HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

idontwannaliveforever.abbeyblog.com

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lovell előkészítő

Lovell előkészítő
Posztok száma : 8
Motto : Dance is the hidden language of the soul. A fit, healthy body—that is the best fashion statement. Age : 19 Titulus : Barbie doll Foglalkozás : Lovelles diák Play by : Charly Jordan   :

DAISYROSEWATTS
17.lovell house.szurkolólány.barbie doll
dance, dance if you can

bio: Tizenhét éves amerikai lány vagyok, második éve bővítem a Lovell ház tagjainak számát, a családomban én vagyok a legkisebb, ezért minden szem engem figyel - ami hidd el, nem szerencsés. Van egy nővérem, aki szintén az Abbey Mount diákja. Kiskorom óta táncolok, szenvedélyem a balett.

+: büszke • dacos • optimista • kedves • bájos • szabad szellemű • szervezett • kreatív • humoros • vitakerülő • segítőkész • ambiciózus

-: lobbanékony • befolyásolható • rossz tanácsadó • túl komoly • gyorsan lesz szerelmes • kompetitív • perfekcionista • szarkasztikus • túl beszédes

WHATWEGET
we can't choose

Bluebelle: az én drága nővérkém, aki néha úgy viselkedik, mintha teljesen megfeledkezne arról, hogy mindössze két és fél év korkülönbség van köztünk. Egyszer tényleg megérdemelné, hogy egy napra megkapja saját magát idősebb testvérnek.

FRIENDSAREFAMILY
we choose

Holden "Hős" Greer: Úristen! Felfigyelt rám egy winsteres, aki mellesleg még helyes is. Noha kapcsolatunk még nem teljesen meghatározható - sőt, talán túlzás a KAPCSOLAT szót használni erre - mindig is barátomnak fogom tekinteni, amiért a szurkolói edzésen megmentett attól a felfuvalkodott kosaras sráctól.

HATERSALWAYSGONNA
hate, but they can't bring me down

Név: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam maximus, augue non pellentesque maximus, arcu massa tempor purus, quis dignissim ante enim in nisl.

LOVINGANDFIGHTING
a long endless highway

Név: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam maximus, augue non pellentesque maximus, arcu massa tempor purus, quis dignissim ante enim in nisl.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: idontwannaliveforever.abbeyblog.com   10/06/17, 11:20 am

i don't wanna live forever
Sziasztok!

Édesapám gyakran mondja, hogy egyszer élünk...
Daisy Rose W.

kedvenc blogjaim
Vissza az elejére Go down

idontwannaliveforever.abbeyblog.com
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal