HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Lia&Bae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 68
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Lia&Bae   2017-06-21, 10:37 pm

baebothwell
*Még nem tudom mikor és miként fogjuk elmondani a szüleinknek az ötletünket. De el kell, ez már biztos. Nem lehetünk olyan gerinctelenek, mint ők.* - Talán az egyikük születésnapján kellene elmondanunk, születésnapi ajándékként. Hátha megörülnének a hírnek. *Vigyorodok el, bár elkomolyodok, hamar. * - Mi a te véleményed erről? Mit szeretnél? Sima tömbházas albérlet vagy legyen egy kisebb ház valahol a külvárosban? *Érdekelt, hogy mi az ő elképzelése, végül is majd aszerint kell keresgélni kezdenünk.* - És ígérem, hogy az engedélyed nélkül nem fogok senkit se oda vinni. Jó? Vagy majd előre szólok, hogy mit tervezek és ne lepődj meg.
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 27
Motto : Mottó helye Age : 20 Titulus : fortune cookie Foglalkozás : Tanuló Play by : Pyper America Smith

TémanyitásTéma: Re: Lia&Bae   2017-06-22, 10:40 pm

Lia

TO: Bae

-Hát vagy baromira nem örülnének neki, és végleg megutálnának, hogy hogyan mertük elrontani a születésnapját. -mondtam komolyan nézve. -Szerintem egy csendesebb kis ház a külvárosban. Olcsóbb is lehet mint egy albérlet,
és nem zavarnának az idétlen lakók minket semmiben sem.
- mondtam neki, közben már megnyitottam a böngészőmben lakáskeresési oldalakat.-Jobb is,ha előre szólsz,mert nem akarok meglepetéseket, ilyesfajtákat meg főleg nem.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. °

Pierson

Pierson
Posztok száma : 68
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTéma: Re: Lia&Bae   2017-06-29, 8:32 pm

baebothwell
- Akár, ezt csak ők tudják, de egy próbát egyszer biztosra megérne! *Lelkesedek az ötlettől, de tudom, hogy úgyse tenném meg. Annyira kíváncsi azért még nem vagyok, hogy próbára tegyem a szüleimet. * - Igaz és Houdini és elég szépen futkorászhatna meg áshatna kedvére a kertben. Mert ha nem is irtó nagy kertes, de legalább akkora legyen ahol ő elfér. Jó? *Kérlelő kiskutya szemekkel nézek rá, hátha meghatom egy kicsit és nem kell győzködni miért lenne jó ha a kutyámat is gondozhatná helyettem. Na jó, csak viccelek* - Tudom, hogy úgyse halnál bele, láttál már a felesleges anyag nélkül is. Szóval nem értem miért parázol így. De nyugi, nem fogom ilyesmivel tönkre tenni a jövendőbeli házunkat.

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Lia&Bae   

Lia&Bae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2