HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

James & Anton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 44
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: James & Anton   2017-06-05, 10:31 pm

●●●● James & Anton ●●●●

Imádtam a focit. Ez a sport volt az életem. Nem volt kérdés a számomra, hogy az egyetemi csapatba is egyből beadom a jelentkezést. Imádom a csapatot. Nagy része Winsteres volt, szóval ismertem őket a házból, így még jobban össze tudtunk dolgozni. Szinte mindenkit kedveltem, voltak akiket jobban és volt akit nem annyira. De nem volt szabad feszültségnek lennie köztünk, mert az kihatott a játékra. Szerencsére ilyen nem nagyon volt, ezért is nyertük meg ezt a mecset is. A csapat hangosan ünnepelve ment vissza az öltözőbe. Nem lepődtem meg rajta, hisz elég fontos meccs volt ez a számunkra és az utolsó pillanatokba fordítottuk vissza.
Az öltözőben mindenkinek megvolt a saját szekrénye. A szekrények előtt padok voltak, szóval mindenki a saját szekrénye előtt öltözött. Mivel a csapat háromnegyede Winstere és én voltam a ház elnöke, úgy döntöttem, hogy felszólalok.
- Egy kis figyelmet kérnék! - Felálltam a padra és körbe tekintettem az öltözködő csapattársaimon.
- A mai napon egy nagy mérföldkőhöz jutott a csapatunk. Ezzel a győzelemmel bejutottunk a bajnokság elődöntőjébe. - egy nagyobb tapsvihar zavarta meg a beszédem.
- Mindannyian nagyon ügyesek voltatok. A sok közös edzés meghozta a hatását. Azonban még többet kell edzenünk, hogy mi hozhassuk el a bajnokság kupáját és az azzal járó hatalmas elismerést. - újabb tapsolás következett én pedig leszálltam a padról, jelezve hogy befejeztem.
Az én szekrényem a sor végén volt, ezért csak egy öltöző szomszéddal rendelkeztem. James volt az, aki szintén a Winster házba tartozott és eléggé jóban voltunk. Én is elkezdtem átöltözni a mezemből az utcai ruhámba. Először a kedvenc mezem dobtam le magamról, aztán a kissé összekoszolódott, kényelmes rövidnadrágot.
- Milyen voltam? - a mellettem lévő srác felé fordultam. Szükségem volt a visszajelzésekre. Szerettem tudni, hogy jó e amit csinálok, vagy ha nem akkor min kel javítani. - Amúgy nincs kedved elmenni valahova megünnepelni ezt a győzelmet? - kérdeztem tőle miközben már majdnem teljesen felöltöztem. Nem csak a csapattársam, de a testvérem is volt, ezért hívtam meg őt. Nem vér szerinti tesó, hanem mindenkit a testvéremnek tekintettem, akikkel egy házban voltam.

clothes || remélem, jó lesz kezdésnek Very Happy ||  ©
Vissza az elejére Go down

James & Anton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Lily & Sirius
» Aiden & Alicia
» James Walters
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/