HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Little butterfly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Elliott

Elliott
Posztok száma : 8
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Little butterfly   2017-06-04, 1:25 pm

Lola Depardieu
Basszus nem kellett volna mindent mára hagynom, sőt.. el sem kellett volna mennem Pennyvel bulizni tegnap, merültem volna el inkább a pszichológiában. Bár még magam sem értettem, hogy miért választottam ezt a szakot, de remekül teljesítek és a tanáraim szerint van is hozzá tehetségem, könnyen feltudom tárni a lelkekben rejlő titkokat. Ilyenkor természetesen csak pislogok, hogy ez nem igaz, de miért állnék le vitatkozni? Szóval akkor térjünk is vissza a holnapi vizsgára, amin megfogok bukni. Eddig tökéletesen szinkronba tudtam hozni a bulizást és a tanulást, kiválóan teljesítetem és élveztem az életemet, nem véletlenül lettem Eliottos lány, de mostanában kezd egy kicsit ez a harmónia felbomlani.. Elfekszek az ágyon és lerakom magam mellé a telefont, majd próbálok koncentrálni a tananyagra, mikor egy hatalmasat pittyen a telefon.

Be kell jönnöd azonnal!!
Mrs. Potts kiválogatja azokat, kik felléphetnek a következő darabban.

Ki más lenne, mint Ronnie és mikor máskor találhatna meg az ilyen hülyeségeivel.. várjunk, hogy mi?! Nem, nem lehet.. vagy négyszer megnézem az üzenetet, de hát csak nem változik meg a tartalma, tényleg ezt írta bele.
Szabadidőmben balettozom és ő a legmeghatározóbb személy ott, ahol táncolok, szóval fejvesztve rohanok készülődni, majd este megtanulom, mert hát képes leszek rá, de most ez egy kicsit fontosabb. Előkapom az utazótáskámat és beledobom a ruháimat, egy törölközőt, tusfürdőt, sminktatyókát és már indulok is.

Fél óra és ott leszek, húzd az időt, szeretlek! <3

Pötyögöm neki, miközben csipkedem magam, ahogyan csak lehet. El sem hiszem, hogy mindig rohanásban vagyok és késésben, mondjuk elhozhattam volna magammal a jegyzeteimet a buszra, legalább kicsit átolvashattam volna őket, de nem.. én nem gondolkodtam most ennyire előre, annyira lesokkolt ez a hír és ha most is belegondolok, akkor görcsbe rándul a gyomrom. Mrs. Potts nagyon szigorú és mindent őszintén megmond, tipikusan az a személy, akitől fel áll a szőr a hátadon és egyetlen pillantása is elég, hogy megfaggyon benned a vér.Eleinte nagyon tartottam tőle, sőt. Mai napig félek attól, hogy egyszer majd kirak és nem fogja engedni, hogy táncoljak majd. De végül csak leszállok a buszról és már rohanok is a tömegben, mikor arra leszek figyelmes, hogy egy ismerős, de annál kellemetlenebb illető köszön nekem. Én csak megforgatom a szemeimet és haladok tovább, nem értem hogy miért nem fogja fel, hogy nem akarok vele szóba állni sem, mert rühellem. Egy Matheres, aki elbassza azzal az életét, hogy iszik és megöli a máját ezzel. Már csak pár lépés és elérem az épületet, rohanok be az öltözőbe és magamra veszem a ruhát és a balettcipőt.

- Nem elég jó, nem elég kecses, nem elég ügyes! Mondanám, hogy talán legközelebb, de nem hiszek benne. - ordibál rám Mrs. Potts és ezzel együtt már megy is el. Én csak ott állok és nézek ki a fejemből, már évek óta gyakorlok, napi több órát is akár és mindent megteszek, de tényleg! Mindenhol helyt állok és.. és.. nem is tudom, csak elkap az indulat és megyek a nő után, bemegyek az irodájába és bevágom az ajtót. Minden egyes alkalommal, mikor jön kiválasztani ezt mondja nekem és a felkészítők sem értik. - Tudja mit? Kilépek! Befejeztem. - rakom le a táskát elé és indulok kifelé, csak hogy ő megállít. - Jól átgondolta? - egy pillanatra megállok és.. nem! Nem fogja megváltoztatni a véleményemet, csak szó nélkül távozom és hagyom el az épületet..

Ma este bebaszunk! Kiléptem..

Írom meg a barátnőmnek és igyekszem vissza az iskolába előkészülni az estére, most elment a kedvem a tanulástól..
Üdv, a nevem Lola Depardieu, 20 éves vagyok, XXXX. YY. ZZ., Senkifalva láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem francia. Jelenleg diák vagyok és a eliott csoportba tartozom. Marina Laswick arcát vettem kölcsön.
Jellem
Tudni, hogy mit akarsz és érvényesíteni magad az életben amellett, hogy te légy, ez vagyok én! Mindig is tudtam, hogy hova akarok továbbtanulni, megtettem mindent, hogy megvalósítsam az álmaimat, mert sokakkal ellentétben Abbey-n én nem a szüleim nevével és pénzével jutottam ilyen messze. Nem tudtam megvenni a tiszteletet és az akaratot. Tudjátok célok nélkül olyan élni, mintha.. nem is élnél. Egy embernek mindig tudnia kell, hogy mit szeretne elérni, hogy hova szeretne eljutni és én pont ilyen ember vagyok. Nem mondom, hogy életem minden egyes pillanatát megtervezem előre, helye van a spontanitásnak is, azonban szeretem ha a dolgok az általam elképzelt rendjükben haladnak.
Másik fontos dolog az életemben a harmónia és az összhang. Mindig is összhangba tudtam hozni a tanulást és a szórakozást, mert hát nem vagyunk robotok, nem engedhetjük, hogy elhaladjon mellettünk az élet. Például a Goddardos embereknek nincs életük, mert mindent a tanulásra fordítanak. Tudjátok azt szokták mondani, hogy a tudást a szorgalommal szokták kompenzálni, talán mégsem annyira okosak, ha egy életét végig kell tanulniuk, bár egy jó mester egész életében tanítvány marad.
Mindemellett nem vagyok egy merev és unalmas egyéniség, elég jól el lehet velem csevegni és mindenkivel találok valami közös témát. És bárkivel megtudom magam szerettetni, akivel szeretném, tudjátok nekem is megvan a magam varázsa és titkaim.
Külső
Több okból is fontosnak tartom a megjelenést, hisz egy nő adjon magára és legyen csinos. Persze ez nem azt jelenti, hogy egy tonna szépségjavító szerrel turbozza fel a sivár megjelenését, mindennek megvan a maga aránya. Például én eléggé szeretem az erős sminkeket, de mégsem folyik le az arcom egy meleg nyári napon.
A hajamat festetem, mert eredetileg elég sötét és jobban szeretem, ha világos és szeretek szőke lenni. A bőröm olyan fehéres, sajnos nem nagyon tudok lebarnulni, valamiért előbb felégek sajnos.. A szemeim színéről nem mesélek neked, inkább nézz mélyen a szemembe és mond meg te milyen színű.
Az öltözködés meg.. hát talán nekem is van egy kis gyengeségem és hibám, ez pedig a ruha-cipő-táska vásárlás. Rengeteg ruhám van és hát.. mindig tudok találni egy olyan darabot, amit megvennék. A szoknyákat részesítem előnyben, mégis csak a nőknek találták ki. Rengeteg kiegészítőm van, de egy nő legszebb ékszere a mosolya és az mindig rendelkezésre áll, nem lehet otthon hagyni.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 574
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Little butterfly   2017-06-05, 12:21 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Üdv Lola!

Annyira rossz és szomorú, amikor egy tanár veszi el egy diák kedvét a szenvedélyétől. sír Ez a Potts megérdemelné, hogy egy életre eltiltsák a tánctól!
Amondó vagyok, hogy sose add fel az álmaid a negatív emberek miatt. A kritika ne törjön le, inkább ösztönözzön, amennyire csak lehet. Elliottos vagy, bizonyítsd be, hogy jobb vagy, mint hiszik.
És óvatosan, ne hagyd, hogy a sikertelenségek elvegyék a kedved a tanulástól, mert az csak a te károdra megy!
Foglalózz, aztán irány játszani!

u.i. tudom ám, ki az a matheres fiúka huh?

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Little butterfly
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal