HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Camille & Cameron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 112
Motto : Do re mi fa so fucking done with you Titulus : f*ckboy Foglalkozás : tanuló Play by : keneti james fitzgerald apa
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Camille & Cameron   2017-06-02, 12:42 pm

sooo who was it?
436 - zene - lesz ez jobb is, ígérem:o

Néhány napja nem beszéltünk már Cammievel, ami nem olyan megszokott, hiszen szinte minden nap összefutunk olykor, én magam sem értem most, hogy miért nem következett ez be, de mindegy, majd most bepótoljuk szépen szerintem. Mindig van mit mesélnie, ahogy nekem is, bár lehet nem említem meg, hogy megakartak lopni a zuhanyból, és egy szál semmiben, vagyis inkább egy törölközőben kellett volna végigmennem a szobához. Jó, nem voltam messze, vagy ilyenek, csak mégis, meg lenne az az érzés, hogy valaki, - nem is akárki - ki akart velem cseszni, egy ártatlan kis vicc miatt. Vagyis... Fogadás, mindegy a lényeg ugyanaz, hogy egy apróság miatt szégyenített volna meg.
Nem akartam már megint az iskola falai között beszélgetni vele, így inkább meghívtam egy kávéra, a kis cukrászdában, ami nincs messe az egyetemtől, így én hamar eljutok oda, előbb is, mint kellene, pedig nem akartam ennyire sietni. Nem szokásom késni, de előbb érkezni sem, most viszont elszámoltam magam, így én már egy asztalnál ülök, a fene se tudja mit iszogatva. Olyan, mintha forrócsoki lenne, nagyon sok hab, és fahéj van rajta, de mégsem teljesen olyan. Én meg nem mondom mi ez, de elég fura íze van, de egyszer azt mondtam, ajánljanak nekem bármit, én megiszom. Hát, most pont ez sikerült. Nem is értettem mit magyaráz, annyira hadarta, és mondta, és mondta, hogy mi van, én meg az egyiknél megállítottam, és közöltem, hogy azt hozza nekem, ami szerinte jó. Nem mondom, hogy rossz ez az akármi, csak nem tudom behatárolni, hogy mire hasonlít, de a hab az jó, azt nem nagyon lehet elrontani, csak ha túl sok rajta a fahéj. Még egy számot is kaptam a csajtól, most nem tudom, hogy az ő száma, vagy valami elmegyógyintézeté, hogy elfogadok bármit, amit nekem adnak, illetve ajánlanak. Csak szeretek kipróbálni új dolgokat, ez csak nem lehet olyan rossz.
Telefonom előkapva az órát figyelem, még van egy kis ideje ideérni, na nem mintha zavarna, hogy nincs még itt, vagy ilyenek, én lefoglalom magam, ezzel az izével, és a telefonommal, amin valami tök értelmetlen játékkal játszom. Sok értelmetlen játék van a telefonomon, így az a csirke is, amivel kiabálni kell, hogy ugorjon. Mondhatom, nem kedvelik sokan, főleg azt nem szeretik, ha olyan helyen játszom vele, ahol mások is vannak. Éppen emiatt nem merek itt is azzal játszani, csak nyomkodva, hol egyik részt nézve, hol a másikat, míg meg nem pillantom, azt akire várok, és azonnal nagy mosoly kúszik az arcomra. - Téged is látni, végre? - hamar vigyorba fordul a mosoly, ahogy örülök neki. Sosem tudtam a mi kapcsolatunkat behatárolni, de rájöttem, hogy nem is lehet, egyszerűen csak jó a másik társaságában lenni, és kész.
Vissza az elejére Go down

Mather

Mather
Posztok száma : 10
Motto : táncoltam a sátánnal, s mikor a saját képére akart formálni, belémszeretett Titulus : red fuckin' queen Foglalkozás : ●● student, cheerlader Play by : ●● Madelaine Petsch
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Camille & Cameron   2017-06-16, 1:58 pm

Would you do anything for me?

Cam & Cammie

Buy a big diamond ring for me?

Apró, farmer hatású magassarkúm hangosan kopog az utca betonján. Egy laza mozdulattal dobom hátra mélyvörös haj tincseimet, miközben előhúzok egy cigarettát, és rágyújtok. Anya szerint a dohányzás öl. Szerintem a dohányzás csupán menedéket ad ez elől a gyilkos világ elől. A családunkban szinte mindenki elítéli a dohányzást, csak nagyapám szokott rágyújtani régen hébe hóba. Két éve vitte el egy agy vérzés, de legalább ott halt meg, ahol a legjobban szeretett lenni. A kocsmában.

Camhez igyekszem, egy kávézóba beszéltünk meg találkát. Pár napja nem beszéltünk már, amit valószínűleg az váltott ki, hogy vagy három napja úgy szétcsaptam magam, hogy azóta a kollégiumban vegetáltam. Mély slukkot szívok a cigiből, élvezve ahogyan a nikotin lassacskán és édesen felemészti a tüdő szöveteimet, mint valami parazita.

Már a kávézó előtt ácsorgok, és süttetem az arcom a napon, mikor elnyomom a csikkemet, s belepöckölöm egy közeli lefolyóba. Megigazítom a ruhámat, belököm az ajtót, s tekintetettemmel keresni kezdem az egyik legjobb barátomat, akit csakhamar meg is találok. Odafelé megállítom a pincér lányt - aki még csak meg se közelít engem kinézetben - és rendelek tőle egy diétás latte macchiatót.

- Szió! - köszönök Camnek, és megvárom, hogy felálljon. Ha megteszi két cuppanós puszit nyomok az arcára. Magunkon érzem a pincér lány féltékeny tekintetét - bocsi, hogy késtem - szabadkozom, miközben leülök vele szembe az asztal másik oldalára, s végigfuttatom rajta a pillantásom.

- Hajadismijen- vetem oda neki flegmán, de tudja jól, hogy csak viccelek vele - el voltál tűnve a napokba, itt az ideje elmesélni, hogy miben, illetve kiben sántikáltál.

words, notes, etc

©
Vissza az elejére Go down

Camille & Cameron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camille Caffrey
» Camille O'Connell II
» Camille O'connell