HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

✦ Delia x Alexander ☛ But it's a new era, a new beginning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Elliott

Elliott
Posztok száma : 11
Motto : Mindenkinek jogában áll hülyének lenni, de te bántóan visszaélsz a lehetőséggel! Age : 20 Titulus : Wrong side of heaven Foglalkozás : student Play by : Grant Gustin
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: ✦ Delia x Alexander ☛ But it's a new era, a new beginning   2017-06-05, 1:17 pm

I just wanna feel something real

I just wanna love

D. Bothwell & A. Wolnoth
Vannak dolgok amiket nem lehet csak úgy erőltetni. Például az egyik szerettünk elvesztésének elfeledését. Nem tudom milyen lehet most Jeremiah-nak, de engem is éppen úgy megviselt a hír, mint őt. Se köpni, se nyelni nem tudtam. Azt hittem, hogy csak tréfálkozik. Hogy összebeszéltek Sophie-val milyen vicces lenne megtréfálni engem. De nem. El kellett mennem a temetésére. Látnom kellett amint a bátyám majdnem hülyét csinál magából. Ha nem vagyok ott, talán tényleg meg is teszi. Az volt a szerencséje, hogy közvetlen mellette álltam és visszatartottam őt. Képes lett volna meghalni a szerelmével együtt. Nekem viszont nincs szükségem rá halottként, az élők között a helye! Nem mertem azt mondani neki, hogy majd jön valaki más Sophie helyett, aki szebb és jobb, mert tudtam nincs értelme. Egyrészt mert egyáltalán nem alkalmas ilyesmivel fárasztani az agyát, másrészt úgyse hallgatna végig. Sophie volt a mindene. Ostobaság volna bevallani, hogy majdnem egy éve még azt hittem, hogy esetleg… Nem, semmi. Hagyjuk. Így se vagyok magamra büszke, nem kell tovább fokozni azt a sok kellemetlenséget amit tettem vagy tenni fogok.
Meleg van, rajtam meg még mindig a temetésre felvett ingem, nyakkendőm és szmokingnadrágom látható. Értelemszerűen fekete színű, mondjuk az ing nem, mert így is napsütést ígértek a mai napra. Csak a vele járó kellemetlenséget nem. Nem szeretek temetésre járni, szerintem senki sem szeret, de el kellett mennem, a bátyámért. Na meg mert, hogy nézett volna ki, ha nem tartok vele? Lehetett volna rosszabb is a helyzet, ha nem vagyok mellette. Viszont most látszólag gondtalanul heverészek a fűben az egyik fa alatt. Az árnyékában úgyis valamivel hűvösebb van. Szóval ennyi enyhítő körülmény azért csak van ebben a hőségben. Valaki aki jól ismer és meglátna most, biztosan azt állítaná, hogy duzzogok. Például a húgom, Ariana. Próbálná kideríteni, hogy mi bajom van esetleg, de nem kellene sokat magyaráznom neki, mert úgyis tudja mi bánt. Vagyis mi bánthatna, de koránt sem az amire ő gondolna. Sophie halála. Nem bánt. Sokkal inkább az bánt, hogy ez történt vele. A bátyám meg teljesen, totálisan szerintem a semmi szélén áll. Vagy csak ott fog állni. Nehéz megmondani. Nem is baj. Karba teszem a kezem, jobbra s, balra pillantok, hátha feltűnik egy ismerős arc, de semmi. Lehet azért, mert háttal vagyok az ösvénynek, útnak ahonnan én is jöttem. Végül is teljesen mindegy. Ez miattam van. Nem fogok megfordulni vagy felállni. Most még nem. Kell egy kis nyugalom. Talán. Hátha az segít. Egy kicsit. Mert kétlem, hogy egyhamar ez a téma elhalványul a gondolataimban.

I just wanna see ♕ remélem kezdésnek megfelel majd ♕ POTUS
Vissza az elejére Go down

✦ Delia x Alexander ☛ But it's a new era, a new beginning
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.