HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

dana x holden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 20
Motto : If I'm going down, I'll take the world with me Age : 25 Titulus : taste your paradise Foglalkozás : diák Play by : Sam Claflin
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: dana x holden   2017-07-17, 9:53 pm

Borostyánligás egyetem lévén az iskolai sportok közül mindig is a foci kapta a legnagyobb jelentőséget. Ezen kívül persze rengeteg sportág képviseltette magát, a kosárcsapat és az úszók is remek tagokkal büszkélkedhettek, és habár megkopott a népszerűsége a lacrosse is jelen volt még a sportéletben, ahogy a vívás és a tenisz is, de az amerikai foci volt az, ami az utóbbi években a legtöbb tagot vonzotta. Minden évben ide jelentkeztek a legtöbben, ennek következtébe ide volt a legnehezebb bekerülni is, cserébe viszont mindig az Abbey Bulls hozta el a legtöbb díjat, érte el a legmagasabb helyezéseket, és természetesen a csapat kapta a legtöbb támogatást is. Többek között a pompom lányoktól, akik ugyan lelkesen részt vettek a kosarasok edzésein és meccsein is, azért elsődleges csapatuk mégis a focisták voltak, nem meglepő, hogy legújabb sikereiket végül saját házuk falain belül ünnepelték.
A Lovell erre az estére megnyitotta az ajtókat azok számára, akik osztozni akartak a Bikák sikerében, én pedig, átlépve a küszöböt azon gondolkoztam, vajon Katherine mennyire támogatta ezt az ötletet. Nyilvánvalóan ellenszenves húzás lett volna tőle, ha egy estére nem adja át a közös helységeiket egy ilyen jeles esemény megünneplésére, de biztos voltam benne, hogy vannak fenntartásai azzal szemben, hogy ennyi embert beengedjen az épületbe. Vagy talán nem, és csak nekem voltak fenntartásaim azzal, hogy eljöjjek. Egy részem szívesebben maradt volna az új szobája kellemes nyugalmában, egyetlen társaságaként mondjuk egy könyvet vagy filmet élvezve, mégis rávettem magam, hogy megjelenjek, elhallgattatva ezzel azt az apró kis hangot a fejemben, ami minduntalan emlékeztetett rá, csak azért mert házat váltottam, még tartozok a Winsteres barátaimnak ezekkel a tiszteletbeli körökkel.

- Egy Whiskeyt kérek. – fordulok a bárpultban forgolódó, fehér inges barista felé, aki látszólag egyelőre még nem találja a helyét a csak az este kedvéért felállított munkahelyén. – Jég nélkül.
Zavartan keresgél egy ideig, majd ügyetlenül lecsapja a poharat előttem, és beletölti a választott italomat, természetesen jégkockával. Leküzdöm az ingert, hogy vitába bocsátkozzam vele, már csak azért is, mert sietve eltűnik a pult alatt, majd mikor újra felbukkan, már a másik végében van, számomra pedig cseppet sem szimpatikus a kiabálós jelenetrendezés lehetősége. Helyette követem a szememmel, ám ügyetlenkedő alakja után a szemem inkább egy csinos pofin állapodik meg, aki valahonnan ismerős ugyan, de nevet nem tudok párosítani a megjelenéséhez. Ösztönösen változtatni akarván ezen, megragadom a poharamat és pár lépéssel a lány mellé sétálok. Óvatos mozdulattal az ő pohara mellé teszem a sajátomat, az italomban olvadozó jégkockák halkan nekikoccannak az üvegnek, halkan csilingelve.
- A hölgy italát is én állom. – féloldalas mosoly csúszik az arcomra, ahogy ránézek az ismeretlenre, aki remélhetőleg már nem sokáig marad az, a mondatom második felét már hozzá intézem. – Már, ha nem bánja, természetesen.

440 x ide majd fogok írni minden szépet egyszer (:
Vissza az elejére Go down

Lovell

Lovell
Posztok száma : 11
Motto : The only limits in life are the ones you make. Age : 19 Foglalkozás : Tanuló Play by : Miranda Kerr
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: dana x holden   2017-07-18, 9:53 pm

Nagyon örültem, hogy felvételt nyertem ebbe a neves intézménybe, ráadásul nagy boldogsággal töltött el, hogy bekerültem a pomponlány csapatba is. Mindig is szerettem sportolni, táncolni és minden egyéb jellegű mozgásformát, hiszen saját magam is egy energiabomba voltam. Persze úgy éreztem, hogy a nővéremet sosem múlhattam felül, labdába sem rúghattam mellette, talán pont ezért is volt jó, hogy távolabb kerültünk egymástól, így nem kellett folyton folyvást akaratlanul is összehasonlítgatnom magam vele. Apám halálát még a mai napig sem sikerült kihevernem, egyszerűen nem tudtam őt elengedni, hatalmas feszültséget okozott számomra, hogy csak úgy itt hagyott minket, úgymond nagy űrt hagyott bennem a távozása. Ezért is töltött el nagy örömmel, hogy új környezetbe kerültem, mert úgy gondoltam, hogy az új emberek, az új ingerek majd feledtetni fogják velem a múlt sérelmeit. A suliban egész gyorsan sikerült új kapcsolatokat kiépítenem, a Lovell ház tagjai nagyon szimpatikusak voltak és végre úgy érezhettem, hogy egy teljesen új közösségbe tartozhatom, ahová szinte az első perctől kezdve befogadtak. Természetesen részt vettem azon a bulin is, amely a csapatunk győzelmének megünneplésére szerveződött, semmi pénzért sem hagytam volna ki. A rózsaszín egyberészes rucimat vettem fel erre a neves eseményre a hozzá illő világos rózsaszín cipővel, amelynek ugyan magas sarka volt, de mégse annyira magas, hogy kényelmetlen legyen a viselete. A hajamat kibontva hagytam, lágy hullámokat kreáltam bele a hajsütőmmel, ez pedig eltartott vagy fél óráig, mire minden tincset tökéletessé varázsoltam. Két barátnőmmel megbeszéltem, hogy együtt megyünk a bulira, ez így is történt, bár az egyikük már az elején rosszul lett a piától, úgyhogy a másik lány ki is kísérte őt a mosdóba. Én is felajánlottam nekik a segítségemet, de nem éltek vele, mert úgysem tudtam volna mit csinálni, plusz egy ember elég volt ahhoz, hogy vigyázzon az illetőre addig, amíg nem "könnyít magán" a mosdóban, szóval, amíg nem adja ki a taccsot. Amikor megérkeztem a buliba egy whiskey sour koktélt kértem, aztán azt iszogattam a pultnál, amíg el nem fogyott. Ha simán ittam volna a whiskey-t, eszem ágában sem lett volna felönteni kólával és elrontani az ízét, de így koktél formájában más volt a helyzet. A pultoson látszott, hogy nem állt a helyzet magaslatán, ugyanis túltöltötte a poharamat, aztán heves bocsánatkérések közepette vörös fejjel felajánlotta, hogy készít nekem egy másikat, de megnyugtattam, hogy semmi gond és elég lesz, ha feltörli azt, ami kiömlött belőle. Kicsit sajnáltam, mert láttam rajta, hogy nem volt túl jó passzban és azt se tudta, hova kapjon, úgy tűnt, mintha kissé túlpörgött volna. Miután végre megkaptam az italomat, a pultnál kényelmesen elfogyasztottam, persze szép lassacskán, ugyanis nem siettem sehova. Miután elfogyott az italom, majd rendeltem egy újat, hirtelen arra lettem figyelmes, hogy egy jó kiállású fiatalember mellém szegődött. Úgy tűnt, hogy whiskey-t ivott, magamban meg is dicsértem, hogy nem keverte semmi egyéb itallal.
- Köszönöm - válaszoltam neki egy mosoly kíséretében, amikor kijelentette, hogy állja az italomat.
- Jó választás. Skót, ír vagy esetleg amerikai? - kérdeztem tőle a whiskey-re pillantva. Személy szerint a skót verziót preferáltam, azon belül pedig a Chivas Regal-t. Nem bántam, hogy mellém szegődött a férfi, mert már egyébként is unatkoztam társaság nélkül. Abban biztos voltam, hogy a lányok még egy darabig nem fognak kijönni a mosdóból.
Vissza az elejére Go down

dana x holden
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal