmesélek valami vérlázítót Sácinak, amitől aztán hallgathatom, ahogy édesen, mérges hangnemen megdorgál. Szerintem a családomból senki sem érti igazán, hogy miért cseréltem le a winsterre az elliott-ot, többek között Sári sem. De a lényeg, hogy nem bánom, mi tőbb! Elégedett vagyok a döntésemmel.
Pár perccel az előadás kezdete előtt lépek be a terembe és hasraütés-szerűen kiválasztok egy ülőhelyet a szabadak közül. Előveszem a mobilom, hogy fellessek instagramra, és twitterre, hátha valami érdekes történt, de sajnálatomra a média olyankor még bőven alszik, az egyetlen, ami felugrik a képernyőmön az emlékeztető arról, hogy megjelent a kedvenc sorozatom legújabb része.
Elteszem a készülékem, a terem már szépen lassan kezd megtelni. Hogy egy lépéssel előrébb járjak, kinyitom a mappám és kiszedek belőle öt darab lapot. Tisztában vagyok azzal, hogy ennyire nem lesz szükségem, de jobb félni, mint megijedni. Amúgy is gyűlölöm, ha jegyzetelés közben fogynak el, nekem pedig kapkodva kell újakat elővennem, aztán megpróbálnom újból felvenni a fonalat. Kész katasztrófa.
A Professzor úr belép az előadóterembe, én pedig oldalra pillantok, hogy szétnézzek, hányan jelentek meg ma az előadásán. Hirtelenül megpillantok egy ismerős arcot, aki engem figyel és szélesen elmosolyodom. Noreen az, a kis ír lány, akinek – a winsteresek szerint – irtó formás feneke van.
Integetek neki, és némán azt kérdem tőle, nem lenne e kedve mellém ülni. Azonban a válaszát már nem értem meg, így úgy döntök, inkább cselekszem.
- Bocsi, ne haragudj! - tapogatom meg a mellettem ülő szöszi vállát, aki éppenséggel háttal ül nekem. – Cserélnél helyet azzal a lánnyal, ha szépen megkérlek? – teszem fel a kérdésem egy mosoly kíséretében, amint végre az arcát is megpillantom.
Vissza az elejére Go down

Krisztián & Gemma
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal