HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Dante Joaquin Navarro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Motto : The busy teacher Age : 34 Titulus : The bad guy from the next door Foglalkozás : Óraadó tanár Play by : Sam Merrell
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Dante Joaquin Navarro   2017-06-01, 8:27 pm

Dante Joaquin Navarro
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem DANTE JOAQUIN NAVARRO, 34 éves vagyok, 1983.04.06.-én/án, DETROIT-ban/ben láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem AMERIKAI. Jelenleg (ÓRAADÓ) TANÁR vagyok és a TANÁROK csoportba tartozom. SAM MERRELL arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Sosem voltam normálisnak mondható, de hát ki tudja, mit is jelent a normalitás? Minden embernek más és más véleménye van a témával kapcsolatban, én pedig úgy gondolom, a normalitás, nem az én asztalom. Feszegetem határaimat, felbosszantok másokat és nem becsülöm meg, azt, amim van – pontosítva nem tudom lekötni magam egyetlen nő mellett. És nem, nem vonzódom a saját nememhez csupán szeretem a változatosságot, amit sokan elítélnek. Óraadó tanár vagyok és mellette magánéletben énekes is. Szeretem a furcsaságokat kihasználni, szabadidőmben pedig kimozdulni, leugrani a tengerparthoz vagy éppen új helyeket fedezni fel. Ismerőseim szerint olyan vagyok, mintha lenne bennem egy kis fű, de én ezt hívom egyediségnek. Nem sietem el a dolgokat, inkább kiélvezem az élet apró örömeit. Ha valami nem tetszik, azt az emberek szemébe mondom s néha pont ez miatt a szókimondóságom miatt az emberek elítélnek vagy elfordulnak tőlem, holott csupán véleményemet osztottam meg velük. Különösebben nem érdekel, mit gondolnak mások. Megyek a saját fejem után és bármi áron megvalósítom a céljaim.
Külcsín
Családomra jellemző vonások rajtam is megmutatkoznak. Hosszú, sötétbarna és dús hajamat anyámtól örököltem, szemem apámtól. Magasságom 186 cm-t is meghaladja és a testalkatomra jellemzően azt szoktam mondani, hogy edzett vagy izmos. Bőröm színe fehér, napsütéses időben viszont könnyen megfogja a nap. Heti rendszerességgel járok edzeni, futni így elég jó az állóképességem is. Megjelenésemre jellemző a kockás ing egy fehér póló mindez egy farmerrel kombinálva, de nem vetem meg a bőrhatású, vagy a bőr ruhákat sem. Általában előnyben részesítem a nem túlságosan feldíszített pólókat is és az egyetlen ruhadarab, amit utálok az a zokni – általában nincs is rajtam. Apró hegek borítják jobb oldalamat, távolról alig észrevehető, csupán közelebbről észrevehetőek, amiket még kiskoromban szereztem. Bal kezemen egy kígyó mászik felfelé, ami a családomat jelképezi – na igen, nagyon jó a kapcsolatunk. Öcsém születési dátuma a szívem fölé tetováltattam és egy idézetet is varrattam mellé. Anyajegyeim nincs sok, csupán egyetlen hatalmas található combom belső felén, amit szerencsére el tudok takarni.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Dante Joaquin Navarro
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ayanokoji Takashi / Dante
» Allen Dante
» Dante-Zevadar bányája
» Dante's night club