HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Devon Julian Odinson (Henriksen)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Motto : Mottó helye Age : 23 Titulus : Mr. szemtengelyferdülés Foglalkozás : pizzafutár Play by : Bill Skarsgard
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Devon Julian Odinson (Henriksen)   2017-09-16, 7:55 am

Devon Odinson
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 400 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Devon Julian Henriksen, 23 éves vagyok, 1994. augusztus 17. , Norvégia, Alesund láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem Norvég. Jelenleg pizzafutár vagyok és a Városlakók csoportba tartozom. Bill Skarsgard arcát vettem kölcsön.
Jellem

Két fiú testvér mellett nőttem fel, mint a legkisebb gyermek. Nélkülözve az anyai szeretet mindennemű kifejeződését, ugyanis Gertha Henriksen belehalt abba, hogy engem a világra hozzon. Apám persze sosem hibáztatott, csak a kisebbik bátyám, Victor. Nem tudta elfogadni, hogy elveszítette a nőt, akit a világon a legjobban szeretett, ezért szinte folyamatosan a céltáblája voltam gyerek korunkban.  Nem hagyott nekem nyugtot sem otthon, sem az iskolában, fizikailag és szavakkal is bántott, s jót szórakozott rajtam a barátaival. Ahogy idősödtem kialakult bennem valamiféle elzárkózás. Tizenkét éves koromra már a szobámból is nehezemre esett kimennem. Ha Vic otthon volt, csak Alec-el voltam hajlandó közlekedni, mert ő mindig megvédett a testvérünktől. A végére a már nem is éreztem fájdalmat. Sem a szavak, sem a verések hatására. Teljesen kihalt bennem minden. Tizennégy éves voltam, mikor elkezdtem keményen drogozni. Addig csak a cigi, meg a fű csúszott be egy-két hétvége alkalmával. Aztán megismertem Leylat. Ő hozta be a heroint és  kokaint az életembe. Akkor végre sikerült kijönnöm a szobámból kíséret nélkül.
Egyébként alap járaton véve egy csendes, kedves ember vagyok. Nem igazán szeretek a figyelem középpontjában lenni. Számomra az az igazi megnyugvás, hogyha csendben elücsöröghetek, és elmélyülhetek a saját kis belső világomban. Persze az sem hoz mindig megnyugvást. Ott vannak a hangok. Azok a fránya hangok. Meg akarnak győzni arról, hogy senkinek sem kellek, hogy jobb lenne a világ nélkülem…
Alec azt mondja, hogy ez csak egy időszakos dolog, Victor nem beszél velem, mióta majdnem megfojtottam az ágya mellett heverő derékszíjjal. Különös dolog ez a testvériség…
Külső
Ehhez az részhez minimum egy 100 szavas leírást kérünk a karaktered kinézetéről. Minden érdekel minket, említs meg mindent, amit fontosnak tartasz, tehát hajrá! Szemszín, hajszín, bőrszín, magasság, öltözködési stílus, hajforma, szeplők, anyajegyek... Csak bátran!
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Devon Julian Odinson (Henriksen)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julian
» Julian && Bellslena ✻ i have to tell you something