HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Holden x Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lovell előkészítő

Lovell előkészítő
Posztok száma : 9
Motto : Dance is the hidden language of the soul. A fit, healthy body—that is the best fashion statement. Age : 19 Titulus : Barbie doll Foglalkozás : Lovelles diák Play by : Scarlett Leithold   :

DAISYROSEWATTS
17.lovell house.szurkolólány.barbie doll
dance, dance if you can

bio: Tizenhét éves amerikai lány vagyok, második éve bővítem a Lovell ház tagjainak számát, a családomban én vagyok a legkisebb, ezért minden szem engem figyel - ami hidd el, nem szerencsés. Van egy nővérem, aki szintén az Abbey Mount diákja. Kiskorom óta táncolok, szenvedélyem a balett.

+: büszke • dacos • optimista • kedves • bájos • szabad szellemű • szervezett • kreatív • humoros • vitakerülő • segítőkész • ambiciózus

-: lobbanékony • befolyásolható • rossz tanácsadó • túl komoly • gyorsan lesz szerelmes • kompetitív • perfekcionista • szarkasztikus • túl beszédes

WHATWEGET
we can't choose

Bluebelle: az én drága nővérkém, aki néha úgy viselkedik, mintha teljesen megfeledkezne arról, hogy mindössze két és fél év korkülönbség van köztünk. Egyszer tényleg megérdemelné, hogy egy napra megkapja saját magát idősebb testvérnek.

FRIENDSAREFAMILY
we choose

Holden "Hős" Greer: Úristen! Felfigyelt rám egy winsteres, aki mellesleg még helyes is. Noha kapcsolatunk még nem teljesen meghatározható - sőt, talán túlzás a KAPCSOLAT szót használni erre - mindig is barátomnak fogom tekinteni, amiért a szurkolói edzésen megmentett attól a felfuvalkodott kosaras sráctól.

HATERSALWAYSGONNA
hate, but they can't bring me down

Név: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam maximus, augue non pellentesque maximus, arcu massa tempor purus, quis dignissim ante enim in nisl.

LOVINGANDFIGHTING
a long endless highway

Név: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam maximus, augue non pellentesque maximus, arcu massa tempor purus, quis dignissim ante enim in nisl.

Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Holden x Daisy   2017-06-16, 5:46 pm

FOLYTATÁS INNEN

- Ő a csapatkapitány! – szólal meg a miénk a lánykoszorú közepén állva. Kicsit sem feltűnően mindenki egyszerre fordítja tekintetét a szóban forgó illető felé, aki pont akkor dobja be a labdát. A kapitányunk ujjongani kezd, de előtte mintha valami olyasmit jegyzett volna meg, hogy „na, ezt figyeljétek!”. Mint a kiskacsák a mamájukat, úgy követik a példáját a többiek: ők is csatlakoznak a kiáltásban. Még a pompomjaikat is rázogatni kezdik az imponáló hatás kedvéért.
Tekintetem ismét a kosaras srácra szökken, aki – látszólag – a többiek lenyűgözésének szándékával leveszi felsőjét. „Kicsit átlátszó a fiú…” teszi szóvá tudálékosan valaki, mire a csapatkapitányunk magabiztosan elhúzza a száját. Ha nem tudnám, hogy mennyire öntelt és birtokló, azt is elhinném, hogy volt köze a kosarasak szatírjához. De mivel kétlem, hogy elviselné ezt a fajta viselkedést a párjától, legalább annyira vagyok biztos abban, hogy a több méteres távolságon kívül más nem volt közöttük, mint abban, hogy most itt állok.
Hirtelenül valaki rám köszön, ezért tekintetemet elszakítom a körben álló lányoktól és a hang irányába fordulok. Meglep, hogy előttem a magamutogatós kosaras áll, és annyira mégsem, hisz én vagyok az egyetlen, aki tök messze áll a csapattól.
- Szia, Daisy vagyok. – a formaság kedvéért bemutatkozom én is, viszont direkt lehagyom a vezetéknevem, mert nem szeretném, ha el kéne játszanunk a „bejelöl arckönyvön, én meg megpróbálom kedvesen leszerelni” drámaepizódot. Nem imponálnak azok az emberek, akik mindent megtesznek mások figyelmének elnyerésére. Meg egyébként is… eddig azt hittem, ez csak a lányokra jellemző.
Amikor elhív, hátrapillantok, ugyanis kuncogásra leszek figyelmes. Ez az… még be se kerültem a csapatba, de máris nevetség tárgya lettem. A lányok elsőrangúan eljátsszák az irigyek szerepét – vagyis annyira, hogy bárki elhiggye, aki legalább annyira szerelmes önmagába, mint az előttem álló – de a szemük csillogása és a vigyorogva sugdolózásuk elárulja számomra, ez nem több színjátéknál.
Épp szóra nyitnám az ajkaim, hogy még azelőtt finoman visszautasítsam, mielőtt akaratlanul bármi jelét adnám annak, hogy még az a csekély esélye is megvan, mint minden helyes, értelmes winsteresnek, amikor a semmiből egy kosárlabda villámsebességgel visszapattan a fejéről. Mind a két kezemet a számhoz kapom, egyrészt azért, mert meglepődöm és ez amolyan automatikus reakció, másrészt azért, hogy visszafojtsam felszínre kívánkozó nevetésem. Bármennyire is humoros a helyzet, nem szeretném, ha azt gondolná, kinevetem. Ezzel viszont egyedül vagyok, hisz mögöttem a lányok mind hangos hahotázásba kezdenek. Sajnos egyet kell, értsek velük, ez valóban elég égő volt.
Tekintetem a labda érkezési irányába szegezem, miközben igyekszem megakadályozni agytekervényeimnek, hogy újból és újból lejátsszák azt a fejmozdulatot, amit az ismeretlen feje kénytelenül produkált az ütés pillanatában. Úgy látszik, a randira hívást a kosarasak egy másik tagja szabotálta, aki megjegyzésével viszont egyáltalán nem könnyíti meg a dolgom. És a kapitányáét sem, ami a „becserkészés” kísérletét illeti.
Amikor közelebb lép hozzánk, kislányos zavaromban ismét hátrapillantok, hátha a többiek valahogy ki tudnak segíteni abban, hogy ne legyek… totál gáz. De sajnos egyikük sincs túl nagy segítségemre, hisz míg a hajrácsajok halmazának bal szélén álló az újonnan érkezőre integet, addig mások továbbra is csak susmusolnak.
- Üdv – mosolyodom el, és izgatottságomban egy másodpercre lábujjhegyre emelkedem. – Szép dobás! – jegyzem meg egy hálás pillantás kíséretében, amiért ilyen szépen megmentett attól, hogy vissza kelljem utasítanom a társát.

don't act like you know me
Vissza az elejére Go down

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 21
Motto : If I'm going down, I'll take the world with me Age : 25 Titulus : taste your paradise Foglalkozás : diák Play by : Sam Claflin
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Holden x Daisy   2017-07-11, 11:25 pm

Adam valószínűleg sokkal kevésbé tartotta szórakoztatónak a mutatványomat, mint én, vagy az a pár kuncogó diák, akik végignézték a dobást, és a kosárkapitány meglepett grimaszba csavarodó arcát, amikor a labda a szőke buksijával találkozott. Engem mindenesetre továbbra is szörnyen szórakoztatott a reakciója, természetesen most sem maradt el az az indulatos szájalás, ami egyébként nagyon jellemző volt kettőnk kapcsolatára. Adam arca véleményem szerint mindig indokolatlanul nagy volt, egyike azoknak az igazi narcisztikus Winsteres diákoknak, akik önteltsége sajnos nem volt arányban a tehetségükkel, ám ez cseppet sem zavarta őket a létezésben. Mondhatnánk, hogy Ő volt az oka, amiért végül csak tartalék játékosként voltam jelen az iskolai kosárlabda csapatának életében, de igazság szerint, ha nem Adam, akkor a helyére lépő ember valószínűleg pont ugyanúgy idegesített volna. A csapatjáték sosem bizonyult erősségemnek, bármennyire is próbáltam, hosszú távon sosem voltam képes egynél több emberrel összedolgozni, de azt is mindig nagyon meg kellett válogatnom, hogy párba kivel állok egy teniszmeccs erejéig. Szerettem a saját kezemben tudni az irányítást, meghozni a saját döntéseimet, és ebben egy csapat számomra csak akadálynak bizonyult. Egy ideig úgy gondoltam, más körülmények között Adamet is képes lennék kedvelni egy kicsit, de erre szüntelenül rácáfolt, akárhányszor csak kinyitotta a száját.
- Az edző keres, Adam. – felelem, szemem sarkából végig a lányt figyelve, aki látszólag nem nagyon tudja, mit kezdjen a nevetésével.
Látom az arcán, nem túl boldog, nem is csak azért, mert megdobtam, hanem mert megzavartam az egyetlen tevékenységben, amit a kosarazásnál is jobban szeret csinálni, és ez gonosz módon elég elégtétel nekem. Kivárom a pillanatot, amíg szóra nyitja a száját, majd elvéve tőle az elmés visszavágás örömét, gyorsan közbevágok, mielőtt még a fejemhez vághatná a saját sértését.
Gondolom a minősíthetetlen játékodról akar beszélni veled, vagy csak élvezné egy kicsit Ő is az izzadt felsőtested látványát, nem tudom, menj, kérdezd meg magad. Addig én szórakoztatom a társaságodat. – a lányra pillantok, aki látszólag kissé zavarban áll a történések kereszttüzében – Daisy, ha jól hallottam, ugye? Holden vagyok, remélem nem bánod, ha átveszem kicsit Adam helyét.
A Brown hurrikán természetesen nem mulaszt el nekem jönni, ahogy elviharzik a helyszínről, a válla az enyémnek feszül, majd taszít egyet rajtam, és sértetten ugyan, de szó nélkül elsiet az edző irányába. Vennem kell egy mély levegőt, végül sikerül nem felidegesíteni magam rajta, így mosolyogva fordítom immár minden figyelmemet a lány felé.
- Köszönöm, bár ha valakinek ekkora az arca, nem nehéz eltalálni. – kacsintok rá, remélve, hogy nem azoknak a táborát erősíti, akik oda meg vissza vannak a kosárcsapatunk fiúbandájáért, élen ezzel a szőke kiskakassal. – A saját érdekedben, ne dőlj be neki, ez a kölyök csak szórakozik. Ha valamilyen csoda folytán szimpatikus is lenne, hidd el, nem ér ennyit, csak a következő lány lennél, aki sírva hagyja el az öltözőt.
Vissza az elejére Go down

Holden x Daisy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal