HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

dana x holden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 25
Motto : If I'm going down, I'll take the world with me Age : 26 Titulus : taste your paradise Foglalkozás : diák Play by : Sam Claflin
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: dana x holden   2017-07-17, 9:53 pm

Borostyánligás egyetem lévén az iskolai sportok közül mindig is a foci kapta a legnagyobb jelentőséget. Ezen kívül persze rengeteg sportág képviseltette magát, a kosárcsapat és az úszók is remek tagokkal büszkélkedhettek, és habár megkopott a népszerűsége a lacrosse is jelen volt még a sportéletben, ahogy a vívás és a tenisz is, de az amerikai foci volt az, ami az utóbbi években a legtöbb tagot vonzotta. Minden évben ide jelentkeztek a legtöbben, ennek következtébe ide volt a legnehezebb bekerülni is, cserébe viszont mindig az Abbey Bulls hozta el a legtöbb díjat, érte el a legmagasabb helyezéseket, és természetesen a csapat kapta a legtöbb támogatást is. Többek között a pompom lányoktól, akik ugyan lelkesen részt vettek a kosarasok edzésein és meccsein is, azért elsődleges csapatuk mégis a focisták voltak, nem meglepő, hogy legújabb sikereiket végül saját házuk falain belül ünnepelték.
A Lovell erre az estére megnyitotta az ajtókat azok számára, akik osztozni akartak a Bikák sikerében, én pedig, átlépve a küszöböt azon gondolkoztam, vajon Katherine mennyire támogatta ezt az ötletet. Nyilvánvalóan ellenszenves húzás lett volna tőle, ha egy estére nem adja át a közös helységeiket egy ilyen jeles esemény megünneplésére, de biztos voltam benne, hogy vannak fenntartásai azzal szemben, hogy ennyi embert beengedjen az épületbe. Vagy talán nem, és csak nekem voltak fenntartásaim azzal, hogy eljöjjek. Egy részem szívesebben maradt volna az új szobája kellemes nyugalmában, egyetlen társaságaként mondjuk egy könyvet vagy filmet élvezve, mégis rávettem magam, hogy megjelenjek, elhallgattatva ezzel azt az apró kis hangot a fejemben, ami minduntalan emlékeztetett rá, csak azért mert házat váltottam, még tartozok a Winsteres barátaimnak ezekkel a tiszteletbeli körökkel.

- Egy Whiskeyt kérek. – fordulok a bárpultban forgolódó, fehér inges barista felé, aki látszólag egyelőre még nem találja a helyét a csak az este kedvéért felállított munkahelyén. – Jég nélkül.
Zavartan keresgél egy ideig, majd ügyetlenül lecsapja a poharat előttem, és beletölti a választott italomat, természetesen jégkockával. Leküzdöm az ingert, hogy vitába bocsátkozzam vele, már csak azért is, mert sietve eltűnik a pult alatt, majd mikor újra felbukkan, már a másik végében van, számomra pedig cseppet sem szimpatikus a kiabálós jelenetrendezés lehetősége. Helyette követem a szememmel, ám ügyetlenkedő alakja után a szemem inkább egy csinos pofin állapodik meg, aki valahonnan ismerős ugyan, de nevet nem tudok párosítani a megjelenéséhez. Ösztönösen változtatni akarván ezen, megragadom a poharamat és pár lépéssel a lány mellé sétálok. Óvatos mozdulattal az ő pohara mellé teszem a sajátomat, az italomban olvadozó jégkockák halkan nekikoccannak az üvegnek, halkan csilingelve.
- A hölgy italát is én állom. – féloldalas mosoly csúszik az arcomra, ahogy ránézek az ismeretlenre, aki remélhetőleg már nem sokáig marad az, a mondatom második felét már hozzá intézem. – Már, ha nem bánja, természetesen.

440 x ide majd fogok írni minden szépet egyszer (:
Vissza az elejére Go down

Lovell

Lovell
Posztok száma : 14
Motto : The only limits in life are the ones you make. Age : 19 Foglalkozás : Tanuló Play by : Miranda Kerr

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-07-18, 9:53 pm

Nagyon örültem, hogy felvételt nyertem ebbe a neves intézménybe, ráadásul nagy boldogsággal töltött el, hogy bekerültem a pomponlány csapatba is. Mindig is szerettem sportolni, táncolni és minden egyéb jellegű mozgásformát, hiszen saját magam is egy energiabomba voltam. Persze úgy éreztem, hogy a nővéremet sosem múlhattam felül, labdába sem rúghattam mellette, talán pont ezért is volt jó, hogy távolabb kerültünk egymástól, így nem kellett folyton folyvást akaratlanul is összehasonlítgatnom magam vele. Apám halálát még a mai napig sem sikerült kihevernem, egyszerűen nem tudtam őt elengedni, hatalmas feszültséget okozott számomra, hogy csak úgy itt hagyott minket, úgymond nagy űrt hagyott bennem a távozása. Ezért is töltött el nagy örömmel, hogy új környezetbe kerültem, mert úgy gondoltam, hogy az új emberek, az új ingerek majd feledtetni fogják velem a múlt sérelmeit. A suliban egész gyorsan sikerült új kapcsolatokat kiépítenem, a Lovell ház tagjai nagyon szimpatikusak voltak és végre úgy érezhettem, hogy egy teljesen új közösségbe tartozhatom, ahová szinte az első perctől kezdve befogadtak. Természetesen részt vettem azon a bulin is, amely a csapatunk győzelmének megünneplésére szerveződött, semmi pénzért sem hagytam volna ki. A rózsaszín egyberészes rucimat vettem fel erre a neves eseményre a hozzá illő világos rózsaszín cipővel, amelynek ugyan magas sarka volt, de mégse annyira magas, hogy kényelmetlen legyen a viselete. A hajamat kibontva hagytam, lágy hullámokat kreáltam bele a hajsütőmmel, ez pedig eltartott vagy fél óráig, mire minden tincset tökéletessé varázsoltam. Két barátnőmmel megbeszéltem, hogy együtt megyünk a bulira, ez így is történt, bár az egyikük már az elején rosszul lett a piától, úgyhogy a másik lány ki is kísérte őt a mosdóba. Én is felajánlottam nekik a segítségemet, de nem éltek vele, mert úgysem tudtam volna mit csinálni, plusz egy ember elég volt ahhoz, hogy vigyázzon az illetőre addig, amíg nem "könnyít magán" a mosdóban, szóval, amíg nem adja ki a taccsot. Amikor megérkeztem a buliba egy whiskey sour koktélt kértem, aztán azt iszogattam a pultnál, amíg el nem fogyott. Ha simán ittam volna a whiskey-t, eszem ágában sem lett volna felönteni kólával és elrontani az ízét, de így koktél formájában más volt a helyzet. A pultoson látszott, hogy nem állt a helyzet magaslatán, ugyanis túltöltötte a poharamat, aztán heves bocsánatkérések közepette vörös fejjel felajánlotta, hogy készít nekem egy másikat, de megnyugtattam, hogy semmi gond és elég lesz, ha feltörli azt, ami kiömlött belőle. Kicsit sajnáltam, mert láttam rajta, hogy nem volt túl jó passzban és azt se tudta, hova kapjon, úgy tűnt, mintha kissé túlpörgött volna. Miután végre megkaptam az italomat, a pultnál kényelmesen elfogyasztottam, persze szép lassacskán, ugyanis nem siettem sehova. Miután elfogyott az italom, majd rendeltem egy újat, hirtelen arra lettem figyelmes, hogy egy jó kiállású fiatalember mellém szegődött. Úgy tűnt, hogy whiskey-t ivott, magamban meg is dicsértem, hogy nem keverte semmi egyéb itallal.
- Köszönöm - válaszoltam neki egy mosoly kíséretében, amikor kijelentette, hogy állja az italomat.
- Jó választás. Skót, ír vagy esetleg amerikai? - kérdeztem tőle a whiskey-re pillantva. Személy szerint a skót verziót preferáltam, azon belül pedig a Chivas Regal-t. Nem bántam, hogy mellém szegődött a férfi, mert már egyébként is unatkoztam társaság nélkül. Abban biztos voltam, hogy a lányok még egy darabig nem fognak kijönni a mosdóból.

Kinsley

Kinsley
Motto : If I'm going down, I'll take the world with me Age : 26 Titulus : taste your paradise Foglalkozás : diák Play by : Sam Claflin

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-07-21, 9:37 pm

A szemem sarkából még egy darabig akaratlanul is követtem a pultos fiú ügyetlenkedésének és a vendégek elégedetlenkedő sóhajainak szüntelen körforgását. Eszembe ötlik, vajon a partnere lemondta-e az utolsó pillanatban az estét, magára hagyva a társát, vagy eredetileg is úgy szervezték meg az italpultot, hogy csak egy emberrel számoltak. Ennyi embert érintő buliban erre kevés esélyt láttam, a Lovell ház elnöke ennél mindenképpen gyakorlatiasabb volt, bár már igazán nem voltam biztos benne, hogy az ő kezében volt a szervezés zűrzavaros feladata.
Még elkapom a mozdulatot, ahogy egy üres borospohár a pultos kezeiből a földre csúszik, halkan reccsenve törik pár nagyobb szilánkra a padlón, majd a mozdulat végével én is teljesen elvesztem az érdeklődésemet, helyette a figyelmem száz százalékát a hullámos barna tincseknek szenteltem, na meg a lánynak, aki viselte őket.
-  Igazán nincs mit! – felelem halovány, féloldalas mosoly kíséretében. Poharamat a levegőbe emelem, enyhén az övé felé billentem, hogy hozzá tudja koccintani a sajátját. – Egészségedre!
Az első, óvatos kortyot egy sokkal bátrabb követi, egy darabig még ízlelgetem, mielőtt válaszolnék a feltett kérdésre, nem is igazán azért, hogy ebből találjam ki a származási helyet, azt már rég leolvastam a címkéről, sokkal inkább azt a jellegzetes ízt várom. De természetesen nem jön, helyette csak a középkategóriás whiskey-re jellemző, selymes, lágy karamellához hasonló édes vegyül a füstös utóízzel.
- Ez épp amerikai. Gentleman Jack, ha jól láttam a címkén. – meglöttyintem a folyadékot a pohárban, a jégkocka az üveg falához ütődik. – A Tennessee whiskey nem a kedvencem, jobban szeretem az írek változatait.
Visszahelyezem a poharat a pultra, a pohártól nyirkos tenyerem pedig, rossz szokásomhoz hűen egy gyors mozdulattal a nadrágom szárába törlöm. Az egész mozdulat csak annyi, mintha a vékony anyag gyűrődéseit egyengetném el a combomon, és mivel taktikus játékosként feketét öltöttem magamra, még csak meg sem látszik. Igazából az öltözékem sokkal kevésbé volt tudatos választás ebből a szempontból, mint azt szeretem elhitetni magammal így utólag, az olíva zöld ingemet is csak azért választottam, mert ezen volt a legkevesebb gyűrődés, én meg igazán nem fogok indulás előtt olyanokkal vesződni, mint a vasalás. Sőt, soha nem vesződök ilyenekkel, a ruhatáram és az öltözetem legtöbbször apám által alkalmazott stílushadsereg kezében volt, így nekem legtöbbször csak arra volt gondom, hogy felvegyem azt, ami gondosan a szekrényembe lett aggatva. Ellenben vele, aki szűk rózsaszín ruháját és hozzá passzoló, halványabb árnyalatú magassarkú cipőjét valószínűleg szándékosan ebben a kombinációban öltötte magára, és hála az égnek, hogy így történt, mert remekül nézett ki benne.
- Értesz hozzá, vagy csak előszeretettel fogyasztod? – kérdezem egy kevés meglepettséggel a hangomban – A lányok nem igazán szokták kategorizálni őket, azon túl, hogy kólával, vagy nélküle.
Nem veszem le róla a szemeimet, habár csinos arca van, meg kell hagyni, azért egy ilyen ruhában a férfiaknak igencsak kihívás tartani a szemkontaktust.
Abban biztos voltam, hogy nem a Kinsley ház tagja, így kizárásos alapon a Lovell lányok közé soroltam, és arra is egy nagyobb pénzösszeget tettem volna, hogy újonc. Vagy gólya, vagy másik egyetemről átjelentkezett, minden esetre az intézmény falain belül még mindenképpen új, és én, aki előszeretettel forgolódott a leopárd lányok körül, ebben ritkán tévedtem.

506 x outfit x jó, hát ezt nem olvastam át, bocsi, ha össze-vissza gépeltem :'D 

Lovell

Lovell
Motto : The only limits in life are the ones you make. Age : 19 Foglalkozás : Tanuló Play by : Miranda Kerr

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-07-29, 4:04 pm

- Igen, az íreké valahogy jobb - adtam igazat heves bólogatás közepette a férfinak. Az amcsi whiskey-ért sosem voltam oda, valahogy jobban ízlett a skót, ők jobban értettek hozzá, legalábbis én úgy gondoltam.
- Csak előszeretettel fogyasztom, amatőr vagyok ezen a téren. De tény, hogy nem szeretem, ha valaki egy jó fajta whiskey-t felvizez kólával, valahogy irritál az egész... na mindegy, hülyeség, tudom, de mindenkinek vannak stiklijei - válaszoltam vigyorogva.
- Hogy hívnak és melyik házba jársz, ha szabad tudnom? - kérdeztem tőle barátságosan. Találkoztam már itt olyan diákkal is, aki egyenesen sértésnek vette ezt a kérdést, és elküldött melegebb éghajlatra. Nem igazán értettem, hogy miért problémázott ezen bárki is, hiszen egy teljesen általános jellegű téma volt ez számomra. Reméltem, hogy a fiú nem fog megsértődni ezen, de elsőre nem azt szűrtem le vele kapcsolatban, hogy egy igazi mimóza lélek, avagy nebáncsvirág lenne.
- Dana Preston vagyok, a Lovell ház tagja - nyújtottam felé a kezem bemutatkozásként, hiszen jó nevelést kaptam és tisztában voltam az udvariassági alapszabályokkal. Nagyon izgatott voltam az idekerülésemet illetően, hiszen még csak újoncnak számítottam itt... ennek ellenére azon voltam, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen és a legjobb formámat hozhassam az adott helyzetben. Azért jó érzés volt távol lenni a szülői háztól és a tökéletes nővéremtől, az új hely adott némi szabadságérzetet és úgy éreztem, hogy itt új életet tudok kezdeni, új barátokra lelhetek, illetve feledteti velem a múlt fájdalmait, kudarcait. Mindig is erősnek próbálkoztam mutatkozni mások előtt, de sokszor azért rá volt írva az arcomra, hogy éppen mit érzek, gondolok. Nem igazán tudtam igazi pókerarc lenni. A buliban jól éreztem magam, leszámítva azt, hogy az egyik barátnőm rosszul lett, de mégis akadt társaságom, aminek kifejezetten örültem.
- Hogy tetszik idáig a buli? - kérdeztem egy kis szünet után a sráctól, majd belekortyoltam az italomba. A zene szuper volt, a hangulat is fenomenális volt, a társasággal sem volt gond, pár ember ugyan kissé becsípett, de elvoltak magukban, senki sem csinált balhét. Szerettem az olyan bulikat, ahol felhőtlenül lehetett szórakozni, ez pedig kifejezetten olyan volt. Kifejezetten felpörgetett és lelkesített, hogy új helyre kerültem, nagyon jól éreztem magam a Lovell házban, és bizakodtam a jövőmet illetően. Tudtam, hogy a sporttal szeretnék foglalkozni hosszú távon, ezért is jelentkeztem az általam preferált szakirányra, hiszen fontos volt számomra, hogy élvezzem, ami később majd a munkám lesz. Túl sok fájdalom ért a múltamban, ráadásul a párkapcsolataim sem voltak túl sikeresnek mondhatóak, valamiért mindig leléptek mellőlem az aktuális partnereim. Nem igazán tudtam a kezemben tartani a dolgokat, talán éppen ezért építettem várta magam köré, hogy ne tudjanak ezután olyan könnyen megbántani mások. A népszerűséggel sosem volt gondom, könnyen barátkoztam, viszont a múltamba nem igazán avattam be az embereket, csakis azok tudták, hogy milyen megpróbáltatásokon mentem keresztül, akik valóban közel álltak hozzám, és akikben igazán megbíztam. Most először éreztem magamat igazán szabadnak, ezen a bulin pedig kifejezetten lazára vettem a figurát, hiszen nyugodtan elengedhettem magam. Persze azért figyeltem magamra és arra is, hogy ne igyak túl sokat, de úgy gondoltam, hogy már kijárt végre nekem egy kis felhőtlen szórakozás.

Kinsley

Kinsley

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-08-17, 10:56 pm

Aranyos, ahogy az alkoholok terén mutatott, meglehetősen jó ízlését stikknek nevezi, megmosolyogtat, ahogy elképzelem ezt, mint rossz hóbortot az olyan megszokott lányos rigolyák között, mint a hajtincsek csavargatása, az idegesítően hangos kopácsolás a hosszú körmökkel, sőt, lényegében bármelyik kényszeres mellékcselekvés felsorolható lenne.
- Ugyan, ez nem stikk. – említem meg széles mosolyom állandó kíséretében – Ez csupán jó ízlés.
Határozottan szimpatikus, hogy nem kérkedik a tudásával, nem akar bizonygatni, nem játssza a nagymenő lányok szerepét, akik hasonló esetben már kihúzott háttal bizonygatnák, mennyire értenek a whiskey fajtákhoz, ami persze ritkán bizonyul igaznak. Habár nem lenne ellenemre neki sem letörni a lelkesedését egy ilyen esetben, jobban örülök, hogy nem erőlteti ezt a témát, ez így határozottan előnyére válik az eddig ugyan még rövidke, de annál kellemesebb ismeretségünknek. Kifejezetten nagyképű tudok lenni, az igazán keveseknek szimpatikus, Ő meg eléggé jó társaságnak tűnik.
- Holden vagyok. – kortyolok egyet az italomból, mielőtt folytatnám a bemutatkozást. – Ex-Winster, jelenlegi Kinsley diák.
Egy pillanatra felüti a fejét a gondolat, hogy milyen modortalan tőlem, hogy nem mutatkoztam be automatikusan, aztán persze eszembe jut, hogy az esetek nagy részében igazán nem szoktak érdekelni ilyen apróságok, mint a nevek, a legtöbbjét meg sem jegyzem, így nem is foglalkozom vele tovább, csak elfogadom a felém nyújtott kezet.
- Nagyon örülök, Dana. – meglepően határozott kézfogása van, amiért gondolatban fel is vések neki még egy plusz pontot. – Jól sejtem, hogy új vagy, ugye? Mi szél hozott a Lovell lányok közé?
Mindig érdekelt, ki miért választja a csoportját, ahogy az is, hogy milyen indoktól vezérelve hagyja ott, vagy, mint esetemben, jelentkezik át év közben egy másik házba. Emlékszem, Jessica egészen alelnöki pozícióig menetelt a rózsaszín leopárdok között, pedig elképzelni sem tudnám már ebben a közegben, ahogy lassan nekem is furcsa arra gondolni, hogy jópár hónappal ezelőtt ugyan, de én is a Winsteres bikák sorait erősítettem.
- Eddig igazából a szokásos. – szemeimet gyorsan végigfuttatom a táncoló, vagy épp ücsörgő, beszélgető csapatokon, a Lovell lányok nevetgélő arcain, a focistákon, akik egymást ugratva nevetgélnek, túl sok újat nem mutat a látvány. – Én már elég sok ilyen eseményen voltam, egy idő után elmúlik az újdonság varázsa, egyre több lesz az ismerős arc, és már tudod, hogy mire számíts.
Az mindig is tetszett a Lovell-Winster-Kinsley hármasában, hogy remek bulikat tudtak szervezni anélkül, hogy bármi balhé előfordult volna. Volt rá példa ugyan, hogy néhányan többet ittak a kelleténél, nem egyszer feszültek egymásnak csapattársak, vagy pompomlányok, de soha nem fajult tettlegességig a dolog. Nem volt verekedés, nem volt hajtépés, a legkomolyabb viták is csak a lányok között kialakult hisztéria volt, nem több.
- Remélem, te azért jól szórakozol. Mikor elsőéves voltam, és első pár alkalommal szerveztek ilyen nagyobb, több házat érintő eseményt, mi is mindig elsőként érkeztünk, mindig ezeknek van a legjobb hangulata.  

506 x outfit x ne haragudj, hogy ilyen sokáig várattalak (: 

Lovell

Lovell

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-08-26, 5:34 pm

- Nos, örülök, ha nem stikknek jön le - válaszoltam neki mosolyogva, miközben a hajammal babaráltam. Ittam egy újabb kortyot a whiskeym-ből, majd megint megállapítottam magamban, hogy isteni finom, jó választás volt.
- Örvendek, Holden.  Ó, értem. Hogyhogy házat váltottál, ha szabad tudni? - kérdeztem tőle érdeklődve. Még nem voltam teljesen tisztában itt mindennel, de azt tudtam, hogy nagyjából melyik háznak mik a jellemzői. Még nem volt valami nagy az ismetségi köröm, de reméltem, hogy idővel bővíteni fogom és minél több érdekes emberrel fogok majd megismerkedni. A barátnőimet nagyon kedveltem, akiket megismertem a házamból, de valahogy nem igazán akartak nyitni mások felé, legalábbis én úgy vettem észre. Ezt egyáltalán nem ítéltem el bennük, hiszen mindenkinek a szíve joga volt, hogy ki felé nyit és kivel barátkozik.
- Igen, új vagyok, idáig nagyon tetszik a suli. A Lovell házban sok barátom van, most is a barátnőimmel jöttem ide, csak más dolguk akadt - próbáltam finoman célozni arra, hogy egy ideig hanyagolnom kell a társaságukat, mert épp közbejött egy olyan esemény, hogy egymással vannak elfoglalva.
- Másrészt sok tulajdonság illik hozzám, ami azt a házat képviseli - folytattam a mondandómat, miután vettem egy nagy levegőt. Függetlennek, szabad szelleműnek, kitartónak és megbízhatónak véltem magam amellett, hogy természetesen volt számos negatív tulajdonságom is. Tisztában voltam azzal, hogy senki sem hibátlan, nekem is volt jó pár olyan jellemvonásom, amit legszívesebben eltöröltem volna, de egyszerűen nem ment, mert hozzám tartoztak, egyelőre pedig nem tudtam rajtuk felülkerekedni.
- Persze, ez természetes. Nekem pedig még minden újdonság. Idáig nagyon tetszik a buli - feleltem a fiúnak elégedetten. Nagyon jó volt a buli, ráadásul számomra ez volt az első parti, mióta felvettek a suliba.
- Tagja vagy valamelyik klubnak? Engem nemrég vettek fel a ponpom lánycsapatba - mondtam neki büszkén, majd ittam egy újabb kortyot az italomból. Reméltem, hogy sok mindent el fogok majd érni a tanulmányaim során, szerettem volna, ha sikeresen végzek a tanulmányaimmal. Nem azért hogy anya büszke legyen rám, mindezt magam miatt csinálom. A családunkban a mintagyerek úgyis a tesóm volt, sose érhettem a nyomába, legalábbis nagyon úgy éreztem. Egyedül saját magamnak akartam bizonyítani és azért szerettem volna sikeres lenni a tanulásban, hogy utána még sokra vigyem. Eszem ágába sem volt visszatérni a szülői házhoz, nagyon jól éreztem magam távol a szeretteimtől, mert végre a magam ura lehettem és senki sem szólt bele a dolgaimba, az életembe. Sose éreztem még magam ennyire jól, bíztam benne, hogy még sokáig fenn marad ez a nagyszerű állapot.

Kinsley

Kinsley

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   2017-10-20, 2:08 pm

Vékony ujjai között játékosan táncolnak szőkésbarnás hajtincsei, egy darabig unottan figyelem, ahogy tekergeti őket, majd hagyja visszahullani a vállára, hogy ujjaival ezúttal a poharát ejtse foglyul. Alapjáraton agybajt szoktam kapni az ilyen lányos rigolyáktól, a hajtekergetés és a körömpiszkálás különösen érzékeny pontnak bizonyul, főleg ha utána nekem kell összeszedni az elhullott szálakat, vagy a lepotyogott strasszkavicsokat a szobám padlójáról, de az ő esetében valahogy aranyos mozdulat volt. Talán csak az alkohol oldotta a hangulatom, vagy talán Dana jelenléte, ezt nem tudtam biztosan, de találtam valami kellemeset a társaságában, és már az sem zavart volna, ha az orrom előtt kezdi el tépkedni a hajvégeit és szórja őket a padlóra.
- Sportsérülés, nem igazán izgalmas történet, és nem is épp vidám. – felemelem mára már egészséges jobbomat, amit már egy ideje nem fed kötés, az alkaromon viszont még fellelhető a halovány műtéti heg vége, ami alig észrevehetően előbújik az ingujjaim alól.
- Mondanám, hogy sajnálom, hogy a barátnőid így magadra hagytak, de igazából nagyon is örülök neki. – széles vigyort küldök a lány felé, hagyom magam teljesen elmerülni a bájos csicsergésében, és még véletlenül sem engedek a számon kicsúszni készülő megjegyzésemnek, miszerint mennyire sokban tér el így is az általa választott testvériség tagjaitól. Imádtam a Lovell lányokat, szinte kivétel nélkül, de szinte az összes, akivel eddig találkoztam, veszélyesen hisztis és nyafogós tudott lenni, maximálisan törtető, önző és irtóra pletykás. Danáról valahogy egyiket sem tudtam elképzelni így a rövidke ismeretségünk alapján, bár mostanában gyakran lepnek meg a csinos arcok.
- Teniszezem. Vagyis teniszeztem, még a szalagszakadás előtt, mostantól nem hiszem, hogy gyakran engednek majd pályára. – keserűen elhúzom a számat a gondolatra, de hosszas hónapok őrlődése van már a hátam mögött, így már nem érint annyira mélyen a történet, mint akár még pár héttel ezelőtt is tette volna. – Szóval most nem igazán, azt hiszem.
Alig észrevehetően emelem meg a szemöldököm a szavai hallatán, majd gratulációm jeléül felemelem a poharam, azután én is kortyolok egyet, ahogy ő is teszi. Nem meglepő módon sosem voltam szurkolólány, ellenben a tenisz mellett olykor kosaraztam is, így az útjaink keresztezték egymást az apró szoknyás ördögökkel, így történetesen azt is tudtam, hogy bekerülni a pompomosok soraiba pont akkora versenyt jelentett a lányok körében, mint a fiúk küzdelme egy helyért a focicsapatban. Annak mondjuk kifejezetten örültem, hogy Dana a jelenlegi kapitány vezetése alatt csatlakozott, Henriette csodás pofijával még csak egyszer találkoztam, az elődjét viszont elég behatóan ismertem már, miután szokásává vált a kosarasok kapitánya körül zsongani, és a legkevésbé sem kedveltem a lányt.
- Gratulálok hozzá! Úgy hallom nem egyszerű bekerülni a hajrálányokhoz. Megismerkedtél már a csapattársaiddal? Szívesen bemutatlak néhány lánynak, ha akarod.
Akaratlanul is Daisy gondosan rendezett szöszi tincsei jutnak eszembe, ahogy halvány mosolyával ugrál a többi lány között, vagy ahogy végtelenül türelmesen próbálja kezelni a kosárcsapat kapitányának tenyérbe mászó nyomulását. Róla tudtam, hogy nem eszi meg Danát reggelire, a többekben már nem voltam ennyire biztos, a hajrálányok világa azért mindig is kőkemény verseny volt.

483 x outfit x ne haragudj, hogy ilyen sokáig várattalak, megint :') 

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: dana x holden   

dana x holden
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal