HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

cherry & tyra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dunant

Dunant
Posztok száma : 11
Motto : Mottó helye Age : 23 Foglalkozás : Tanuló Play by : Sarah Mikaela
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: cherry & tyra   2017-06-17, 10:49 pm

Cherry & Tyra

Átkozottul nem volt kedvem a postás szerepét játszani, főleg már csak azért nem, mert sejtettem: ezzel csak Annikát húzom fel, pedig akkor épp relatíve kiegyensúlyozottabb volt a kapcsolatunk. Vagyis… mondjuk, hogy nem nézett levegőnek, ha szembe jött velem az egyetemen, hanem képes volt valamit odaböffenteni, hogy aztán a barátai társaságában eltűnjön. Végül is, ezt a viselkedési formát magamnak is köszönhettem, elvégre lehet ha több időt töltök lenne, akkor nem olyan lenne a kapcsolatunk, amilyen… de ezen igazából teljesen felesleges volt rágni magam. Akkor már legalábbis úgy gondoltam, hogy nincs sok értelme.
Épp ezért dühített, hogy anya megkért, adjak át Annikának egy levelet, amit neki írtak, mivel hogy az eddigi üzeneteikre nem válaszolt, a telefont meg nem veszi fel. Tényleg kezdtem úgy érezni magam, mintha a szüleink valóban két legyet akartak volna ütni egy csapásra: nekem elvileg a húgomra kellett volna figyelnem, neki pedig rám, de… nem hiszem, hogy ez utóbbiból sok minden megvalósulna, aminek kifejezetten örültem. Tény, én se voltam Annika erényeinek őre, elvégre akkor végérvényesen tönkre tettem volna a köztünk lévő kapcsolatot. Nyugodtan jöhetett volna azzal, hogyha eddig nem foglalkoztam vele, akkor mire fel most ez a nagy változás… és lenne is a szavaiban valami.
Épp ezért végül azzal a bizonyos kellemetlen előérzettel indultam el a Mather ház felé. Mondjuk, hogy elég sok mindenre felkészültem az est kapcsán, csak azzal nem számoltam, hogy lehet már tervem azon része kudarcba fullad, ahol találkoznom kellene Annikával. Tudtam én, hogy a Matheres diákok kifejezetten kedvelik a partikat, de azzal nem számoltam, hogy ide értendő a „bárhol és bármikor” fogalma is. Már messziről látszott, hogy nem egy csendes éjszakának látnak elébe, ezért kicsit el is gondolkoztam: tényleg most kellene ránéznem a húgomra? Végül vettem egy nagy levegőt és inkább mégis csak tovább haladtam az épület felé. Elvégre… nem vagyok egy buli kerülő egyed, ha valami belsős dolog, akkor maximum elzavarnak. De legalább senki nem mondhatja, hogy nem próbáltam meg!
Már csak arra kellett rájönnöm, hogy az adott hangzavarban simán csak nyissak be és törjek rá a helyszínen lévőkre, vagy azért próbáljak meg csöngetni, vagy valami hasonló… dilemma dilemma hátán. Vagy csak simán én nehezítettem magamnak a saját életemet.

Vissza az elejére Go down

cherry & tyra
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal