HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

alkohol_everything.abbeyblog.com/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mather

Mather
Posztok száma : 16
Motto : If life gives you lemons, make lemonade! Age : 21 Titulus : crazydoll Foglalkozás : kereskedelem-marketing Play by : Stephanie Cam
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: alkohol_everything.abbeyblog.com/   2017-06-03, 2:21 am

Sziasztok!

Először kezdjünk a legnagyobb gondommal, hogy milyen undorító ez a rózsaszín theme, sokkal jobban illene ide egy teljesen fekete vagy tudja a bánat. De azzal kell élnünk, amink van, így tehát én most ezzel fogok élni. #sosad

Hát ahogyan a cím is mondja itt az alkoholról lesz szó, meg egyéb dolgokról is, mint például.. na látod, ez marad rejtély, úgysem fogjátok sokan olvasni ezt a fost. Szóval miért pont az alkohol a témám? Mert masszív alkoholista vagyok, szóval maradt ez a téma, megosztom veletek a bölcsességemet, ha tetszik ha nem. #sorrynotsorry

Valszeg sokan ismertek már, valamelyik jó kis buliban csak összefutottunk. De legyen egy gyorstalpaló rólam.. Niamh York-Tudor a nevem, 21 éves vagyok és imádok, ha van hobbim, akkor az alkoholizálás az. Rengeteg buliban megfordulok, kb minden buliban ott vagyok és vagyok a buli lelke, aki mást mond az hazudik! #believeinme

Amúgy kösz, hogy eddig elolvastad, innentől már csak jobb lesz, vagy nem! #bebrave
Alkohol & Everything
Niamh Y.-T.

kedvenc blogjaim
Vissza az elejére Go down

Mather

Mather
Posztok száma : 16
Motto : If life gives you lemons, make lemonade! Age : 21 Titulus : crazydoll Foglalkozás : kereskedelem-marketing Play by : Stephanie Cam
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: alkohol_everything.abbeyblog.com/   2017-06-03, 2:47 am

alkohol&everthing
#1 -- Pálinka
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd imádni fogok valamit, ami Magyarországgal kapcsolatos, de ez az alkohol..
A pálinka egy hungarikum, lehetne azt is mondani, hogy ez az ital mindent visz, mert gyerekek.. ezt ki kell próbálnotok!

Hogy miből készül?
A pálinka az 100%-ban gyümölcs, nem tartalmaz semmilyen más összetevőt, maximum egy kis mézzel bolondítják meg, hogy még ízletesebb legyen az ital. És tudjátok, hogy miért tök jó még, hogy gyümölcsből készül? Mert ha valaki rajtakap azon, hogy iszol, nyugodtan mondhatod azt, hogy gyümölcssalátát eszel. Mert hát végül is gyümölcsből van, nem igaz? Na, ugye hogy ugye!

Fajtái
1. Kisüsti pálinka
2. Érlelt pálinka
3. Ágyas pálinka
4. Törkölypálinka
5. Gyümölcspálinka
6. Vadgyümölcspálinka

Véleményezés
Bevallom nektek én nagyon szeretem a tömény italokat és ez egy elég tömény, feltéve, ha annak készítik el. Tudniillik a százalékban adják meg az ital erősségét, leggyengébb: 37,5% alkoholtartalmú; legmagasabb: 86% alkoholtartalmú. Minél gyengébb a pálinka, annál jobban lehet érezni a gyümölcs ízét, melyből készült, annál finomabb. Én személy szerint 60%-osnál gyengébb pálinkát nem fogyasztók, szeretem érezni azt a kellemes marást a torkomban, melyet okoz.

Megismerkedés a pálinkával
Tudjátok az Abbey-re nagyon sok külföldi jár, köztük magyarok is érkeznek az iskolában és hát az egyik magyar Matheres megkínált vele. Hát valami mennyei volt, alig tudtam fele betelni és meg is ittam az üveg -rendesen beálltam tőle, nagyon odabasz- felét legalább. Valamilyen körtéből készült, tudjátok ez amolyan szerelem volt első ízlelésre és hogy még tetézzem.. Ezek a magyarok nem szaroznak, még egy dal is készült erről a piáról.
>> zene link

Ajánlás
Nem látom szükségességét, hogy nagyon rád erőltessem ezt a piát, ha egyszer lesz merszed kipróbálni, akkor nem fogsz tudni leállni róla, szóval hajrá! Ja és ha már kipróbálta, akkor tudasd velem, hogy mennyire tetszett neked!

Szóval ez lenne az első bejegyzésem, remélem, hogy hasznosnak találtátok és megjött a kedvetek egy kis folyékony mennyországhoz. Mert hát "pálinka szerelmem légy az enyém"..

HozzászólásokSzólj hozzá
Vissza az elejére Go down

alkohol_everything.abbeyblog.com/
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal