HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

christopher carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 5
Motto : I can be nice only 1 person a day. And today isn't your day Age : 21 Titulus : Mr. Szexi Foglalkozás : Tanuló Play by : Ben Dahlhaus
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: christopher carter   2017-09-11, 7:11 pm

Christopher Carter
Hajának illata alattomos módon támadja meg szaglószervem, amíg eljut az agyamig és kémiai reakcióba nem lép vele. Minden alkalommal ugyanúgy érzek amikor a közelemben van, illata megrészegít, bőrének puhasága sóvárgásra késztet. Végignézek tökéletes alakján, hosszú combjain, mutatóujjam végigjáratom kívánatos ajkán. Nem tudok betelni vele, ahányszor csak a látóterembe tipeg semmire sem vágyom, csak csókolni és ölelni. Fogalmam sincs mi ez az érzés, néha magam sem tudom, hogy csak testi vonzalom, vagy valami ami sokkal több annál. Szeretném azt hinni, hogy mindez csak játék, csak azért keressük egymás, mert szexet akarunk. Viszont, lassan azt sem tudom, hogy én ki vagyok és mit akarok.
Rám mosolyog. Furcsa bizsergés lesz úrrá az egész testemen, a gyomrom dióméretűre zsugorodik, és mintha ezer pillangó repkedne bensőmben. Nem akarom, hogy ez az érzelemhullám magam alá söpörjön, a régi Chris akarok lenni.
Hozzám ér. Bőröm izzik az érintése alatt, szívem akkorát dobban, hogy valószínűleg Kínában is hallani lehet. Bambán állok vele szemben, kezem a derekán pihentetve, csókja után szomjazva. De azt akarom, hogy kérje a csókot, hogy minden pólusával könyörögjön az után hogy megérintsem és megcsókoljam. Behálózott, én pedig magatehetetlenül vergődöm a hálóban. Mint valami szerencsétlen hal, akit kifogott a halász, és a felszínre érve csak a víz mélysége után sóvárog.
Megcsókol. Ajkai vadul, követelőzően akarják az enyémet, az pedig minden tiltakozás nélkül nyílik meg előtte, soha véget nem érő csatába hívva nyelvét. Minden apró porcikám felpezsdül, éget a bőröm, szinte már elkábít a közelsége. Nem akarom, hogy véget érjen...

A nap sugarai kíváncsian leselkednek be a redőnyök alatt, elűzve az álmot a szememből. Megdörzsölöm fáradt lélektükreimet és megpróbálom kiverni a fejemből az álmomat, azt amit közben éreztem. Felülök az ágyban, kissé még homályos tekintettel nézek körbe a szobában. Vége van a nyárnak, én pedig semmi hasznosat nem csináltam. Buliból buliba jártam, próbáltam betölteni azt az űrt a szívemben, amit valakinek a távozása okozott. Magamra rángatom a földön heverő farmernadrágomat és ingemet, hogy hamarosan elkezdődhessen a napom. Hátrapillantok, és szemem sarkából megpillantom az ismeretlen lányt, békésen aludni a takaróm alatt. Róla teljesen megfeledkeztem.
- Hééé, kelj fel. - kinyitja nagy kék szemeit és rám emeli pillantását.
- Mi van már? - méltatlankodik két ásítás között.
- Az van, hogy most azonnal fogd a formás kis popsidat és húzz el a szobámból.
Lehet, hogy mondott volna még valamit, de nem hagytam neki lehetőséget rá. Fogtam a dzsekimet, amit hanyagul átvetettem a vállamon és kiléptem a folyosóra. Le kell mennem az uszodába, jót fog tenni egy kis testmozgás. A kinti levegő jótékony hatással van rám, azonnal eltűnik testemből a fáradtság és az álom hatása. Előkotorászom a telefont a zsebemből, és néhány percnyi gondolkodás után, lepötyögöm az SMSt.
Vissza értél már? türelmetlenül várom, hogy megszólaljon a telefonom, miközben berontok az öltözőbe. A válasz hamarosan meg is érkezik, mosolyogva olvasom el és ujjaim azonnal önálló életre kelnek.
Remek. Akkor két óra múlva, nálam. küldöm el a válaszomat és már alig várom, hogy tettekben fejezhessem ki, amit szavakban nem tudok.
Üdv, a nevem Christopher Carter, 21 éves vagyok, 1996.feb.26, Los Angeles láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem amerikai. Jelenleg diák vagyok és a Winster house csoportba tartozom. Ben Dahlhaus arcát vettem kölcsön.
Jellem
Nehéz normálisan szavakba önteni azt, hogy milyen is vagyok, hiszen ahhoz, hogy teljes képet kapj meg kellene ismerned, de azért megpróbálom. Szigorú neveltetést kaptam, ami megkövetelte, hogy mindig mindenben az élen járjak, nem engedhettem meg egyetlen apró elgyengülést vagy hibát sem. Nem akartam az apám árnyékába lépni, aki híres volt szigoráról és könyörtelenségéről, de lassan a saját mintájára formált engem. Törekvő és kitartó vagyok. Nem ismerek lehetetlent, nem szoktam feladni. Szeretem a szabadságot, nem érzem jól magam, ha nincs elég tér ahhoz, hogy ki tudjon bontakozni a személyiségem. Az úszás az életem, a sport szerelmese vagyok. Nincs is jobb szabadidős program mint a testmozgás. Az úszáson kívül még amerikai focizom, de az igazi szenvedélyem a víz. Lehengerlő stílusom van, néha azt is mondják, hogy tenyérbemászó személyiségem. Szeretem a felszín alatt tartani a valódi érzelmeimet és csak azokat mutatni meg, amikből tudom, hogy semmi bajom nem származhat, amit nem tudnak felhasználni ellenem. Szeretem átadni magam a testi gyönyöröknek egyaránt, nem vonom meg magamtól amire szükségem van. Felszínes vagyok, de pontosan ettől leszek sebezhetetlen.
Külső
184 centiméter vagyok, kidolgozott, sportos testalkatú. Mindig is fontos volt, hogy jól nézzek ki a ruha alatt is, úgyhogy nem hanyagolom el a kinézetem. Hosszú, szőke hajam van, ami legtöbbször hanyagul hull alá vállaimra. Zöldeskék szemeimmel sok lány szívét dobbantottam már meg, de ha őszinteséget keresel bennem, nem biztos, hogy találni fogsz. Mesterien tudok bánni az érzelmeimmel. Szakállam inkább hanyagságra utal, mintsem esztétikai szépségről árulkodik. Fogadásból kezdtem el növeszteni, de mostanra már a személyiségem és a sármom része lett. ruhatáramat általában az ing és farmernadrág kombinációja teszi ki, szeretem ha egy ruhadarab egyszerre kényelmes és divatos. Sosem voltam elégedetlen a kinézetemmel. Jobb fülemben található egy fülbevaló, néha kiegészítőként karkötő vagy óra lóg a kezemen, más különleges ismertetőjelem nincs.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: christopher carter   2017-09-12, 9:24 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Szióó Chriis!

Be kell valljam, nagyon szeretem az avatar alanyod, így rendkívül kíváncsi voltam arra, mit hozol össze vele. Így, hogy végigolvastam többször a karakterlapod, azt kell mondjam, amikor először rátaláltam, nem tudtam volna elképzelni hozzá ilyen "nőcsábász" karit - bár lehet, hogy azért sem, mert eleve teljesen más világban játszódott a sztorija - de az igazság az, hogyha kizárom azt a plotot és semlegesen tekintek rá... pokolian jól választottál, amikor mellette tetted le a voksod!  izgatott

Egy élmény volt a karakterlapodat olvasni, és elsősorban a szerepjáték-példádat szeretném kiemelni, ugyanis elmondhatatlanul izgalmas számomra ugyanazt a szituációt átélni más karakterek szemével. Főleg akkor, ha a helyzet annyira bonyolult, mint nálatok Shennával - aki jelenleg ugyebár minden ereivel azon van, hogy kitépjen az életéből, mert úgy véli, nincs helyed benne Rolling Eyes

Az elején lévő leírás egyébként annyira gyönyörű, hogy egy pillanatra úgy éreztem, én magam vagyok Christopher Carter Very Happy Aztán az érzés gyorsan szertefoszlott, amikor elküldted azt a szegény lányt - felébredt bennem a nő, aki milliószor sértődöttebb módon reagált volna... röhög

A jellemleírásod és a külsőd is rendben volt, Shennával úgy látszik, mind a ketten szigorú neveltetésben részesültetek... ha másban nem is nagyon hasonlítotok, akkor ebben biztosan. Very Happy

Nem is húzom tovább az időt, foglalózz nyugodtan, aztán kapd el azt a csinos lánykát!  kölyökkutya szemek 2

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

christopher carter
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sharon Carter