HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Jackie & Dudley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 114
Motto : Kopog az est az ablakon, elhalkul lassan az élet, ágy szélére hasal a csend, átkarol puhán az éjjel. Age : 20 Titulus : lovely :'DDD Foglalkozás : student Play by : Ash Stymest
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Jackie & Dudley   2017-06-06, 3:15 pm

unicorns, unicorns everywhere

Úgy nézek ki, mint akit kínoznak. A fehérneműboltban az egyik hátsó falnak dőlök, szemeim az eladó kisasszonyon pihennek aki felé olyan kétségbeesett pillantást küldök, hogy néha elmosolyodik.Lesüti a pilláit, de azért mindig ide-ide les. Biztosan azt hiszi, hogy én Jackie szerencsétlen pasija vagyok, akinek végig kell asszisztálnia a barátnője  fehérneművásárlását. Bárcsak az a fiú lehetnék akinek a barátnője vásárol. Akkor legalább beléphetnék a próbafülkébe, és elüthetném az időt, így viszont csak a másodperceket számolgathatom, vagy az üzletbe betérők számát.
Felsóhajtok, és azon elmélkedem, hogy ez az egész miért is éri meg nekem pontosan.
Vágyakozva pillantok a szemközti fagylaltos stand irányába. Annyira szívesen nyalnék egy fagyit. Valami egzotikus ízűt, mangósat, vagy passió gyümölcsöset.
- Jackie nem vagy éhes? -
Bár jómagam csak fagylaltot ennék, kötelességemnek érzem, hogy megkérdezzem Őt a dologról.
- Tettem valamit ami miatt kínzol, vagy ezt csak baráti szeretetből kapom? -
Ujjaimmal a mellettem lévő selyemanyaghoz érek. Olyan leheletvékony, hogy látom az ujjbegyemet.
- Ez valakinek lesz, vagy csak úgy? -
Érdeklődöm, próbálva ezzel is elütni az időt.
- Mellesleg szerintem az a világoszöld nem valami szexi. Látatlanban kell ítélkeznem, de én a feketét választanám. Van az a szexi fürdőruhád ami fekete. Tudod, amelyikben a múltkor pezsgő fürdőztünk. Az kurva jól áll rajtad. -
A szemeim megint az eladó kisasszonyra siklanak, aki kíváncsian pillant felénk a szeme sarkából. Megint küldök felé egy kiskutyaszem mosolyt, hátha végre megment, de semmi haszna. Senki nem fog nekem segíteni. Hagyják, hogy itt szenvedjek. A fehérneműbolt poklában.
- Legalább mutasd meg magadat, ha ideáig elrángattál.. -
Igyekszem duzzogni, úgy tenni mintha amúgy lenne jobb dolgom. Az igazság az, hogy egyáltalán nincsen semmi hasznos amivel eltölthetném az időt.

Az élet halált okozhat.

Vissza az elejére Go down

Lovell

Lovell
Posztok száma : 10
Motto : She's got blood cold as ice, and a heart made of stone. But she keeps me alivshe's the beast in my bones. Titulus : queenbee Foglalkozás : student Play by : holland marie roden

TémanyitásTárgy: Re: Jackie & Dudley   2017-06-06, 6:06 pm

Dudley&Jackie
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
and how 'bout this?

Természetesnek tartom azt, hogy legalább hetente egy normális, velem egykorú lány különböző plázákban töltse a szabadidejét. Egyértelműen nem egyedül, ugyanis a barátnők elengedhetetlenek, de előfordul, hogy a lánynak az ikertestvére és a barátnői se érnek rá, ez okból kifolyólag muszáj arra a "B" tervre vetemednie, hogy az egyik fiú barátját hívja el vásárolni, vagyis szlengesen shoppingolni. Számomra a pláza maga a mennyország és a vásárlás konkrétan a munkám, de ezt egy fiú nem értheti, főleg Dudley Hunt, akinek a shoppingolás iránti érzelmei biztosan ellenkeznek az enyémektől. De mivel ő mondta, hogy ráér, ezért kutyakötelessége végig járni velem az összes ruhaboltot.
Jelenleg az egyik kedvenc fehérnemű boltomban járunk. Nem nevezhetőek olcsónak itt a melltartók, de megéri megvenni őket, mert kényelmesek és merevítő nélküliek is vannak. A minták is jók, bár az üzletre ráférne egy kis díszítés és bővítés, de ha ettől eltekintünk, akkor nagyon is jó az üzlet.
Az utóbbi hetekben úgy érzem, mintha kisebbek lettek volna a fehérneműim, ettől fogva jöttem ide Dudley-val. Egy kicsit kirívó, de kényelmes melltartót és bugyit próbálok a próba fülkében és közben Dudleyval - aki egyébként szerintem a pokolban érzi magát - társalgok.
Kérdésére a hasamra nézek és csak azután válaszolok.
- Hát.. Egy kicsit. Ha gondolod elmehetünk majd a földszinti cukrászdába.
Ujjaimmal a melltartó kapcsát igazgatom és nézgetem magam a tükörben. Nem szeretem annyira a világoszöldet, de azért elmegy. Tetszik, hogy kényelmes, és kissé push-upos hatása van, ami nem is árt, mert olyan melleim vannak,mint egy kamaszkor elején járó kislánynak. Szégyen, nem szégyen, de ez az igazság.
- Dudley, én nem erőszakoltattam rád ezt, te egyeztél bele. Viseld a következményeket, drágám. - válaszolom mosolyogva, miközben tudom, hogy mosolyomat nem igazán látja legjobb fiú barátom.
Pózolgatok még a tükörben, a hajamat is megigazítom. Olyan vagyok mint Tarzan felesége, ha kócos a hajam, ezért mindig ügyelnem kell arra, hogy tökéletes legyenek a vörös fürtjeim.
- Ismerhetnél már, másnak nem veszek drága ruhákat. Csak magamnak. Vagy esetleg te is szeretnél egyet? - teszem fel a kérdésemet halkan nevetve.
Hallgatom a véleményét, majd csak egy kis gondolkodás után válaszolok.
- Mi nem áll nekem kurva jól? Amúgy igen, az nekem is tetszik, csak tudod, hatalmas a különbség a rendes, normális melltartó és a fürdőruha között. Bár ezt te honnan tudhatnád, hisz fiú vagy. Amúgy.. Nem tudom mit kezdjek ezzel a melltartóval. Ahj, nehéz döntés. - vacilálok.
Kérésére elhúzom a függönyt és úgy, ahogy vagyok kiállok.
- Na, vélemény?

ölelés   | 400 szóban | outfit | music | credit

She loved mysteries so much that she became one.

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 114
Motto : Kopog az est az ablakon, elhalkul lassan az élet, ágy szélére hasal a csend, átkarol puhán az éjjel. Age : 20 Titulus : lovely :'DDD Foglalkozás : student Play by : Ash Stymest

TémanyitásTárgy: Re: Jackie & Dudley   2017-06-07, 10:07 am

unicorns, unicorns everywhere

- Ja menjünk majd.. -
A szemeim még mindig a különféle színű fagylaltokat tanulmányozzák, na meg az eladó kisasszonyt. Szórakoztat, hogy azt hiszi nem látom a lopott pillantásait. Nézem ahogy a keze ide-oda járkál a vállfák között, így húzza az egyiket, odarakja a másikat.Láthatólag nagyon unja, én is unnám. Képtelen lennék valaha ilyen, vagy ehhez hasonló munkát végezni, és az igazság az, hogy még hasonló helyzetbe sem tudom elképzelni magamat.
- De hülye, én úgy gondoltam, hogy valakit el akarsz csábítani? -
Sosem értettem a nőket. Miért vennének maguknak csinos ruhákat, ha senkinek nem akarnak tetszeni. Én férfiként csak akkor vágom ki magamat, ha valakit fel akarok szedni, vagy azt szeretném, hogy az a valaki mozduljon rám. Soha, semmilyen körülmények között nem vennék új alsónadrágot egy új csaj miatt. A nők viszont..
- Mert ha igen, egyszerűbb ha föl sem veszed, akkor tuti nem lősz mellé.. -
A srác meg csak nem lő el.
Volt idő amikor piszkosul föl szerettem volna szedni Jackiet, - sőt néha még most is felszedném egy-egy búfelejtő éjszakára - de rájöttem, hogy a barátsága sokkalta szórakoztatóbb és fontosabb, minthogy bedöntsem az ágyamba. Pedig jól mutatnánk. Mindig olyan tökéletesen nézünk ki egymás mellett.
- Mi az, hogy én fiú vagyok és nem értem? Mármint tényleg nem értem, de... magyarázd el kérlek. -
A hajamba túrok, aztán a telefonomért nyúlok.
Az instát pörgetem unottan, egy-egy jó képet beszívezek, a többin pedig csak fintorgom.
És a függöny elhúzódik, én meg felpillantok előbb Jackie szép szemébe, aztán jó alaposan végigmérem.. A szemem lassan csúszik végig a testén, szinte simogatja. Még a fejemet is félredöntöm.
- Miért nem vagy a nőm? -
És képtelen vagyok nem a testét bámulni.
- Kurva jó. Kurva jó vagy. -
Lemondó sóhajjal pillantok vissza a szemébe. Baszki, miért?

Az élet halált okozhat.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Jackie & Dudley   

Jackie & Dudley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal