HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Jace Andrew Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 9
Motto : ☇ Nothing. Age : 22 Titulus : ☇ Curly Foglalkozás : ☇ student / singer Play by : ☇ Harry fuckin' awesome Styles
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Jace Andrew Williams   2017-06-05, 10:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Jace Williams[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mint az édesanyád azt mondom, hogy ez egy nagyszerű ötlet lenne Jace…de mivel a menedzsered is vagyok azt kell mondanom, hogy ne tedd. Miért lenne neked jó egy rendes egyetemen? – hát persze, hogy nem érti. Hogy is érthetné, mikor Őt a pénz vezéreli és nem az én boldogságom? Legalábbis legtöbbször ezt látom az édesanyámon.  
Tisztelettudónak nevelt ezért nem kezdem az asztalt ütögetni az öklömmel, hanem lehunyom a szemeimet és az orrnyergemet simogatom valami normális érvet gyűjtve arra, hogy miért kéne odakint folytatnom a tanulmányaimat.
- Nem szeretnéd, ha normális életem lenne? Mármint, nézz már rám Anya! – direkt nyomom meg az utolsó szavamat. Hatalmas szemekkel nézek rá, széttárom a karjaimat, mintha megadnám magam vagy valami hasonló, de már érzem a győzelem édeskés ízét a számban. – Hány barátom volt eddig? Olyan majdnem igazi? Egy ujjamon megtudom számolni. – elmosolyodik, majd megadóan bólint egyet és végre közelebb lépek, hogy megölelhessem. Tudtam, hogy befogja adni a derekát de még én sem számítottam arra, hogy ilyen hamar. Felkészültem a hónapokig tartó veszekedésekre és nyaggatásokra, még azt is kitaláltam miként vonnám bele az egészbe az apámat, akivel ki nem állhatják egymást. Már csak miattam vannak együtt, de mindenki tudja a családból, hogy csalják egymást és nem egyszer fordult már elő, hogy valami fontos ünnepen mindkettő megjelent. Szülőcsokor közepén pedig ki csücsült? Hát a szerencsétlen gyerek, akinek ezért kinyalják jó mélyen a fenekét. Ez lennék én.

- Biztos ezt szeretnéd Jace? Még mindig bérelhetsz lakást valahol odakint, nem muszáj valakivel megosztanod a szobádat. – anya aggódva néz szét az egyetemes szobámban, amit egy sráccal fogok megosztani. Izgatott vagyok. Mintha egy 6 éves kislány lennék, akit először visznek a szülei állatkertbe vagy Disneylandbe, ahol minden kislányos álma valóra válik. Nekem a kislányos álmom most nem más, mint megtapasztalni milyen a normális diákélet. Mióta az eszemet tudom reflektorfényben voltam, az apám miatt, aki színészként keresi a kenyerét és az anyám miatt, aki híres menedzser és anno filmrendező. Nem volt kérdés, amikor kiejtettem az első magas hangokat az ajkaim között, hogy engem is színpadra állítanak. Azóta se keveredtem ki onnan, de legalább én döntöm már el, hogy mit és hogyan fogok játszani/csinálni.
- Teljesen. Soha semmibe nem voltam még ilyen biztos. Meg amúgy is, ha nem jön be majd ez az élet, akkor a húgom Hannah Montana-s sorozatából inspirálódva én is felveszek egy szőke parókát és leszek Hugo Manchester, vagy valami hasonló.. – hatalmas vigyor ül ki az arcomra, majd az anyámból hetek óta most tör ki nevetés először. Végre! Megveregetem a vállamat, amiért sikerült ellazítanom valamennyire.  – Amúgy is, megélek a jég hátán, ha meg nem jön be a dolog akkor legalább igazad volt és örülhetsz. – lehuppanok a kényelmesnek nem mondható ágyamra, majd felteszem a lábamat az íróasztalra, mintha jól végezném a dolgomat.
- Látom már otthon is érzed magad. Mennem kell, de ha bármi kell akkor szólj nekem, vagy… inkább apádnak ne szólj. Esetleg Taylornak szólj még, ha kell valami. – közel jön hozzám és arcon puszil, talán még egy könnycsepp is legördül az arcán de az is lehet, hogy izzadság. Talán hiányoznék neki? Lehetetlen. – Holnap meg találkozunk a stúdióban, oké? – aprót bólintok, mire sarkon fordul és kiviharzik. Az ablakból nézem, ahogy beül a limojába és elhajt. A magam ura lettem. De durva.
Üdv, a nevem Jace Andrew Williams, 22 éves vagyok, 1995.06.04-én, Manchesterben láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem angol. Jelenleg diák/énekes vagyok és a Kinsley csoportba tartozom. Harry Styles arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Valahol azt hallottam, hogy a szobám kinézete alapján meg lehet mondani milyen is vagyok valójában. Na, mármost, ha én benézek a szobámba akkor nem látok mást csak egy kupac ruhát a földön, vegyesen a tisztával és a piszkossal, ami arra utalhat, hogy rendetlen vagyok. És láss csodát! Az vagyok. Nem tartom magamat egy olyan nagyon rendezett személynek, túl kevés időm van a takarítással és az ehhez hasonló dolgokkal foglalkozni. Igen, fontos embernek tartom magam és a milliónyi sikítozó lánykák a koncertjeimen is ezt sugallják.
Nem vagyok a tipikus sztárok közé sorolható emberke, nem viselkedek bunkón, nem vagyok elszállva magamtól (annyira), nem bánok kutyául az alkalmazottjaimmal, akik nélkül nem lennék koncertképes. Barátkozó vagyok, hamar megtalálom mindenkivel a közös hangot és ez elég pozitív dolog, mert mindenhol kialakítottam már a kis társaságomat. Bevallom, imádok a középpontba lenni, de az arcom mégsem akkora, hogy két utcányi hely kell neki és nem fér meg mellette más. Néha én vagyok a középpontban, máskor meg csak meghúzódok az italommal a kezemben és figyelek.
Vannak jobb és szebb napjaim, olyankor tündöklök, hogy úgy mondjam, de akadnak percek mikor csak elbújok a napszemüvegem mögött és egy átlagos srác vagyok, aki egyetemre jár. No, igen. Ez pedig a másik: nem akartam egyedül a konyhánkban átélni az életem legszebb éveit ezért döntöttem a rendes egyetem mellett, társasági ember vagyok és ambiciózus is. Diplomát akarok, egy biztos pontot, mert nem fogok végig énekelni, majd kenyeret is kell adnom a gyerekeimnek.
De az egy másik történet, amit még nem írtam meg, mert jelenleg a káoszt próbálom eltüntetni az íróasztalomról.
Külcsín
Ha már kitárgyaltuk a szobám belsejét, akkor azt is meg kéne osztani veletek, hogy ki is rombolja szét azt a bizonyos helyet. Nos, Jace vagyok szép és laza, locsoljak vagy húzzak haza? Bocsánat, Húsvét már rég elmúlt, de ebből is látszik mennyire régimódi vagyok. ÉS nem csak az öltözködésemben.
Kezdem fentről: közepes méretű fej, két szép zöld szem, mely egyenes távolságra ül egymástól, és ha mosolygok megjelenik egy apró fénypontocska benne. Orrom se nem nagy, se nem kicsi, szerintem a fejformámhoz tökéletes, ahogyan ajkaim is, melyek állandóan csábítóan vigyorognak a közelemben lévő gyönyörű hölgyekre. Nem tehetek róla, ez egy reflex. Nyakam is van, ami összeköti a gyönyörű kis fejecskémet a vállaimmal, és alig pár hónapja még a hosszú, göndörhajamnak adott támasztást, de azóta megszabadultam a tincseimtől és eladományoztam. Jótékonyság pipa.
Nem vagyok vékonyka, de nem is mondanám magam egy kigyúrt állatnak. Vannak izmaim, vagy valami hasonlók de még senki nem panaszkodott a kinézetemre. Pár száz tetoválás díszíti testemet, kisebbek nagyobbak, jelentéktelenebbek és jelentősek, de mindegyik hozzám tartozik. Van négy mellbimbóm, mert a kettő az túl szokványos. Lábaim erősek, biztos utat taposnak ki számomra és ez így van jól.
Ruházatom: szóval, két különböző stílusom van. A nappali meg a különleges. A nappali állhat fehér felső és farmernadrág kombinációból, meg igazság szerint bármi hétköznapiból. Nem vagyok annyira külső megszállott, szóval ami tisztát találok ott és tetszik azt egyből felveszem. Míg a különleges ruháim közé tartozik a rózsaszínes öltönyöm, vagy a különleges mintázatú ingeim, ahogyan a szoknyám is és még megannyi furcsa, dizájner darab. Érdekes vagyok, de nem meleg. Leszögezném ezt itt.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Dunant

Dunant
Posztok száma : 21
Motto : Az élet valójában rövid...a szenvedések teszik hosszúvá! Age : 26 Titulus : Zöldszemű szörnyeteg Foglalkozás : Történelem szakos egyetemista Play by : Ste Bertram
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Jace Andrew Williams   2017-06-06, 9:40 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Szia Jace!

Bizonyára nehéz élete lehet azoknak, akiknek szüleik a médiában és annak "környékén" dolgoznak. Mindig a helyesen kell cselekedni, a rajongók kedvébe járni, és sorolhatnám még. Így hát jó látni, hogy te a saját utadon lépkednél és a hírneved ellenére a normális, hétköznapi fiatalok életét élnéd. Remélem, az Abbey Mounton sikerül igazi barátokra szert tenned, sőt, szinte biztos vagyok benne, így lesz, mert manapság ritkaságszámba megy, ha valaki népszerű és nem száll el magától.
Már csak annyi van hátra, hogy foglalózz és játsz!  elpirul

[You must be registered and logged in to see this link.]

abbey mount