HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Cory & Hudson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 5
Motto : Shut up! Everybody shut up. Don’t move. Don’t speak. Don’t breathe. I’m trying to think. Age : 18 Foglalkozás : tanuló Play by : Matt Hitt
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Cory & Hudson   2017-06-13, 3:28 pm

Mivel a Pierson lakrész wifije eddigi tapasztalatom szerint a társalgóban hasít a legjobban, ezért oda telepedtem le, ölemben az új szerzeménnyemmel, egy macbook-kal. Használtan vettem természetesen, hiszen újra semmiképpen sem futotta volna. Sajnos még nem vagyok nagyon ura az új rendszernek, számomra még teljesen ismeretlen ezen masina világa, ugyanis odahaza csak a tetűlassú, elavult pc-ket nyúzhattam, még mielőtt teljesen kilehelték a lelküket. Számtalan, online elvégzendő feladat tornyosult előttem ahhoz, hogy zökkenőmentesen megkezdhessem tanulmányaimat. Bizonytalanul gépelgettem be mindenféle jelszavakat, hogy bejuthassak az adatbázisba, de közben az agyam másik része a vadonatúj szobám felé kalandozott, ahol a még majdhogynem kibontatlan bőröndöm várakozik, hogy tartalmát elrendezgessem a szekrényekben és fiókokban. Nem sok emberrel beszéltem ittlétem óta, de már éreztem, hogy itt az ideje kommunikációt kezdeményezni pár szimpatikusnak tűnő lakótársammal. Egyszerre pech és szerencse, hogy egyelőre egyedül uralom a kétágyas szobát, így talán nyugodtabbak lesznek az éjszakáim, viszont nincs senki, akiről feltűnés nélkül elleshetném, hogy hogyan lehet itt praktikusan életben maradni. Számtalan kérdés tornyosult a képzeletbeli listámon, de nagy valószínűséggel komplett idiótának néznének, ha most valakit minden bevezető nélkül letámadnék velük.
Holnap már órákon kéne lennem, de azt sem tudom, hogy milyen óráim vannak. Klassz. Próbáltam visszaidézni, hogy az adategyeztetéskor kik várakoztak velem egy sorban, a művészeti ágazatoknál, de egyetlen arc sem ugrott be. Tanácstalanul túrtam a hajamba, de ha eközben valaki elviharzott mellettem, próbáltam úgy tenni, mint akit nem ejtett csapdába a tantárgyfelvevő oldal, és tökéletesen ura vagyok a gépemnek.
Pár perc után realizálódott bennem, hogy mit tartok olyan furának itt, ebben a társalgóhelységben. Már legalább hárman suhantak el a hálószobák felől vagy azok felé, de senki még csak rám sem köszönt. Most ennyire fontos ember itt mindenki, hogy észre sem vesznek a nagy rohanásban, vagy annyira középszerű és nem érdekes vagyok, hogy azért nem törődnek velem?
Ingerülten töltöttem újra az aktuális oldalt, de a problémám még mindig nem oldódott meg. Megfogadtam, hogy sosem hagyom felhúzatni magam egy számítógép által. Most én vagyok a hülye, vagy a rendszer fuccsolt be? Gondterhelten bambultam ki az ablakon, és elhatároztam, hogy az első embert, aki erre jár legközelebb, megállítom és segítséget kérek tőle.
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 16
Motto : and now I'm getting drunk on your tobacco lips Age : 20 Titulus : darkbloodred Foglalkozás : egyetemista Play by : kunpimook bhuwakul
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Cory & Hudson   2017-07-03, 2:07 pm

Hudson && Cory

Cory Sukulthanasorn maga sem tudta, mihez kene kezdenie az eletevel.
Vasarnap delutan nem sok egyeb dolga volt, minthogy heverjen az agyaban es probalja regeneralni megkinzott izmait a hetvegi vojazsai utan, de maga sem tudta mar, miert ment neki ez egyre rosszabbul. Tulhajszolta volna magat? Lenyegeben, ahogy igy jobban belegondolt, volt erre esely, hiszen joforman a nyitastol egeszen a zarasig dolgozott, annak ellenere, hogy erre senki sem kotelezte. Maga sem volt biztos abban, hogy a penzert csinalta-e vagy csak magaert az elvezetert, hogy korulrajongtak, de azt mar tudta, hogy minden bizonnyal tulzasba vitte es joforman olni tudott volna egy forro zuhanyert... De eloszor meg el kellett inteznie par dolgot, tobbek kozott visszairni a szulei emailjeire, elkuldenie a testverenek nehany projektet, amit megigert es egykori baratainak is adni valami eletjelet, es ezt a legcelszerubb a tarsalgoban volt megtennie, kozvetlenul a wifi routerenek kozeleben, ahol nem kellett orakat varnia arra, hogy az ezerfele modon kodolt oldalak betoltsenek a jobb napokat is latott laptopjan.
Zombimod vonszolta le magat a tobbi diaktarsahoz, taktikusan elkerulve a tekintetuket es igazabol oket is, gorcsosen szorongatva laptoptaskajanak a pantjat, mintha barminek is eszebe jutott volna ellopni azt a gepet, aminek igazabol mar semmi anyagi erteke nem volt joforman; de ez inkabb arrol szolt, hogy nnem volt nagyon kedve kozoskodni barkivel is, tekintve, hogy tudta, hogy neznek ra es hogy velekednek rola. Gyulolte oket.
Csakugy, mint ahogy ok is ot, igy igazabol mindenkinek jobb volt, hogy kerultek egymas tarsasagat - es igazabol volt valami, ami gyotorte es amit csak a lakotarsaval oszthatott volna meg, de sehol se tudta elerni, szoval mindig bizonnyal megint Shelley-vel mulatta az idejet, teljesen magara hagyva ot.
Meh.
Egy nehez sohajjal telepedett le vegul az egyik fotelbe es pakolta ki a laptopjat az alacsony kavezoasztalra, nem messze a masik sractol, aki szinten az iskolai wifit jott lopkodni, es aki nem mellesleg eleg elveszettnek tunt, ahogy a macbookja fole hajolt. Maga sem tudta, mi vette ot erre ra, de vegul atult csak melle es halvany mosollyal az ajkain fordult hozza, igyekezve legyurni magaban a szegyenet azzal kapcsolatban, hogy az angolja korantsem volt tokeletes.
- Messzirol ugy tunt, jol jonne egy kis segitseg, de javits ki, ha tevedek...

darkbloodred,
Vissza az elejére Go down

Cory & Hudson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal