HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

fortune cookie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 27
Motto : Mottó helye Age : 20 Titulus : fortune cookie Foglalkozás : Tanuló Play by : Pyper America Smith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: fortune cookie   2017-06-06, 6:26 pm

~ Van egy ikre, aki fiú.
~Van egy Herceg nevű fiú brit rövid szőrű cicája.
~Nincsen tetoválása, de nagyon szeretne egy Watercolor tetoválást a karjára.
~Imádja az édességeket, az energiaitalt, és a gyümölcsöket, legjobban is az epret.
~Utálja a hüllőket, bogarakat, valamint a kelbimbót,spenótot, brokkolit, és a gombát.
~Internet és közösségi oldal függő.
~Imád filmeket/sorozatokat nézni, és olvasni.
Delia Bothwell
20, Pierson, Fotós, Pyper America Smith

Lia & NEVECSKÉD
IDE MESÉLJ NEKEM A KAPCSOLATUNKRÓL

Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 206px; background-color: #000; padding: 15px; "><div style="width: 180px; font-family: arial; font-size: 10px; line-height: 100%; text-align: justify; background-color: #fff; padding: 10px; border: 3px double #bbb;"><div style="width: 180px; text-align: center; font-family: 'Oswald', sans-serif; font-size: 20px; line-height: 100%; letter-spacing: -1px; color: #000; text-transform: uppercase; padding-bottom: 5px;">Lia & NEVECSKÉD</div>IDE MESÉLJ NEKEM A KAPCSOLATUNKRÓL </div></div></center>

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. °
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 122
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith   :

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: fortune cookie   2017-06-06, 8:01 pm

Lia & Bae
*felhúzza a Team Bailia pólóját* Mi már akkor kézen fogva jártunk, amikor még csak drága anyánk hasában voltunk és másnak eszébe se jutott volna megkérdőjelezni kettőnk kötödését. Mert kötődöm hozzád. Szeretlek. Bár tudom, hogy nap, mint nap fájdalmat okozok neked vagy okoztam. Ezt csak te tudnád megmondani. Azt viszont tudom, hogy a családom tagjai közül csak rád számíthatok, mert te biztos meghallgatsz és nem röhögsz ki vagy gondolod semmisnek, értelmetlennek mindazt amiben hiszek. Ezért tisztellek is. Meg persze minden erőmmel azon vagyok, hogy támogassalak téged, ha már a szüleink erre mind képtelenek. Nem akarom, hogy olyan légy, mint ők. Csak azt akarom, hogy boldog légy. Szeresd azt amit teszel, ne gondolj a hátráltató dolgokra, ne emlékeztessen a fejem arra a közös és elég furcsa estére, amikor ketten voltunk. Nem akarom, hogy miattam légy szomorú. Mert az ikerhúgom vagy. A második legfontosabb az életemben. Tehát mosolyogj szépen és ne akarj kinyírni amiért nem te voltál az első aki tudomást szerzett a barátnőm létezéséről. A lényeg, hogy megtudtad, nem?

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

Vissza az elejére Go down

fortune cookie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal