HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Debora & Anton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 68
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Debora & Anton   2017-06-09, 6:59 pm

●●●● Debora & Anton ●●●●

Mozgalmas napom volt. Még hajnalban Deborával szórakoztam az ágyban, aztán edzésre kellett mennem, majd még egy elnöki gyűlésre is beestem, igaz késve. Nem nagyon örült a tanács, hogy késtem, de még apám is felhívott közben, hogy elújságolja a nagy hírt. Az újdonsült barátnője kezét megkérte és ide költöztek az országba. A probléma csak az volt, hogy annak a nőnek a lánya volt Debora Morales, a csaj akit már egész sokszor az ágyamba vittem. Nem vártam a pillanatot, amikor együtt lesz az újdonsült család. Sajnos ez hamarabb eljött, mint gondoltam. Még aznap este elmentünk együtt vacsorázni egy étterembe. Előre éreztem, hogy nagyon kínos lesz.
- Nem is tudtam, hogy már ismeritek egymást. - szólalt meg az újdonsült mostohaanyám, miközben az apámba karolt. Ha tudta volna, hogy mennyire is ismerjük egymást, akkor nem biztos, hogy így vigyorgott volna. Elég vad volt a lánya az ágyban. Én ezt nem bántam, sőt élveztem, de ő nem biztos, hogy örült volna ennek.
-Azt hiszem, hogy rendelhetnénk végre, én már igazán megéheztem. Te nem, drágám? - szólalt meg az apám.
- Valami jó pizza nekem is jöhetne már. - egész nap rohantam és alig volt időm enni, szóval már eléggé megéheztem.
- Én is csak ma tudtam meg. Te mégis milyen... ? - kérdeztem volna, hogy vajon milyen zoknira gondolt, de hirtelen bedugta az alsógatyámba a zoknimat. Elég gyorsan meglazította az övem. Profi volt a csaj.
Aztán olyat tett amire egyáltalán nem számítottam. Rám markolt odalent. Nem igazán akartam, hogy apám észrevegye mi is történik, szóval lehet feltűnőbb volt a reakcióm, mint máskor.
- Fiam, jól vagy? Minden rendben van? Kicsit, mintha kapkodnád a levegőt. - csak bólintottam apám kérdésére, ezzel jelezve hogy minden rendben.
- Tudom, hogy ki vagy éhezve rám, de jó ötlet ezt itt előttük? - suttogtam miközben a lányra néztem.

clothes || remélem, jó lesz kezdésnek Very Happy ||  ©️
Vissza az elejére Go down

Debora & Anton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal