HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Lia&Bae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 27
Motto : Mottó helye Age : 20 Titulus : fortune cookie Foglalkozás : Tanuló Play by : Pyper America Smith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Lia&Bae   2017-06-10, 9:45 pm

Lia
connected to Bae
Hétvégére bent maradtam a koliban, mert semmi kedvem nem volt egyedül hazamenni, ugyanis a drága bátyám, a barátnőjénél van, így maradtam itt. Egész nap hiányzott nekem. Végre eljött az eset, és úgy gondoltam, hogy felhívom őt skype-n. Remélem felveszi, és tudunk beszélni kicsit, és a barátnője nem zavar meg minket. Rákattintottam a hívásra a neve mellett,
aztán vártam, hogy felvegye.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. °
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 72
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 10:51 pm

baebothwell
*A nap csodásra sikeredett. Annyit vigyorogtam Shelley-re, mintha ezzel lennék megátkozva, bár teljesen őszintén tettem. Semmi megjátszás nem volt bennem. Teljesen elvoltam, majd észre vettem, hogy... Igen, igazából most tudatosult bennem, hogy mit is hagytam a koliban. Vagy inkább kit. Hezitáltam ugyan, nem tudtam eldönteni milyen kedvében lehet. De végül úgy döntöttem, hogy nem vonhatok meg a testvéremtől egy beszélgetést.*- Szia! *integetnék kézzel is, meg lábbal is neki,
de nem teszem. Egyrészt, mert nem tudom mennyire örülne most ilyesminek. Másrészt, Delia-ról van szó.*

Pierson

Pierson
Motto : Mottó helye Age : 20 Titulus : fortune cookie Foglalkozás : Tanuló Play by : Pyper America Smith

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 11:04 pm

Lia

TO: Bae

Igazából azért kissé haragudtam Bae-ra, mert nem szólt nekem, hogy hová megy. Jó nem kell mindenről beszámolni azért neki, de szólhatott volna azért. Ezért is maradtam a koliban,mert nélküle nem jó hazamenni. Jól telt a napom, csak kissé unalmasan. Olvastam, filmet/sorozatot néztem, ettem. Csak a szokásos. Mikor megláttam azt a szőke fejét a monitor túlsó végén, elszállt a haragom.
-Szia! - integettem vissza neki, még nem mosolyogva, had lássa, hogy haragszom még rá.

Pierson

Pierson
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 11:13 pm

baebothwell
*Tény, hogy felcsillan a szemem amikor meglátom őt. Nagyon nehezen sikerül csak visszafogni magam. Nem az arcába vigyorogni és mindegyik fogamhoz külön kis rést bevillantani neki, mint ahogy azt a Colgate reklámban tennék.* - Elvonási tünetek? *Próbálok tréfálkozni, és nem azt látni az arcán, amit. Kétlem, hogy tudtam segíteni. *

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 11:29 pm

Lia

Legszívesebben visítoztam volna örömömben, hogy láthatom azt a hülye fejét a képernyőn, de még húzom az agyát, hogy haragszom ám rá.
-Vannak. - fapofával válaszolok neki. Tudja, hogy nem sokáig szoktam rá haragudni.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 11:32 pm

baebothwell
*Nevetni kezdek a komoly válaszát hallva.* - Azt látom. Mit csináltál egész nap? *Nem mintha ki akarnám faggatni, de azért érdekel. Még érdekel. Így is. *

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-10, 11:38 pm

Lia

Elnevettem magamat tőle. Ennyi volt az álcámnak. -Untam a banánt. Olvastam, sorozatot/filmet néztem, meg ettem. Csak a szokásos, tudod. - mosolyogtam el. - Na és te? - tettem fel neki a kérdést én is. Direkt, nem úgy, hogy ti, hanem te, mert engem ő érdekel. Nincsen bajom a barátnőjével, de nem annyira szívlelem a csajt.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-11, 10:59 pm

baebothwell
*Meg se merek lepődni mindazon amit mond és a reakcióján sem. Hiszen ez Delia. Az én Delia-m.* - Szerinted? *Kíváncsi voltam, hogy vajon mit gondolhat. De nem vártam meg, hogy kigondolja a helyes választ. *- Azt már láthatod, hogy Shelley szülei nem ettek még meg. Különben eléggé izgultam egy kicsit. Még sose kellett bemutatkoznom egy barátnőm szüleinek se. *Egyrészt, mert nem volt ténylegesen barátnőm, de ezt ő is nagyon jól tudja. * - De amúgy készülj fel, hogy ápolnod kell, mert azt hiszem megfogok fázni! *viccelődök, csak viccelődök.*

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-11, 11:14 pm

Lia

Mielőtt reagálhattam volna a kérdésére, ő már mondta is tovább a magáét. De gondolom, hogy mit csináltak. -Ha lehet akkor ne részletezd, köszke. - mondtam fapofával. - Még nem, de megehetnek akár. - Mosolyodom el gonoszan. - Túl estél ezen is már legalább. . - Mitől fáznál már meg? - kérdeztem tőle felvont szemöldökkel, de válaszolni sem hagytam, már mondtam tovább. -Erről sem akarok tudni inkább. Ha megfázol megfázol! Ápoljon téged az aki miatt megfázol.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-11, 11:32 pm

baebothwell
*Szemet forgatok.* - Eszemben sincs. Tudom, hogy utálod mostanában a részleteket. *Vagy inkább nem is tudom mit. Mi az ami zavarhatná őt. *- Hidd el, egyszer megfognak és volt, nincs Bae. *csak tréfálkozok. De azt szokás mondani, hogy minden viccnek fele igaz. * - Önmagam nem igen tudom ápolni, ugye tudod? *hátra dőlök, hogy jobban láthassa az arcom, de aztán rájövök, hogy sok értelme az egésznek nincs, mert már ismeri az arcom, nincs szüksége részletekre, részletezésre.* - Hiányzol.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-12, 12:05 am

Lia

-Nem csak mostanában, mindig utáltam a részleteket. - mondtam. Tudja nagyon jól, hogy féltékeny vagyok. - Majd megöletem magam, és megyek utánad. - mosolyodom el. - Tudom, de majd ápol a barátnőd. -mondtam. Utolsó mondatára nagy vigyor ült ki az arcomra. -Te is nekem. Csak a barátnőcskéd meg ne hallja!

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-12, 10:18 am

baebothwell
*Bólintok* - Bár mostanában még annál is jobban. *Persze azt is tudom, hogy mi ennek az oka, de nem teszem szóvá.*- Remélem csak viccelsz. De ha komolyan is gondoltad. Nem a halál lenne a megoldás. Hanem a gyötrő és kínkeserves továbblépés. Ami lehetetlen,tuuuudom. *Nem mintha megtudnám fogadni a saját tanácsaimat, azt se várom el, hogy majd ő fogadja meg a jövőben, majd évek múltán. Hiszen ikrek vagyunk. Olyan kötelék van közöttünk, amit senki sem érthet meg.* - Nem akarom, hogy gyengének lásson. *Vallom be végül és megpróbálok szomorú kiskutya szemekkel pislogni rá, hátha észreveszi a színészkedést az egészben.* - Honnan tudod, hogy esetleg véletlenül nem ül pont velem szembe? *Kíváncsian elvigyorodok, tipikus Bae százwattos vigyor ez, amiből nem csak azt lehet megtudni milyen ápoltak a fogaim, hanem azt is,hogy viccnek szánom az egészet.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-12, 1:34 pm

Lia

Nem mondtam inkább semmit sem. Tudja ő is nagyon jól, hogy féltékeny vagyok, de az utóbbi időben jobban. - Persze, hogy csak vicceltem.Köztünk másabb, erősebb a kapcsolat mint másoknál.Mi ikrek vagyunk, nekünk erősebbek az ilyesfajta kötődésünk. - Fog ő még téged szarabbul is látni. - mondom ezt arra értve, ha majd részegen fog hazamenni. Bár Bae nem olyan fajta, de ki tudja még egyszer megeshet majd. -Ha át tudnék nyúlni a monitoron, levágnék egy nyakast neked.- mondom vigyorogva, százwattos mosollyal ahogyan ő is vigyorog a képernyő mögött.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-13, 8:20 pm

baebothwell
*Elvigyorodok.* - Ebben reménykedtem. *Játékosan ki is öltöm rá a nyelvem.*- Muszáj lesz bemutatnom neki minden oldalamat nem igaz? *Végül is ha azt nézzük a jót és a szerethetőbbet sikerült gond nélkül, meg a gondoskodót is. De az érme másik feléről is tudomást kell szereznie.* - Tudom, de nem vagy itt. *Ez egyszerre jelent jót és rosszat is. Nélküle semmi sem olyan.* - Beszéltél a rémrendes szüleinkkel? *Próbáltam meg terelni egy kicsit a témát, valami egészen másra. Vagy legalábbis megpróbáltam.*

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-13, 10:44 pm

Lia

-Persze igaz, hogy inden oldaladat be kell mutatni neki. Minden oldalát be kell a másik embernek mutatni.Nehogy később derüljenek ki rossz dolgok. -Hát sajnos nem.- mondom szomorúan kissé. Jó lenne ott lenni vele, de kicsit mégsem.
-Nem nem beszéltem velük. Bár anya hívott ma, de akkor nem vettem fel, később meg nem volt kedvem visszahívni. És te esetleg? Apa nem hívott, hogy panaszkodjon az otthoni dolgokról, vagy rólam, hogy milyen egy neveletlen vagyok, mert nem hívtam vissza anyámat?- kérdeztem tőle fapofával unottan.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-14, 11:04 pm

baebothwell
- Na látod. *Jobb esetben elkezdtem volna még gesztikulálni is, de most nem tettem ilyet. Tudom, hogy a húgom nem értékelné ha rázogatni kezdeném a kezem. Vagy legalábbis ő biztosan annak nevezné.* - Tudod szeretném ha boldog lennél. Neked is meg kell találnod a saját bolondod, akiről nem tudnál lemondani és még nálam is fontosabbnak tartod majd, idővel. *Ezt most halál komoly arccal mondtam, úgy mintha legalább tíz évvel idősebb lennék nála és nem tudnám, hogy érez. Pedig tudom. Persze Delia fontos a számomra. Csoda volna, nem lenne fontos. Hiszen az egyetlen testvérem, akire számíthatok, mindig mindenben.* - Nem. Nem beszéltem velük.
Azért kérdeztelek. Igazából azt se tudják, hogy Shelley-nél vagyok és miért nem mentem, vagy mentünk haza.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-18, 11:09 pm

Lia

-Tudom, hogy jönni fog egyszer majd egy olyan valaki, de addig itt vagy te nekem.- mondom. Tudom nagyon jól, hogy nem fogunk egymás mellett megöregedni, hanem mind a kettőnk talál majd egy hozzá illő társat, és vele fog élni.
-Azért gondolom feltűnt nekik, hogy nem mentünk haza, mert akkor anyánk nem hívott volna engem. Majd reggel visszahívom, mert már késő van, biztos alszanak.- mondtam neki, közben ásítottam egyet. Kezdek kissé fáradt lenni, pedig ma alig csináltam valamit amiben el is tudtam volna fáradni.  

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-18, 11:22 pm

baebothwell
*Szemet forgatok, már nem tudom hányadára a beszélgetésünk során.* - Ha folyton ott leszek neked, akkor hogy találsz magadnak valakit? Tudod életed szerelme nem fog egy "Itt vagyok Delia, vegyél észre, mert neked szánt az ég!" feliratú pólóban futkorászni előtted, míg észre nem veszed. *Belegondolva mindabba amit mondtam, egy kicsit elszomorítónak és biztos lekezelőnek tűnhettem s, nem nagyon volt kivehető mindebből a humor.* - Kétlem, hogy aludnának. Bár te tudod. Hadd aggódjanak egy kicsit!

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-19, 3:35 pm

Lia

Sóhajtottam egyet. -Nem? Pedig azt hittem, hogy olyan pólóban fog szaladgálni előttem valaki.- mondtam nevetve. Tudom ,hogy csak viccből mondta, és én is, de akkor is! Olyan nehéz megtalálni az igaz társunkat az életben.
-Ha annyira aggódnának, akkor már apánk is hívott volna engem, meg téged is hívtak volna,az iskolát is hívták volna, hogy mi van velünk. Gondolhatják, hogy nem az van ,hogy megszöktünk, és soha többet nem akarunk haza menni. Bár ez részben igaz is.- mondtam neki, közben elgondolkodtam kicsit.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-19, 11:12 pm

baebothwell
- Nem.*Válaszolok röviden halál komoly arccal a kérdésére.* - Majd idővel alakul ki az ilyesmi. Bár ezt embere válogatja. *Mivel meg csak magamról tudtam volna beszélni és példának felhozni, inkább nem tetem hozzá a pont mint nálam részt.* - Én szeretek haza menni, csak ne lennének olyan lekezelőek. Érted? *Különben sokszor nem is miattuk, hanem maga az épület miatt megyek haza és a rengeteg emlék miatt ami oda köt.* - Te is arra gondolsz, hogy esetleg elköltözhetnénk tőlük?

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-20, 12:17 am

Lia

Sóhajtottam egyet ismét. -Mind egy, majd lesz valahogy, ne filózzunk ezen!- mondtam kérlelve. Nem szeretek az ilyesmi dolgokról sokáig beszélgetni, és ezt ő is tudja.
-Értem én persze. Én is így vagyok. - Sokszor nem a szüleink miatt megyek haza,hanem az otthonunk miatt, mert sok emlék odaköt minket, de szerintem Bae is így van ezzel. - Én is erre gondoltam teljesen.- mondtam neki izgatottan, közben leraktam a laptopot magam elé az ágyra, és törökülésbe ültem, és izgatottan néztem rá, mint egy kislány.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-20, 11:08 pm

baebothwell
- Jó. Ne filozofáljunk ezen.*Értek vele egyet és közben még bólintok is egyet.* - Tudom. Fura lenne ha ebben nem értenénk egyet. *Nem azt mondom, hogy nem szeretem a szüleimet, egyszerűen csak olyan mások, mint mi. Nem a hozzánk hasonlók tipikus szüleinek számítanak, hanem a sokkal reálisabb tantárgyakat kedvelőkének.* - Mit akarsz, mit mondjak ezzel kapcsolatban? Soroljam fel a pozitívumokat, vagy negatívumokat az ötletünk ellen? *Mert mindkettő van, nekem például el kellene kezdenem akkor dolgozni az egyetem mellett és Delia-nak meg főznie kellene. Többek között.* - Esetleg szeretnél elválni tőlem és saját lakást keresnél?

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-21, 10:25 am

Lia

-Hát igen elég fura lenne.- Nem az van, hogy nem szeretem a szüleimet, mert szeretem őket, de nem olyanok mint más szülők. Ők még a saját korszakukban ragadtak, régimódiak nagyon.
-Ajj igen. -mondtam szomorúan lebiggyesztett szájjal. - Nem nem szeretnék elválni tőled, egyenlőre.- mondtam neki,és közben elpirultam kissé. Tudom ,hogy sok a negatívum a külön költözésünkre, de akkor is együtt szeretnék vele lakni.

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-21, 10:42 am

baebothwell
*Az van, hogyha kell akkor tudok logikusan gondolkodni és észre venni egyes dolgokban, a hibát. Ez persze lehet jó is meg rossz is. Pusztán nézőpont kérdése.
Én meg most kivételesen nem akarom elkedvetleníteni a húgom.*- Kitalálhatok valamit ha gondolod. Egy kedvező megoldást. De sok zsebpénzt követel, szóval nincs se pia, se buli, se csilibili ruhák.
Érd be azzal amid már van.
*Elgondolkodtam egy pillanatra, időt adva neki esetleg arra, hogy közbeszóljon és elmondja erről a véleményét.* - Viszont titokban is tarthatnánk a szüleink előtt,
egy darabig, amíg készen nem leszünk és meg nem találtuk a tökéletes helyet ahol élnénk.
*Elkezdek hadonászni a jobb kezemmel, mintegy megerősítve mindazt amit mondani próbálok.*- Egyelőre? Ha akarnál se tudnál elválni tőlem, nem írnám alá az elválási papírokat. *Öltöm ki rá a nyelvem, mintegy játékosan.*

Pierson

Pierson

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-21, 12:11 pm

Lia

Nem mondtam semmit sem, csak hallgattam türelmesen amiket mond Bae. Tudom jó, hogy az elején még nagyon nehéz lesz minden, mivel alig van zsebpénzünk,és nehéz lesz nem megállni új ruhákat, meg miegyebeket venni, de képes leszek rá.
-Igen.Nem is úgy gondoltam, hogy már rögtön mondjuk is elfelé nekik. -mondtam kicsit mosolyogva. - Jól van na.- nyújtom ki én is rá a nyelvemet nevetve.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   

Lia&Bae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next