HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Violet & Anton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 68
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Violet & Anton   2017-09-13, 7:46 pm

●●●● Violet & Anton ●●●●

Amint megírtam az utolsó SMS-em el is kezdtem készülődni. Régóta jóban voltam Violettel, de még nem sokszor találkoztunk élőben. Leginkább csak telefonon beszéltük, de egész jó barátokká váltunk. A beszélgetéseink alapján hamar rájöttem, hogy ő is benne van olyan dolgokban, amiben én is, szóval már vártam, hogy újra találkozzunk. Ezen a napon is hasonló csevegést folytattunk le, szóval reméltem, hogy ő is érzi, hogy miért is megyek át.
Az ilyen alkalmak előtt szerettem rendesen elkészülni, hogy tökéletesen álljak a lány elé. Lezuhanyoztam, minden hajszálamat beigazítottam, de reméltem, hogy hamarosan össze lesz túrva. Az arcomon nem borotválkoztam, mert még csak egy kis borosta volt rajta, ami még jól állt. Be is illatosítottam magam, de nem túlzottan, csak annyira, hogy ha majd elég közel lesz hozzám, akkor érezze rajtam. Egy egyszerű, V nyakú pólót vettem fel és egy sima farmert. Kicsit már hideg volt kint, szóval egy bőrdzsekit is magamra húztam, ami alá egy üveg bort is berejtettem. Gyalog mentem át az Eliott házba. Nem akartam a motorommal menni, nehogy meglássa valaki az este. Voltak ott más ismerőseim, akik egyből beengedtek, onnan meg már feltaláltam Violet szobájába. Kopogtam, majd benyitottam.
- Szia! - mosolyogva köszöntem a lányra.
- Ugye nem késtem? - úgy rémlett, hogy fél órát ígértem neki, de lehet kevesebbet mondtam.
- Hoztam egy kis ajándékot. - becsuktam magam mögött az ajtót és kivettem a bőrkabát alól a bort.

clothes || remélem megfelel  csillogó szemű  ||  ©️
Vissza az elejére Go down

Elliott

Elliott
Posztok száma : 18
Motto : There are no impossible situations, only weak humans Age : 19 Titulus : Taurus Foglalkozás : tanuló, fordító Play by : Zoe Levin

TémanyitásTárgy: Re: Violet & Anton   2017-09-16, 11:03 pm

Anton&Violet
Booty call
Az ágyamon fekszem, a mennyezetet bámulom, és a telefonomat a heves tempóban emelkedő és süllyedő mellkasomhoz szorítom. El sem hiszem, hogy ezt művelem! Sosem csináltam még hasonlót sem, az egy éjszakás kaland élményének szele eddig nem csapott meg soha. Ezelőtt csak a barátommal kerültem intimebb kapcsolatba, így kissé tartok tőle, mi van, ha nem avygok elég tapasztalt Antonhoz. Na, nem, mintha nem lennék izgatott, sőt! Nagyon is várom már a találkozót. Jó érzés, hogy vágynak rám, és tulajdonképpen régóta nem is volt részem emberi érintésben. Mióta az előző kapcsolatom csúfos vereséget ért, nos, a szexuális életem is ugyanolyan meredek ívben száguldott egy pöcegödör aljára. Itt az ideje, hogy összeszedjem magam, de tényleg, és ha ehhez egy izomagyú srácra van szükségem, akivel az elmúlt hetekben csak SMS formájában kommunikáltunk csak, akkor megragadom az alkalmat, hogy segítsek magamon.
Egy buliban ismertem meg Antont. Részeg voltam, oldottabb a szokásosnál, így szóba álltam vele, pedig azért a winsteresek elnöke, és józanul nagy ívben elkerültem volna. Szerencsére, sok alkohol folyt le a torkomon azon az estén. Mondjuk, igaz, ami igaz, ilyesmi emberre számítottam - egy sármos nőcsábászra, aki jó mélyen elrejti magában minden erényét, a testén kívül. Ám jobb ez így - a mai napon nem beszélgetni szeretnék valakivel, hanem azt érezni, igenis nő vagyok, és megérdemlem a figyelmet. Sokat őrlődtem azon, vajon én voltam-e túl kevés az exemnek, azonban most bebizonyosodott, hogy nem, nem én voltam a bibi. Valaki számára igenis vonzó vagyok.
Fél órát ígért a fiú, szóval gyorsan bevágódom a zuhanyba, hogy felfrissüljek, majd egy csomó parfümöt fújok magamra különböző testrészeimre. Végre van értelme kicsípni magamat, úgyhogy igenis kiélvezem a dolgot! Kiválasztom a legszebb pár púderszínű fehérnemű-szettem, az egyetlent, amelyiknek az alsója és a melltartója összeillik, és egy fehér ruhát veszek rá. Nem akarnám megfosztani a fiút az élménytől, hogy lehámozhassa azt rólam.
Kissé idegesen ugyan, de még mindig nagyon lelkesen várom Antont az ágyamon ülve, úgy téve, mintha nagyban telefonoznék. Az Instagramot pörgetem át, a svéd barátaim képei jönnek szembe velem a reggelijükről, az egyik háztársam rakott ki a könyveiről egy pillanatképet, meg egy csomó cuki cica bukkan fel a posztok között. Szinte belefeledkezem a dologba, mikor hallom a kopogást az ajtómon, amire lassan felnézek. Anton nyit be. Ugyanolyan jól néz ki, amilyenre emlékeztem - magas, izmai kidolgozottak. Arca továbbra is szinte ellenállhatatlan. Bár valószínűleg, ha nem lennék ennyire kiéhezve, nem dőlnék be a külcsínnek.
- Szia. - köszönök neki mosolyogva, amint ledobtam a telefonomat az ágyam mellé. - Nem késtél. - nyugtatom meg, és a kezemmel az ágyam felé intek, hogy üljön le.
Az ajándék láttán még szélesebbre húzódik a mosolyom. Jól jön majd az alkohol az idegességem elűzésére.
- És poharat hoztál? Mert nekem nincs borospoharam.
- mondom vicceskedve. - Mondjuk nekem tökéletes üvegből is.

I am your destiny

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 68
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas

TémanyitásTárgy: Re: Violet & Anton   2017-09-17, 7:21 am

●●●● Violet & Anton ●●●●

Nem izgultam a találkozó előtt. Mindketten tudtuk, hogy mi fog történni és ha nem lettünk volna benne, akkor nem beszéljük meg. Nekem nem ez volt az első kalandom. Az egyetemi éveim alatt nagyon megnőtt az ilyen szórakozások száma. Barátnőre nem vágytam, mert azzal sok másik dolog is járt. Így ha szexelni volt kedvem, akkor felkerestem olyat, akiről tudtam, hogy benne lenne vagy elmentem egy buliba, ha meg beszélgetőpartnerre volt szükségem, ezek a lányok akkor is jól jöttek. Nem használtam ki ezeket a lányokat, pontosan tudták, hogy ez csak a testiségről szól, több nincs benne. Csak a testüket akartam, de ők is így voltak az enyémmel. Szerencsére apámtól helyes arcot örököltem és a sport iránti szeretetemnek hála elég izmos férfi vált belőlem. Az ilyen kalandozgatásokhoz pont ez kellett, mert ilyenkor a csajok sportos alkatú srácoknak adták oda magukat.
Először picit meglepődtem, hogy tényleg belement Violet. Egy lányról hamar elterjedt a fiúk között, hogy mennyire kapható ilyen alkalmakra és róla még nem érkezett ilyen infó, szóval vagy olyan srácokkal volt, akiket annyira nem ismertem, vagy még nem próbálta ki magát ilyenben.
- Szuper! - vigyorogtam és leültem mellé az ágyra. Természetesen végig néztem rajta, de igyekeztem nem túl feltűnően tenni azt. Még mindig ugyan olyan dögös volt, mint emlékeztem.
- Azt hittem lesz poharat, de akkor igyuk üvegből. - leszedtem a tetejéről a csomagolást és leraktam a földre az üveget.
- Meddig is van távol a szobatársad?  - kíváncsiskodtam, miközben az egyik ujjammal benyomtam a dugót, hogy hozzáférjünk a finom nedűhöz. Már volt gyakorlatom az ilyenekben, szóval nem nagyon esett nehezemre benyomni.
- Hölgyeké az elsőbbség. - odanyújtottam neki az italt.

clothes || remélem megfelel  csillogó szemű  ||  ©️

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Violet & Anton   

Violet & Anton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal