HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Gatwick Bickerton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 2
Motto : Mottó helye Foglalkozás : eh
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Gatwick Bickerton   2017-06-12, 5:44 pm

Gatwick Bickerton
Anyám olyan lelkes, mintha körülbelül Ausztráliába mennénk. Pedig csak egy világ háta mögötti kis lepukkant városkába költözünk, nem Sydneybe. Gravesend. Ízlelgetem a városka nevét, de mintha egy marék homokot ropogtatnék a fogaim között, folyton csak köpködhetnékem támad. Nem vagyok feldobódva, hogy el kell hagynom L.A nyüzsgő forgatagát. Nem tölt el boldogsággal, hogy egy kicsit elszakadjunk a nagyvárosi léttől – a lételememtől. Arra fogják, hogy apámnak szüksége van egy kis nyugalomra, hogy befejezze a könyvet. Akkor meg miért nem megyünk mondjuk a Bahamákra két hónapra? Mi a szarért kell összecuccolni mindent?  Miért kell egy tizenkilenc éves fiút kiszakítani a tökéletesen kialakított saját kis világából? Miért, miért miért? A válasz pedig kurvára egyértelmű: miattam.
Fogalmam sincs, hogy miért gondolok megint rá. Már hónapok óta nem jutott eszembe az a bizonyos este. Még mindig hallom a fejemben a rendőrök hangját, ahogy rázzák a vállam és felébresztenek a békés álomból, amiben lubickoltam. Ahogy az agyam a nulláról hirtelen pörög fel és hiába próbálok kapálózni, hárman keményen lefognak. A látásom még homályos, de foltokban felfedezem ahogy szőke haja a padlón terül szét az egyik harcsabajszos fazon a képembe nyom egy tűt és kérdezget. Megrázom a fejem és újra az autóban vagyok, úton az új életem felé ahol nincsenek drogok – egyelőre – nincsenek szánakozó pillantások, amiért a nem-hivatalos-barátnőm túladagolta magát, nincsenek elvonók, nincsenek tűszúrások csak a tiszta én. Mennyi ideje is? Hat hónapja talán. Már ami a komolyabb drogokat illeti – a fűről hazudok, azért mindenről mégsem mondhatok le.

- Na? – anyám még mindig lelkes, én zsebre dugott kézzel állok a felhajtón, körülbelül öt perccel ezelőtt érkeztünk meg a házhoz, amit mostantól kénytelen leszek otthonnak hívni. Kritikus tekintettel méregetem az előttem álló békés látványt nyújtó családi házat, az aranyos kis előkertet, amit anyám holnap már biztosan át fog rendezni – utálja a magnóliákat. A tekintetem a garázsajtó fölé szerelt kosárpalánkra esik – talán az előző srác aki itt lakott nagy játékos volt,  szóval annyira én sem fogok kilógni a sorból. Igazából ha nem ítéltem volna el már akkor ezt a házat, amikor akaratomon kívül iderángattak, akkor azt mondanám, hogy aranyos. Egy olyan hely, ahol szívesen lakna az ember, nevelné fel a gyerekeit és a három kutyáját miközben havonta egyszer grillpartira invitálja a barátait.
- Elmegy – nyögöm végül – De ilyen házat Los Angeles, Lilaakácközében is találtunk volna. Ha kertes házra vágytok nem kell ennyit utazni főleg mivel én nagyrészt itt se leszek – morgom, mire csak egy a fejét csóválja. Apám hozzám sem szól csak egy dobozzal a kezében ellép mellettem. Amióta megtudta, hogy a fia egy drogos kis pöcs lett nem nagyon nevezhető idillinek a kapcsolatunk. Reggelente biccentünk egymásnak, kéthetente megkérdezem hogy áll a könyvével mire egy „jobban, mintha kétszer ilyen szarul haladnék” választ kapok. Ha jó kedve van akkor megnéz velem egy Chicago Bulls meccset és együtt szidjuk a bírókat. Még jobb napjainkon megiszunk egy doboz sört majd előjön a drog téma vagy Doe,  összetörik a kis illúzió amit olyan nehezen felépítettünk és kezdünk mindent elölről. Ördögi kör.
- Megnézted már a prospektust az egyetemről? – elveszem anyától a hatalmas dobozt amit kivesz a kocsiból és igyekszem valamit előásni az agyamból, hogy mi is állhatott abban a prospektusban, aminek a lapjait csigának használtam az egyik ciginél - Ugye tudod, hogy nem szúrhatsz el mindent már az első napon. Nem volt könnyű elintézni, hogy év közben átvegyenek Gatwick, kihagytál pár hónapot a szezonból a kondid sem a régi ... Ígérd meg, hogy odateszed magad - nem értem miért csinálja, mintha én nem tudnám mivel jár egy csapatváltás a szezon közepén. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy itt nem leszek Bickerton a sztár, nem leszek kezdő és megint mindent elölről kell kezdenem, hogy legyek valaki.
- Ööö persze, pöpecnek tűnik – még egy vigyort is villantok rá, úgy tűnik elhiszi legalábbis a mosolya erről árulkodik nekem meg kicsit összetörik a szívem, hogy ilyen aljasul képes vagyok még mindig hazudni neki. Még előttem áll az egész hétvége, hogy tényleg utána érdeklődjek ennek az egyetemnek, meg a Winster háznak.  Fantasztikus lesz újból végig szenvedni a szivatásokat, az öltözőszekrényért verekedni, elérni, hogy a tanárok leszarjanak az órán... De ezt kapja az ember fia ha faszagyereknek hiszi magát és inkább lógja el az anatómiát, hogy a barátnőjével meg a haverjával belőve fetrengjen egy pincében.  Talán most kaptam egy új lehetőséget az élettől, hogy bebizonyítsam mégiscsak képes  vagyok arra a kosár karrierre. Az élet elvette Doet, L.A-t és Abbey Mountot adta helyette. Kíváncsi vagyok mennyi időbe telik, mire a Mindenható rájön: ezt elszúrta és visszaküld oda, ahonnan jöttem.

Üdv, a nevem Gatwick Bickerton, 19 éves vagyok, 1998.01.24, Los Angelesben láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem amerikai-angol. Jelenleg diák vagyok és a winster csoportba tartozom. rhys pickering arcát vettem kölcsön.
Jellem
Már kiskorától kezdve problémája volt a szájával, hogy túlságosan könnyen kicsusszantak rajta az első gondolatok, amiknek sokszor megitta a levét. Ez mostanra sem változott különösebben, de azért igyekszik néha lenyelni a mondandóját. Attól függetlenül, hogy élsportoló nagyon könnyen zuhan meg és kezd el csúszni lefele azon a bizonyos lejtőn, ezért is kellett elköltöznie L.A-ből, a szülei szerint egy kis változás majd észhez téríti. WRONG. Nem, nem fogja észhez téríteni. Ettől függetlenül igyekszik megtalálni a tökéletes egyensúlyt a dorbézolás és a sport között, ha másnap meccse van akkor nem megy el inni és nem vesz füvet senkitől – remélhetőleg. A szüleit nagyon szereti és tiszteli, habár az apjával megromlott a viszonya amikor féléve elvonóra küldték. Azóta próbálja rendbe hozni a dolgokat. Néha szétszórt, valószínűleg elkésik a megbeszélt találkákról esetleg elfelejt szólni, hogy nem tud menni aztán pedig lehozza a csillagokat az égről, hogy megbocsáss neki – amit egyébként nagy eséllyel amúgy is megtennél.
Külső
Százkilencvenkét centijével az átlagnál jóval magasabb tehát alapjáraton feltűnő jelenségnek számít. Ehhez még hozzátartozik az izmos, sportos alkata is – azért itt nem a koksz kúrától felfújt lufikra kell gondolni, ha nem hiszel hát csak tapogasd meg -  és ha még ezzel sem keltette fel a figyelmed, akkor ott van a mindig kócos haja meg a kisfiús vigyora, ami mindig ott virít az arcán és azt a látszatot kelti, mintha folyamatosan valami rosszban sántikálna. Ami egyébként nem feltétlen badarság. Öltözködésileg előnyben részesíti a laza, sportos ruhákat, nem nagyon látni öltönyben vagy ingben inkább a póló-farmer-bőrdzseki szettet szereti ha ki kell mozdulnia. Ha nagyon muszáj, akkor képes kicsípni magát, ilyenkor még a haját is beállítja de ez csak kivételes alkalmakkor fordul elő.  Barna szemeit anyjától, markáns arcvonásait az apjától örökölte. Kosárlabda miatt sok időt tölt az edzőteremben és futópályán – lelkes szurkolólányok nagy örömére. Általánosságban még vele van a fejhallgatója meg egy adag rágó, mivel igyekszik leszokni a cigarettáról – több, kevesebb sikerrel.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 594
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Gatwick Bickerton   2017-06-17, 1:07 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Üdv Gatwick!

Hogy te milyen negatívan állsz a változásokhoz Rolling Eyes Pedig nekem nagyon úgy tűnik, hogy még csak most kezdődik az élet jó része a számodra röhög
Mondjuk... ha nagyon szeretnéd, itt sem lesz nehéz kábítószerekhez jutnod - bármennyire is szomorúan hangzik - de remélem, találsz sokkal érdekesebb elfoglaltságot is, mint  "belőve fetrengeni egy pincében". Elvégre - ahogy látom - te is rájöttél arra, milyen rossz hatással van az életedre a kábítószer, no meg hány negatív esemény köthető hozzá.  sír
Foglalózz és érezd nagyon jól magad itt! :3

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Gatwick Bickerton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal