HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Hero Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Titulus : fuckboy Foglalkozás : diák Play by : Dylan O'Brien
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Hero Deveraux   2017-06-03, 8:37 am

Hero Deveroux
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Hero Pierre Deveroux, 20 éves vagyok, 1997. július 23., Franciaországban,Párizsban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem Francia. Jelenleg festészet szakos diák vagyok és a Pierson csoportba tartozom. Dylan O'Brien arcát vettem kölcsön.
Jellem

Takargathatnám magam, hazudhatnám, hogy a dolgok, amiket hallottál rólam, üres koholmányok, de nem teszem, mert őszinte embernek tartom magamat. A nővérem szöges ellentéte vagyok, hogyha a lelki világomat, és a személyiségemet nézzük. Sosem voltam nyámnyila, vagy alamuszi, mindig kiálltam magamért, és ki is fogok. Szeretem a nőket, a nemi vágyat, és sosem tudtam lekötni magamat egy mellett, igaz nem is próbáltam. Persze anyáék gyakran néztek rám ferde szemmel, mikor minden hajnalban másik leányzó hagyta el a házunkat, és van egy sejtésem, hogy a húgom is csak azért viselte el, mert szeret.
Külső
Ehhez az részhez minimum egy 150 szavas leírást kérünk a karaktered kinézetéről. Minden érdekel minket, említs meg mindent, amit fontosnak tartasz, tehát hajrá! Szemszín, hajszín, bőrszín, magasság, öltözködési stílus, hajforma, szeplők, anyajegyek... Csak bátran!
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Hero Deveraux
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily Anne Deveraux ~