HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mircella May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 2
Motto : Aww, c'mon... what's the worst that could happen? Age : 20 Titulus : hot blonde Foglalkozás : egyetemista Play by : alexis ren
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Mircella May   2017-09-01, 6:04 pm

Mircella May
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 500 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Mircella Ava May, 20 éves vagyok, 1997. április 16-án, Kaliforniában láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem amerikai. Jelenleg egyetemista vagyok és a mather csoportba tartozom. Alexis Ren arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Mircie legelőször annak látszik, ami: izgalmas. Pulzáló, mégis könnyed. Közvetlen, és kicsit mégis titokzatos. Hihetetlen érzékenységgel találja ki az emberek gondolatait, érez rá mások szándékaira, olykor gyenge pontjaira. E képességét szívesen használja annak érdekében, hogy bizonyos dolgok - is - úgy alakuljanak, ahogyan ő szeretné. Teszi ezt oly kacéran és ügyesen, míg mások aligha veszik észre annak töredékét. És hát többségében Mircie választ, nem őt választják. Ezek a választások pedig tudatosak, pontosan tudja, mit keres a másikban, mi az, ami számára az adott pillanatban a legvonzóbb. Vagy, tulajdonképpen az adott pillanat milyen lehetőséget kínál, amire vétek lenne nemet mondani. Mert ő nagyon ritkán mond nemet. Mindenről tud, mindenhol ott van, végső soron bármit kipróbál - akár a srácok legnagyobb örömére. (Biztosan egy vagy azon diákok közül, akik hallották- , terjesztették- , tán elhitték azt a Mircie-ről keringő szóbeszédet, miszerint a könyvtár 47. és 48. polcsora között szokta csinálni Bradleyvel és Krisztiánnal...)
Egyébként Mircie nem direkt ilyen. Nem direkt fürdőzik olykor a figyelem középpontjában, és nem szándékosan tornázta fel magát szívdobbanásnyi idő alatt az Abbey - mondhatni - hírességi toplistájának élvonalába.
Mert mindezek mellett kevésbé látszik annak is, ami. Valójában, legbelül.
Külcsín
Te jó ég, az a csaj, tisztára egy elcseszett Barbie... Ne is mondd, ennél jobban ki sem szőkíthette volna magát. És Bonnie még azt állítja, hogy természetes a hajszíne. Az hagyján, egy időben én is akartam világosabb árnyalatot, de láttad ma a derekát abban a topban? Basszus, egy kezemmel átérem! Csontokkal csak a kutyák játszanak. Hát figyelj, ezek szerint a fiúk is. Ha-ha, mit esznek rajta, nem is értem... Elnézve, nem sok mindent. A lyuk az lyuk, csak a keret más, tudod. Ez gonosz volt, ha-ha. Viszont melle legalább van. Lóvéjuk is, nehogy azt hidd, és az apja pénztárcája a seggénél is jóval kerekebb. Mondjuk látszik, hogy néhol szálkás... Madárétkű vagy csak szimplán begörnyed a budiba, nem tudhatod. Ezek a pálcikák akármire képesek. A márka meg alap dolog szegénynél, nem kicsit hiú. Oké, kedden végül én is megvettem azt a fehér Jordant, ha-ha. Annyi különbséggel szivi, hogy te ezektől nem leszel felkapott ribanc, még instán sem. Ott a pont.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Mircella May
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal