HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

#betterdaysarecoming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: #betterdaysarecoming   2017-08-19, 5:11 pm

Team Shellar
Borzasztóan fel tudja csigázni az érdeklődésemet. Kezdem azt hinni, hogy rosszabb vagyok, mint egy kisgyerek. Egy követelőző kisgyerek. Aki mindenből többet akar abból amit adnak neki. Akárcsak reggel, most se tudok meglenni egyetlen egy csókkal. Mi ez már? Persze, hogy nem maradok nyugton. Miért tenném? Közelebb húzódok az ajkaihoz és még több csókért esedezem.
Ha évekkel ezelőtt valaki azt mondta volna nekem, hogy egy nő irányítani fog valamilyen szinten és esetleg képtelen leszek meglenni nélküle, azt szembe röhögöm. Egyrészt, mert régen valóban nem érdekelt más csak a festészet. Úgy voltam vele, hogy a lányok csak feleslegesen elvonnák a figyelmem és nem tehetem azt amit szeretek. Nem festhetek.
Különben láss csodát minden egyes régi hitvallásom teljes ellentétét teszem. Mintha így akarnám szembe csapni az egész egyedül eltöltött eddigi életem. Most mégis visszagondolva tényleg egy ostoba voltam, mert lehet, hogy olykor szerelmes voltam, de sose mondtam ki, vagy ha valaki szerelmes volt belém, azt olyan messzire toltam magamtól, mintha leprás lenne. Ebben a percben azonban másképp gondolkodok, nem zárkózom el senkitől se. Nem keresek kifogást se akkor ha épp az egyik barátom elhív mondjuk – legutóbb Ash-el voltam – a TJ’s-ba. Már nem látom értelmét a menekvésnek. Végül is így formálódok. Kibújik a szög a zsákból, vagy a hernyóból pillangó lesz, illetve az ebihalból béka.  

– Pff a tesód is olyan eszement lehetett akkor mint én, hogy mindketten engedtünk a húgunknak. – kezdek el nevetni. Bár ezt igazából nem sértésből mondtam. Szerintem minden férfinek életében egyszer legalább okvetlen sminkben lennie. Már csak azért is, hogy elrettenjen és egy életre elege legyen. Illetve hozzá szokjon a dologhoz és ráébredjen, hogy úgy képzeli el az életét. Tehát mindegy, végül is mindenkinek van saját élete és úgy éli ahogy csak akarja.
Amikor valahogy tényleg – megnyugtató mód – ketten maradunk a házban egyfajta biztonságot érzek. Addig se derül ki, hogy mennyire vevő vagyok a gyerekes dolgokra. Persze kell a játék. Elvégre nem egy unalmas romhalmaz a kapcsolatunk, amiben nem történik semmi érdekes.
– Ugyan, ugyan! Egy kis festék nem árt! Én is hagytam, hogy összeszívezz! – nem, ezt nem kifogásként akarom az orra alá dörgölni, csak példaként. Hogy lássa… Jó, tudom, azt csak elterelésnek használtam, hogy össze tudjam maszatolni az orra hegyét.
Aztán elkaptam. A pólóját. Mert őt magát már nem értem el. Tiszta festék lett. A reakciója meg. Tönkre tettem. Ki lehet mosni, csak nem tudom első mosásra mennyire tűnne el a folt is. Lehet, hogy tényleg tönkre tettem? Épp beszédre nyitnám a számat amikor elhúzódik és leveszi a felsőjét.
Figyelem őt. Persze. Aztán összecsukom a szám, mert a végén azt hiszi ez a reakcióm amiért a felsője nélkül álldogál előttem. Más irányba nézek, hogy az arcomon lévő szívecskével találja szembe magát, így legalább lesz erőm beszélni.
– Majd veszek neked egy másikat, amit közösen fogunk kiválasztani.

Az egész nap csodás volt. Shelley bátya szerencsére időben irt, így rend is volt miután mi a feje tetejére állítottuk a nappalit és a konyhát. A nap végén azonban össze kellett pakolnunk a csomagjainkat és vissza kellett utaznunk az egyetemre.

szív  █ zene nincs most █ szószám sincs █ ©

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️
Vissza az elejére Go down

#betterdaysarecoming
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3