HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Gina Marshall #loading

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Motto : Rather be dead than cool Age : 19 Foglalkozás : wannabe artist Play by : emily rudd
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Gina Marshall #loading   2017-06-13, 10:17 pm

Georgina Marshall
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Georgina Leah Marshall, 19 éves vagyok, 1997. 12. 11-én, New York-ban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem amerikai. Jelenleg padkoptató vagyok és a Pierson house csoportba tartozom. Emily Rudd arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Ne keress bennem semmi emberit. Semmi érdeklődést. Semmit, ami normális, mert nincs. Ha szóbaállok veled az valószínűleg azért van, mert muszáj, mert hülyeséget mondtál, vagy épp azért, mert nekem jöttél a folyosón. Egyébként meg leszarlak. Nem érdekel, mennyire tartasz szépnek, vagy mennyire gondolod jónak a seggem. Nem érdekel, ha barátkozni akarsz, és az sem, ha annyira nem vagyok szimpatikus, hogy már-már kénytelen vagy utálni. Biztosra veszem, hogy hiába ismersz azóta, amióta nemtörődömségemmel rontom a britek életkedvét, egyszer sem láttál még őszintén mosolyogni. Legfeljebb kaptál tőlem egy-egy a szokottnál lágyabb pillantást, ha hagytál élni. Esetleg egy gúnyos vicsort, ha próbáltál beoltani, de nem sikerült. Próbáltál már úgy pofont adni egy szobornak, hogy fájjon neki? A két szituáció körülbelül ugyanaz. Azt mondják, ez is az önvédelem egyik formája. Hogyan tudnál bennem összetörni bármit, hogyan sérthetnéd meg az érzéseimet, ha mélyen elrejtem őket? Na látod. Sehogy.
Külcsín
159 centi.
Ennyi jutott, egy milivel sem több. Jó lett volna a százhatvan, mert azt legalább valamivel rövidebb kimondani ha kérdezik. Már ha valakit érdekel, hogy ha már törpe vagyok, mégis mennyire.
Barna haj. Hullámos, épp hogy vállig érő. A végtelenségig unalmas lenne, ha festés közben nem kenném állandóan össze. Egyszer gondoltam rá, hogy britnizek, és nekimegyek az egésznek nullással, de végül maradt. Így csak néha támadom meg, papírvágó ollóval, ha már akkorára nőtt, hogy zuhanyzásnál kénytelen vagyok hajgumit használni, máskülönben a bőrömhöz tapadna és idegesítene.
Átlagos testalkat. Nézőpont kérdése. Volt szerencsém az anorexia olyan mértékéhez, melynek szenvedő alanya szerint kövér vagyok, ellenben a nagyobb felületen szép ismerőseim inkább gebének látnak. Tény, hogy tudnék jobban kinézni, ha érdekelne. De nem érdekel.
A legfehérebb bőr, amit valaha láttál, télen-nyáron. És a legtöbb nemtörődömséget kifejező arc. Ha kiraknál az utca közepére, és megkérdeznél ötven embert, mit gondol rólam, abból ötven mondaná, de minimum negyvenkilenc, hogy baromira leszarom, mi történik körülöttem. És nagyjából ez így is van.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Gina Marshall #loading
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gina Sign (Jinx)