HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Carrots & Steve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Elliott

Elliott
Posztok száma : 5
Motto : There is no gambling like politics. Age : 21 Titulus : Ambition incarnate Foglalkozás : egyetemista Play by : Sean O'pry
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Carrots & Steve   2017-07-04, 12:49 pm

A tegnap este királyul sikerült. Honnan tudom? A felére nem emlékszem. Amire igen, az sem olyan, amit szívesen fölvállalnék más emberek előtt – bárki előtt, ami azt illeti. Semmi sem jobb bizonyíték erre, mint a tény, hogy a saját házunk előszobájában ébredtem, arcomat a saját nyálam ragasztotta a padlóhoz, és nem volt rajtam ing. Őszintén, nincsen ötletem, hol hagyhattam el…
Betántorogtam a konyhába, föltettem kávét főni, és közben azon gondolkodtam, mi az isten történhetett előző éjjel? Az egész teljesen nyugisnak tűnt, ameddig elő nem került a whisky, ameddig az a csaj el nem kezdett flörtölni velem. Az arca nincs meg teljesen, másra fókuszáltam. Aztán ott volt az a másik lány, Dunantos kis vörös, aki folyamatosan kattintgatott a fényképezőgépével…
A testem megfeszül, mint amibe áramot vezettek. Fényképek. Tegnap este. Egy olyan estéről, aminek a végén nem találtam meg az utam a saját hálószobámba. Ha csak egyetlen inkrimináló kép is van azok között, és az megtalálja az útját az Internetre, nagy bajban vagyok. Az egy dolog, hogy apámék szíjat fognak hasítani a hátamból, és a kép be fogja járni az összes híroldalt a Timestól a Politicóig, sőt, valószínűleg viszontlátjuk a következő ciklusban kampányplakátokon is. De ha eljut odáig, minden esélyemet letarolja arra, amit én akarok.
Lejön a kávé, és miközben iszok, a szobámba sietek. Megmosom az arcom, fölveszek egy új inget, majd, mielőtt bárki fölébredne, már kint is vagyok az ajtón, és keresem a Dunant házat a tekintetemmel. Tudom, hogy nem fogok tudni bemenni, de a csajnak el kell hagynia a házat valamikor. Akkor majd beszélek vele. És marhára értékelném a még nem is létező politikai karrierem első PR-krízisét, ha nem bántaná a szememet a napfény olyan rohadtul.
Vissza az elejére Go down

Dunant

Dunant
Posztok száma : 9
Motto : Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux! Age : 19 Titulus : Carrots Foglalkozás : Operatőr szakos hallgató Play by : Rose Leslie
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Carrots & Steve   2017-07-10, 12:02 pm

Steve & Répa
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Rémálom az Elm utcában
A tegnap estéről szólva, elképzelni sem vagyok képes, hogy bírta bárki is élvezni és jól szórakozni rajta. Számomra túlélőpróba volt, nem csupán a mostanában fejét felütő a krónikus alváshiány miatt, hanem legfőképp azért, mert igyekeztem rájönni annak nyitjára, miért teszik ezt. Már mindenféle teóriát kiötlöttem magamban az est folyamán - elhanyagolt gyerekéletekről, csúfondárosan végződő születésnapokról, erőszakos szülői akaratról, iskolai bántalmakról, elpusztult házi kedvencről, rémes tanárokról, és úgy összességében elvesztett, elfecsérelt gyerekkorokról, amik miatt erre az útra léphettek -, abban az időben, amikor nem veszettül a fényképezővel kattintgattam.
Nem egy leányálom olyan embereket fotózni, akiknek sem a tudata, sem a szervezete nem tiszta. Pontosan megfelel annak az elvárásomnak, hogy ne beállított képeket kapjak lencsevégre, azonban meglehetősen nehéz, hogy ha ezeket valaki józanul lát, akkor ne öntse el a méreg, vagy a teljes társasága ne rajta röhögjön. Ennek teljesítése most sem sikerült, szóval hacsak nem akarok kampányolni a növekvő alkoholizmus és drogfogyasztás ellen, akkor elég silány, értelmetlen, embertelen munka kerül majd a megrendelő diákok elé. Nem tudom vigasztaljon-e, hogy nem egy kedvcsináló trailert, vagy ilyesmit kértek, hiszen fejlődhettem volna belőle, de akkor most még bizonyára mindig a vágással szórakoznék, és újra átélném az estét, ahelyett, hogy most nagyrészt válogatás nélkül dobom át az egész anyagot egy pendrive-ra.
Viszont ha valóban neki akarok állni annak a projektnek még az elkövetkezendő 2-3 hónapban, akkor elengedhetetlen minden felkérés elfogadása, bármennyire nem is tartom vállalható munkának. A hátrahagyott életművem biztosan nem erről fog majd regélni, ezt garantálhatom.
Felmarkolom a kulcscsomóm, a nyakamba akasztom a gépet és máris az ajtónál termek. Visszatekintek a hátrahagyott rumlira, azt is csak elképzelem milyen lenne, ha rend lenne, ha nem is a mi szobánk lenne. Az aranyóra fényeiben úszik a szoba, tökéletesen rajzolják ki, árnyékolják a bútorokat, a megvilágítás fenséges, mintha valóban egy királyi kincstár volna. Az asztalon rendben állnak a ceruzák, egy sem hever szanaszét, a könyvek abc rendben állnak a poncon, az asztalon csak a szükséges eszközök, egyik sarokban sincsenek elejtett jegyzetek, nem a székek háttámláján, vagy a szekrényajtóról lóg a szennyes, és nem a két karfa különíti el a koszost a tisztától, az ágy mögött sincs nyoma pattogatott kukoricának. Pislogok, s minden olyan mint a hétköznapokon, hiszen tudom, ebből semmi sem igaz.
Leszökellek a lépcsőn, és kilépve az ajtón a friss levegőbe az Elliott House felé tartok, hogy leadhassam nekik, amit kértek.
- Életképek... - vetek egy pillantást az adathordozóra. - Jó vicc - dünnyögöm. Ezt még ők sem gondolhatják komolyan ebben a nagy buliszántásban.
Zene •• Megjegyzés ©

Hey Carrots!
Anne with e, please
Vissza az elejére Go down

Carrots & Steve
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anyu, Apu... Ő a főnököm, Amerika Kapitány [Steve&Elise]