HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Lia&Bae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-21, 10:37 pm

baebothwell
*Még nem tudom mikor és miként fogjuk elmondani a szüleinknek az ötletünket. De el kell, ez már biztos. Nem lehetünk olyan gerinctelenek, mint ők.* - Talán az egyikük születésnapján kellene elmondanunk, születésnapi ajándékként. Hátha megörülnének a hírnek. *Vigyorodok el, bár elkomolyodok, hamar. * - Mi a te véleményed erről? Mit szeretnél? Sima tömbházas albérlet vagy legyen egy kisebb ház valahol a külvárosban? *Érdekelt, hogy mi az ő elképzelése, végül is majd aszerint kell keresgélni kezdenünk.* - És ígérem, hogy az engedélyed nélkül nem fogok senkit se oda vinni. Jó? Vagy majd előre szólok, hogy mit tervezek és ne lepődj meg.

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-22, 10:40 pm

Lia

TO: Bae

-Hát vagy baromira nem örülnének neki, és végleg megutálnának, hogy hogyan mertük elrontani a születésnapját. -mondtam komolyan nézve. -Szerintem egy csendesebb kis ház a külvárosban. Olcsóbb is lehet mint egy albérlet,
és nem zavarnának az idétlen lakók minket semmiben sem.
- mondtam neki, közben már megnyitottam a böngészőmben lakáskeresési oldalakat.-Jobb is,ha előre szólsz,mert nem akarok meglepetéseket, ilyesfajtákat meg főleg nem.

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   2017-06-29, 8:32 pm

baebothwell
- Akár, ezt csak ők tudják, de egy próbát egyszer biztosra megérne! *Lelkesedek az ötlettől, de tudom, hogy úgyse tenném meg. Annyira kíváncsi azért még nem vagyok, hogy próbára tegyem a szüleimet. * - Igaz és Houdini és elég szépen futkorászhatna meg áshatna kedvére a kertben. Mert ha nem is irtó nagy kertes, de legalább akkora legyen ahol ő elfér. Jó? *Kérlelő kiskutya szemekkel nézek rá, hátha meghatom egy kicsit és nem kell győzködni miért lenne jó ha a kutyámat is gondozhatná helyettem. Na jó, csak viccelek* - Tudom, hogy úgyse halnál bele, láttál már a felesleges anyag nélkül is. Szóval nem értem miért parázol így. De nyugi, nem fogom ilyesmivel tönkre tenni a jövendőbeli házunkat.

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Lia&Bae   

Lia&Bae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2