HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Andrew Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Andrew Collins    2012-04-21, 9:31 pm

<>

Ha volna két életem, nem fájna semmi sem

Születési hely és idő.Liverpool, 1993. március 4.. Kor. tizennyolc. Foglalkozás.--- Szexuális orientáció. hetero Szociális állapot. alsó osztály. Csoport. fiú diák

Spoiler:

Family:
Anya.Margareth Smith, meghalt. Jó volt a kapcsolatuk.
Apa.Dan Parker, halász. A kapcsolatok nagyon rossz.
Testvér.Nincs testvére.
Egyéb hozzátartozó.-

Like,Dislike:
Like:cigaretta, szabadság, zene, rajz, fagyi, szeretet
Dislike:magány, szegénység, igazságtalanság, kiközösítés, az apja

The Story.....
Ott álltam a londoni vasútállomáson, kezemben egy lopott jeggyel, ami Franciaországba szólt, s azon gondolkodtam, mégis mi a jó büdös francot kezdhetnék a proli életemmel, mihez kezdjek, hogyan meneküljek el a nyomorból és a kudarcaim elől. Már nem volt semmi és senki, amiért vissza mehetnék Liverpoolba, ott minden várt rám, csak a boldog élet nem. Az apám egy részeges disznó, aki miatt anyát elveszítettük, s aki belőlem is egy koszos halászt akart faragni. A dühöm csak egyre jobban fűtött, nem akartam a hátam mögé nézni, elhatároztam, hogy új életet kezdek és már felszálltam volna a Franciaországba tartó kocsira, amikor valaki nekem jött és sikeresen kiverte a kezemből a jegyemet, amit nehézkesen szereztem egy utastól.
- Nem látsz? - Förmedt rám az ismeretlen, és mikor rápillantottam, hogy lássam, ki az a bunkó, aki még engem hibáztat, ledöbbentem azon a hasonlóságon, amit láttam. A srác majdnem úgy nézett ki, mint én, csak egy évvel fiatalabbnak tűn, vagy talán én tűntem idősebbnek a borostás képemmel. Összeráncolt homlokkal méricskélt engem, én meg őt, és mindez annyi ideig tartott, hogy a vonatom elgördült mellőlem. Mire rádöbbentem erre, már csak a jármű elhaladó alakját láthattam.
- Basszus...nem igaz, csessze meg...- Káromkodtam egy sort, majd a srácra pillantottam.
- Ez a te hibád, minek jöttél nekem?- Kérdeztem morcosan, engem nem is érdekelt igazán a hasonlóság, ellenben vele.
- Neked nem tűnt fel, mennyire hasonlítunk? - Kérdezte csodálkozva, és még mindig engem méregetett.
- Feltűnt...és akkor mi van? Ne aggódj, nem lehetünk ikrek, ez valami...nyolcadik csoda lehet. - Vontam vállat, nagy dolog, hogy hasonlítok rá, sok más embernek is van hasonmása a Földön, még sem kezdenek el örömükben pattogni. Én legalábbis nem örültem, hisz nem tudtam ezzel mit kezdeni. Már sarkon akartam fordulni, mikor megfogta a vállamat, dühösen pillantottam rá.
- Mit akarsz?- Kérdeztem kissé nyersen, utáltam, ha ismeretlenek hozzám érnek. - Várj már, hová mész? Ez hihetetlen...el sem hisze, ez akkora lehetőség...Figyelj, szánj rám néhány percet és elmondom, oké? Ha meg nem tetszik, akkor...veszek neked egy jegyet a következő járatra, benne vagy?-

Mi mást tehettem volna, pénzem nem volt, pár percre meg igazán futotta az időmből, egyébként is , kíváncsivá tett, hogy mit akar tőlem ez a jól öltözött, ki ha én nem stílusú, ficsúr képű, kő gazdag srác. Leültünk a büfében, kért nekem egy kólát és részletesen beavatott az elsőre elég hülyén hangzó tervébe. Elmondta, hogy az apja már pár éve beíratta őt egy elit suliba, és most lenne a végzős éve, de neki tele a hócipője a faterja elvárásaival, szívesebben szórakozna, végül elmondta, hogy ha én helyettesíteném őt egyetlen éven keresztül és feljavítanám a jegyeit, cserébe busás összeget fizetne nekem, olyat, amivel megváltozhatna az életem. Először tényleg nem tetszett a dolog, túl komplikáltnak és filmekbe illő dolognak tartottam, de végül, a kérlelésének és néhány elém csúsztatott bankónak hála úgy döntöttem, bevállalom a dolgot. Andrew ezt követően három teljes napon keresztül magyarázott nekem, képeket mutogatott, elmagyarázta, ki a csaja, kik a haverjai, kiről mit kell tudnom, végül kikötötte, hogy játsszam őt a legjobb tudásom szerint, hogy a csajával is lehetek, viszont nem szerethetek bele...Ezt az egészet egy nagy baromságnak tartottam, hogy ilyen hülye kikötésekkel akarta kiszúrni a szememet, de igazából nem is érdekelt. A pénz volt az egyetlen mozgató rugója ennek a történetnek, én pedig elvállaltam a feladatot. Másnap új ruhákkal, kiképzetten ültem fel a vonatra, amely elrepített egésze Abbey Mount közelébe, s ahol belevetettem magam az ismeretlen környezetbe úgy, mintha világ életemben ott jártam volna...
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Andrew Collins    2012-04-21, 11:54 pm

Oh, mysterious boy!
Jó ötletnek tartom ezt a helycserés dolgot, tetszik ahogy kitaláltad a történetet. Egy két hibától és félre gépeléstől eltekintve, egy jó karaktert készítettél el!
Vissza az elejére Go down

Andrew Collins
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karakter bazár - Játékosok keresik
» Lily Collins
» Andrew ---
» Jenna Collins