HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Daisy&&Henriette

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lovell

Lovell
Posztok száma : 9
Motto : Hidd el, hogy az álmok valóra válnak. Age : 19 Titulus : ariel Foglalkozás : pszichológia szakos egyetemista Play by : katie stevens
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Daisy&&Henriette   2017-06-11, 8:11 pm

Körülbelül három óra. Ennyi a terjedelme annak az intervallumnak amit alvással töltöttem az éjszaka. De hát nem tehetek róla, túl izgatott vagyok! El sem hiszem, hogy ma végre vázolhatom a csapatom számára legújabb elképzeléseimet. Na meg persze a legelső mérföldkövet is, ami még előttünk áll. Hiszen hatalmas szó az, hogy sikerült elérnem azt, hogy még ebben a tanévben kerületi versenyre vigyem a hajrálányaimat. Főleg így látatlanban, mivel a nagy részüket még eddig nem volt szerencsém gondozó, óvatos szemeimmel felmérni. De mivel a csapat túlnyomó többsége Lovell-es diák, így azt hiszem nincs okom az idegeskedésre. Bízok ugyanis a nővéreim profizmusában, illetve Laurában, akinél a minap azt hiszem - a témát - illetően elég mély nyomot hagyhattam. Remélem sikerrel jár az ötletem, és mielőbb sikerül megérdemelt helyére billentem a szurkolószakosztályt, hiszen most - a korábbi sikeréveket tekintve - igencsak el van hanyagolva.
Emlékszem, hogy Maya, a testvérem régebben csak erről tudott beszélni. A hajrálányok az ő kapitánysága idején roppant népszerűek voltak, bár igaz a diáklányaim most sem panaszkodhatnak. Mégis egy-két éve még minden annyira más volt. Más lehetett. Igaz tudom, hogy nem hozhatom vissza azokat az időket, de mégis a mostanit valahogy annak az arcképére kellene formálnom. Vagy, ha lehet, valami sokkal jobbra. Hiszen képes vagyok ebben is legyőzni Mayát.
A mai nap programját illetően küldtem egy értesítést az egész csapatnak. Megkértem a lányokat, hogy jelenjenek meg egy személyes találkozón, hiszen szeretném őket külön-külön is megismerni, illetve felmérni a tudásukat. És azt hiszem erre ez lenne a legmegfelelőbb alkalom. Az időpont egyeztetéseknél próbáltam tekintettel lenni mindenkire. Lehetőségem akadt felmérni kinek mikortól meddig van órája, vagy egyéb más elfoglaltsága, így egy üres papír órarendbe meg tudtam tervezni, bele tudtam szorítani az összes lányt és az ő időpontjukat. Mára főleg a fiatalabbakat ütemeztem be, az előkészítősöket. Külön öröm és felüdülés számomra, hogy végre újra egy Lovell-es diáktársammal találkozhatok. Persze nincs problémám a többi ház tagjaival sem, de egyszerűen teljesen más hangulat fog el, mikor egy hasonló érdeklődésű személlyel, hasonló karakterrel találom szembe magamat. Bár én még mindig azt az elvet vallom, hogy utánozhatatlan a személyem.
- Te vagy Daisy, ugye? - kezemet a homlokomhoz emelem, próbálom szemeimet kímélni az erős napsütéstől. Talán még sem volt olyan jó ötlet ebbe az időbe kinti edzést tartani.
- Henriette vagyok, az új kapitány - nyújtom felé barátságosan azt a kezemet, ami nem napellenzőként szolgál. Most, hogy végre látok is valamennyit és nem zavar az erős fény, elégedetten nézek végig a zöld pázsiton, ami még enyhén nedves a reggeli öntözések, udvarápolások miatt. - Mára csak ezt tudtam intézni, de remélem azért megfelel -

Vissza az elejére Go down

Daisy&&Henriette
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal