HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Debora & Cameron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 112
Motto : Do re mi fa so fucking done with you Titulus : f*ckboy Foglalkozás : tanuló Play by : keneti james fitzgerald apa
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Debora & Cameron   2017-06-09, 2:09 pm

debbie & cam
337 - do re mi fa - <3

Fent hagytam az egyik könyvemet, amivel nem is lenne semmi gond, ha nem öt percem lenne arra, hogy fogjam a könyvet, a szobámból, ha Anton ott van, meghallgassam a lebaszást arról, hogy miért nem vittem magammal, majd visszaérjek a tanterembe. Lehetetlen küldetés, így a vesztesek nyugalmával vágtatok ki az iskolából, átmenve a lakrészekhez. Nem azért sietek, hogy megpróbáljam a visszaérkezést időben, nem, az előadásra időben nem érek be, ez már biztos, de az sem lenne jó, ha elkapna a professzor, hogy mi a fenét vagyok a folyosón, amikor egyébként, már órán kellene lennem, és nem itt.
Ez a bajom velük, nem értik meg, hogyha valamilyen oknál fogva nem vagyok ott, ahol akarják, hogy legyek. Mármint, nem ellógni akarom az órát, nem arról szó sincs, csak arról van szó, hogy kell a könyvem, mert se füzetem, se semmim nincs ahova jegyzetelhetnék. Csak a könyv, mindenhol macskakaparások vannak benne, mert tényleg mindent odaírok, az egész életem abban az egy könyvben van, éppen ezért van rá akkora szükségem, mint egy korty vízre, vagy egy falat kenyérre a sivatagban. Nem vagyok hülye, csak lusta, emiatt nem hordok több eszközt magammal.
A szobámhoz érve feltűnik, hogy nincs bezárva, így gondolom Anton bent van, próbálok nagyon halkan bemenni, nem akarom, hogy észrevegyen, ha nem muszáj, mert biztos vagyok abban, hogy abból baj lenne, de az ajtó nyikorog, varázslatos. - Csak a könyvemért jöttem, aztán már megyek iiis - mondom a nagy semmibe, mert nem látom őt a szobában, de biztosra megyek, majd meg is fogom a könyvet, és most fordulok csak az ő felére. A baj csak az, hogy nem őt pillantom meg, hanem egy lányt, és ez hirtelen lesokkol... Lehet most trappoltam be valami közepébe? - Te mit keresel itt? Ha megzavartam valamit bocsi, már itt sem vagyok - emelem fel a könyvemet, de a lábam nem visz előre, mert valami nekem ebben sántít. - De ha nem zavartam meg semmit, akkor mit is keresel itt? - vakargatom meg tarkómat, várva, hogy végre válaszoljon, és megtudjam, hogy mit keres a szobánkban.
Vissza az elejére Go down

Debora & Cameron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal