HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Pipacs Janka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Motto : Aki nem vág semmibe, az nem is jut semmire, és nem is jó semmire. Age : 21 Titulus : csingiling Foglalkozás : diák Play by : Chelsea Kane
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Pipacs Janka   2017-06-04, 2:30 am

Pipacs Janka
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Pipacs Janka Tulipán, 20 éves vagyok, 1996. október 8-án, Kaposvárott láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem magyar. Jelenleg töltőtoll koptató vagyok és a Elliott House csoportba tartozom. Chelsea Kane arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Ez szintén egy fontos rész, hisz ebből tudjuk meg, hogy milyen is valójában a karaktered. Nyugodtan írhatsz arról, hogy mik a szokásai, mit szeret és mit nem. Hogy viszonyul az ismeretlenekhez, könnyen barátkozik e... Ebben a részben bármit megoszthatsz velünk, ami a karaktered jellemével kapcsolatos. Min. 150 szót kérünk.
Külcsín
Amikor apámék utasítására legutoljára a kelléktár ajtófélfájához támasztottam magam teljes termetemben, és a fekete filccel vonalat vontak a fejem tetején pontosan 160 centi voltam. Ezt nem tudom mennyivel haladhattam meg, eltelt néhány év az óta, mert ezt a módszert már gyerekesnek és idejétmúltnak találom. A reggeli tükörvizitben karikás szemeim sötét mélysége mér végig barna íriszekben. Markáns államat tolom közelebb az üveghez, hogy lássam mitesszerek keltetője-e, ha mázlim van, akkor csak a rajta ülő kicsi, és világos anyajeggyel találkozom. A világos arcbőrömet, ha szükséges, némi púderrel korrigálom, viszont szerencsésnek mondhatom magam, ha arról van szó, megfelelő színűre sülök a napon. Egyébként is, utálom a sminkelést, időpocsékolásnak tartom, ám ha a helyzet megkívánja nincs választási lehetőség.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Pipacs Janka
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal