HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Kőrösi Maja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 14
Motto : Nem vagyok őrült, csak az én valóságom más, mint a tiéd... Titulus : Méhecske Foglalkozás : Diák Play by : Sarah Hyland
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Kőrösi Maja   2017-09-11, 8:44 pm

Kőrösi Maja

- Jézus Majesz, szellemet láttál? – szobatársam nevet, miután én becsuktam magam mögött az ajtót, és nekidőlve, próbálom serényen felfogni, mi is történt az elmúlt pár percben.
- Hozzám szólt – mert ő tudja, hogy kiről van szó, sőt szerintem az egész egyetem tudja, mert annyira lehetetlenül viselkedek. Mikor meglátom, jönnek a pillangók, a gyomrom meg úgy buckázik, hogy csoda, nem ájulok el. Nem tudom én ezt rendesen kezelni.
- Igen, és mit? – na már őt is érdekli, látom, ahogy izgatottan ül fel, és én is úgy mosolyodok el, mintha a világ nyolcadik csodája zajlott volna le a szemem előtt.
- Hát… azt, hogy szia - még bele is pirulok. Igen, ez az a röpke pillanat, mikor az ember nem hiszi el rólam, hogy egyetemista vagyok. Sokszor még én se, bár úgy igazából nem gondolok ebbe bele. Csak… az órák mások, a hely ugyanaz, és én még mindig ugyanúgy szeretem.
- Ennyi? – a csalódottság kiül az arcára, még abban a sóhajban is hallani lehet, de én csak boldogon mosolyogva biccentek, mert évek óta ez az egyetlen komolyabb mérföldkő a kapcsolatunkban.
- Elfutottam…. – húzom is be a nyakam, mert ez viszont az a része, amire nem vagyok büszke. Pedig esküszöm, nem vagyok az az elfutós fajta, csak ha Róla van szó. Egyébként jól kijövök azokkal, akik körülöttem vannak, még szeretnek is. Főleg az a lány, akinek az ágyára huppanok, hogy megint gyönyörködhessek a méhecskés zokniba, amit igazából tőle kaptam. Mert még a nyáron is eszébe jutottam.
-  Ez a fiúzós dolog annyira nehéz. Az a sok szabály, aztán meg mi van, ha most meg már tök hülyének néz, mert nem balra, hanem jobbra csavartam a hajam, és a fejem is rosszul döntöttem oldalra? Ceci azt mondta, ezek a legfontosabbak, mert így…. ahh, nem is értem. Miért nem lehet csak úgy odaállni, hogy figyi csak? Tetszel nekem….
- Mert képtelen vagy rá – nevetve karolja át a vállam, és én is elkuncogom magam, mert ez igaz. Azt a hülye beszédet se tudtam rendesen elmondani, az volt az egyetlen szerencsém, hogy mindenki nevetett. Hát, ha még tudnák, hogy elvileg minden egyes szót halálos komolysággal írtam… aztán ott ült Ő is, én meg megláttam, és habogni kezdtem.
-  Mert ijesztő. Mármint nem Ő, Ő egyáltalán nem, csak ez a sok minden, amit érzek közben. Egyszerre sikítanék fel, és tűnnék el, és ahh… van epres csokid? – szippantok a levegőbe, aztán az amúgy is nagy barna szemeimmel úgy pilsogok rá, mint a kölyök kutyusok. Azoknak én se tudok ellenállni, mikor úgy néznek rám. Pedig Izzy is nagyon sokat rosszalkodik.
- Inkább mesélj, mi volt otthon? – szobatársam megrázza a fejét, mert ez a téma köztünk már évek óta lerágott csont, és tudja, hiába mondana bármit is, semmi haszna nem lenne. Ez a téma meg tetszik.
- Lesz Keresztfiam, íííí nézd – ki is halászom a tasimból az ultrahangos képet, mert amióta megkaptam, mindenhová jön velem. Annyira várom, hogy Bencus kibújjon onnan.
- Ott ni, ott a szeme… csukva volt, meg szerintem itt is csukva van, de nééézd olyan kis édes – teljesen elolvadok a látványtól megint. Annyira boldog voltam, mikor Nináék ezt közölték velem, hát még mikor közölték, hogy keresztanya is lehetek.
Üdv, a nevem Kőrösi Maja, 21 éves vagyok, 1996. 01. 16.-án, Budaspest-en láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem magyar. Jelenleg diák vagyok és a Lovell csoportba tartozom. Sarah Hyland arcát vettem kölcsön.
Belbecs

- Ki az a Kőrösi Maja?
Háááát… ühmm… csak így bele a közepébe, semmi petting, vagy kávé előtte?  Hát jó. Nem vagyok nagy szám. Nem is képzelem magam annak. Pontosan olyan vagyok, mint az a lány ott a büfében. Tudja, az aki folyton azt a sajtos ocsmányságot eszi. Vagy az az emos srác, aki folyton a szekrényeket fújja le… upsz. Nincs kirívó tulajdonságom, nem is akarok kitűnni a tömegből, mert akkor észrevesznek. Én nem bírom, ha valaki figyel rám. Anyám szerint én nem aludni szoktam, hanem feltöltöm magam, mert aztán egész nap olyan vagyok, mint egy búgócsiga. Pozitív vagyok, én minden rosszban meglátom azt a picike jót is, így ha ne adj Isten sírni látnak, mármint úgy igazából, akkor minimum meghalt valakim…., vagy megint megnézették velem az Alkonyatot. Azon mindig sírok, mármint a végén, mert az olyan szép.
Szorgalmas vagyok többnyire, komolyan, mint a méhecske, mert nagyon fontos, hogy ne úgy bukdácsoljak át a tárgyakból, még abból az undi kémiából se. Azt nem szeretem, meg a kéncsöveket se. Hát nem vegyész leszek.
Egyébként ügyésznek készülök, vagy lufi hajtogatónak, hogy tudjak magamnak mindig zsirit csinálni.  
Külcsín
Én megpróbáltam követni a divatot. Aztán kiderült, hogy ahhoz analfabéta vagyok. A nővérem Ceci, ő nem, ő modellkedik már, és sose hajlandó velem nyilvánosan mutatkozni. A szekrényembe nézve elfoghat a tömény undor, attól a szín kavalkádtól, amit benne látsz.   Rajtam is folyton sok szín van, mind vidám, így hiába nem szeretném, olykor nagyon magamra tudom vonni a figyelmet. Nem vagyok magas, tényleg nem, az itteni fiúknak általában csak a mellkasukig érek fel, de hát az összes égi meszelőnek készült, ezzel én nem tudok versenybe szállni. A hajam barna, a szőke melírcsíkok csak nem rég kerültek bele, mert Ceci szerint így sokkal jobb, és én rá mindig hallgatok… na, jó, általában hallgatok… jó jó, egyáltalán nem hallgatok rá, mert őt az ufók hozták. Ezt egyébként ő mondja rólam, de ő most nincs itt, hogy tarkón vágjon. Vékony vagyok, pedig eszek rendesen, csak hát a gének. Az egész családom jó vékony, pedig amennyit eszünk, abból egy egész afrikai falu jól lakna. Nem szoktam kalóriákot számolni, ha megérzem az utcán a gyros illatát, akkor be is burkolok egyet. A vattacukor meg elengedhetetlen számomra, meg a nyalóka. Ha le akarsz nyűgözni, ezzel a kettővel állsz elém, és máris beloptad magad a szívembe.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 24 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Kőrösi Maja   2017-09-12, 10:47 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Hé, Majeeeeeesz!  izgatott

Hát tetetetete! Légy olyan szíves és mutass be Majesz anyunak és Majesz apunak, hogy megkérdezzem tőlük: MÉGIS HOGY LEHET ILYEN CUKI EMBERT CSINÁLNI? izgatott
Kezdjük azzal, hogy a pb választásod annyira tökéletes és ez az arc annyira illik a karihoz, hogy egyszerűen képtelen leszek ránézni a Shadowhunters seelie queen-jére, annak ellenére, hogy Sarah remek színésznő, mert számomra innentől kezdve Majesz és kész!

Van ebben a lányban valamiféle ártatlanság, az a fajta bájos naivitás, ami minden lányban megbújik... akinek még nem törték össze a szívét könnyes nevetés A rengeteg pozitív energia és az optimizmus, ami ebben a fiatal hölgyben lakozik mind olyan jellembeli vonás, ami néha életmentőnek bizonyulhat a szürke hétköznapjainkban. Bízom benne, hogy bármi is vár rá a jövőben, ezeket mindig magával hordja!

És ha már a szíve kiválasztottjáról van szó... bár elképzelni sem tudom, hogy létezik olyan, aki képes lenne szilánkokra zúzni egy ilyen tündérpille ketyegőjét, tisztában vagyok azzal, hogy a valóság többnyire nem épp egy boldog befejezésű mese, így csak annyit tudok tanácsolni neki, hogy legalább annyira nehezen kapható legyen, mint amennyire vidám és zabálni való személyiség. Egyébként, ha bárki is bántani merné, csak szóljon és elföldelem.

Iszonyat édesnek tartom, hogy Majesz alacsonyka, ugyanis azt tapasztaltam az utóbbi években, hogy a lány karik inkább modellmagasságúak. Rolling Eyes Mondjuk, ez a tulajdonsága is tökéletesen illik hozzá, tehát ezzel kapcsolatban is piszkosul jól döntöttél Very Happy

Na menj csak foglalózni, ha még nem tetted volna meg, azután pedig játszani! Nagyon kíváncsi vagyok, ki az a bizonyos srác, akiért ennyire odavagy Rolling Eyes Meg remélem, mindenképp meghirdeted a barátnőidet is, ugyanis nagy hiba lenne, ha a szerepes társaságunknak nem adatná meg a lehetőség, hogy megalkossák őket röhög Kellemes időtöltést itt nálunk! csillogó szemű

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Kőrösi Maja
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal