HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Debora Dixon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mather

Mather
Posztok száma : 18
Motto : if it feels so good than it can't be wrong Age : 22 Foglalkozás : egyetemista Play by : Julia Rose
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Debora Dixon   2017-09-17, 8:49 pm

Debora Dixon
„Olyan csinos kis pofid van, te vagy a kedvencem.”
- 2000. 02. 14., óvónő

„Te vagy a legszebb, te leszel a barátnőm”
- 2003. 04. 02., osztálytárs

„Nyugodtan válaszd a rövidebbet, nem baj az, ha többet mutat.”
- 2010. 12. 05., apa

„Jók a csöcseid.”
- 2011. 09. 14., osztálytárs

„De abban a feszes sortodban gyere, meg akarlak mutatni a haveroknak.”
- 2012. 07. 12., az első párom

„Átjössz?”
- 2014. 05. 10., a második párom „barátja”

„Te mindenhogy szereted, nem?”
- 2015. 12. 30., egy ismerősöm ismerőse

A pasikat meg kell hallgatni, de hallgatni nem szabad rájuk. Amíg egy pár mell és kerek segg vagy nekik, sokkal jobb, mint amikor valaki olyanná válsz, akit be akarnak mutatni a szüleiknek. Az azt jelenti, hogy már könnyen megütheted a bokád; ha csak át akarnak hívni, előbb hordoznak a tenyerükön, mintha tudnátok egymás telefonjának a feloldó kódját.

Az egész életem a külsőmre épült; az óvónők, dadák imádtak egy cuki kislánnyal foglalkozni (ki ne részesítene előnyben egy taknyos, koszos kis vakarccsal szemben), a fiúk sosem gúnyolódtak rajtam az általánosban.

Apától mindent megkaptam; minél idősebb lettem, annál többet. Több időt, több ruhát, több kisebb-nagyobb ajándékot. Aztán odáig jutott, hogy anya a válás mellett döntött, apa pedig belement. Ez volt számára a tisztább út. Azóta is küld pénzt, üzeneteket; a pénzt elfogadom, de köszönöm szépen, más nem kell.

Tizenhét éves koromig mindig volt barátom. Sosem komoly kapcsolatok, nem is értettem, mások hogyan házasodhatnak össze a gimis szerelmükkel; mint kiderült, engem egyik sem szeretett. Tehát én is abbahagytam szeretni.

Tizennyolc évesen küldött át anya az Abbey Mounthoz, annak a reményében, hogy akkori rossz társaságomból kikerülök. Ki is kerültem, de csak azért, mert találtam egy annál sokkal jobbat. Eleinte anglisztikát tanultam, majd szakot váltottam múlt évben, nem érdekelt és tovább akartam az egyetemi életben maradni. Nem lesz szükségem arra, hogy dolgozzak a későbbiekben, pénz az van… de amíg egyetemistának mondhat anyám, boldogabb lesz, még az itt történtek felett is hajlandó szemet hunyni.

Anton Callas
. Ha pasit keresnék magamnak, sosem választanék olyat, aki bulizik és többeket kefél; biztos pasi egy biztos kapcsolathoz. Vele viszont sosem terveztem kapcsolatot, tudtam, hogy nem fog csöpögőssé válni két hét után, ezért is vállaltam további és további alkalmakat vele. Biztonságos, érzelmileg. Mások is megfordulnak az ágyában; érdekelt valaha? Nem. Tudom, hogy jobb vagyok náluk? Igen. Kellemetlen-e számomra, hogy a szüleink úgy döntöttek, összeházasodnak? Nem. Furcsa belegondolni, hogy a „mostohatestvérem” kefél? Valamennyire igen. Elmondanám-e anyámnak? Ha sokáig cseszeget, bármikor. Talán az tart vissza, hogy Antont és az ő véleményét erről is figyelembe veszem.

Jelenleg ez a legnagyobb problémám; élem a gondtalan életem, bulik, pasik, minden, amit akarok. Aggaszt a jövő? Valahol, mélyen, néha. Megbirkózok vele.
Üdv, a nevem Debora Dixon, 22 éves vagyok, 1995. április 23-án, New York-ban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem AMERIKAI. Jelenleg Másodéves turizmus-vendéglátás hallgató vagyok és a Mather House csoportba tartozom. Julia Rose arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Debora hangulatember. Ez mindent elmond és mindent megmagyaráz, a tetteivel kapcsolatban, a változó hozzáállás és a többi.
Mindez egy nem egyszerű személyiséghez kapcsolódik.
Csak azok számára könnyen megközelíthető, akik éppen ott szimpatikusak neki. Ha nem ebbe a csoportba tartozol, lehet, hogy jobban jársz, ha nem mész közel hozzá, igencsak csípős a nyelve és ha ennek tetejében még rossz a kedve is, nem fog kímélni.
Okos lány; miért nincsenek nagyobb ambíciói? Jelenleg a bulizásba menekül, és ez a legtöbbször boldoggá is teszi. A jövőjét nem látja még tisztán, fél egyedül belevágni, tudja, hogy szüksége lenne olyan emberekre, akik biztos pontok az élete más részében is, nem csak a bulikban, de fél belekezdeni a keresésbe.
Nincs veszítenivalója, korlátok nélkül bulizik; úgy tartja, ha már buli, nem szabad visszafogni magadat, engedd ki a feszkót.
Kevés emberben bízik meg, annál kevesebbeket szeret és a szerelmet igyekszik messzire elkerülni; szinte biztos benne, hogy csalódással végződne, azt pedig nem akarja. A titkait nem szereti megosztogatni, ha mégis elárul valakinek valamit, abban teljes mértékben megbízik. Nem sokaknak mutatja meg, hogy a flegma bulizós, könnyű nő mögött érzések is vannak, egyszerűen nem tartja fontosnak. Így is vannak barátai, így is felhívhat sokakat, ha menni akar valahová. Így sincs egyedül.
Nem szeret egyedül lenni, főleg nem, ha az olykor elnyomott gondolataival kellene foglalkozni. Szereti telezsúfolni a napjait programokkal, állandóan megy valahová vagy csinál valamit vagy van valakivel.

Külcsín
Átlagos magasság (167 cm), erőteljes kisugárzás (hajjaj, de sokan megutálják első látásra), szabadjára engedett, dús hajkorona (hogy legyen mit dobálni a bulikban), látványos dekoltázs (hajjaj, de sokan megkedvelik első látásra).
Röviden és tömören ezzel lehetne leírni Deborát. Feltűnő jelenség, attraktív fiatal nő, aki amellett, hogy ezt tudja is magáról, hihetetlen magabiztossággal mozog bárhol, bármilyen körökben. Ezért is tűnhet elsőre ellenszenvesnek; aztán megismered és megtudod, hogy tényleg az, de ebbe most ne menjünk bele. Nagyon fontos neki a megjelenés, mindig ápolt; szépen megcsinált körmök, sosem igénytelenül lelapuló haj, hibátlan bőr, alakjához és bőrtónusához-hajszínéhez-egyebekhez illő ruhák.
Tetovált, mindkét oldalán egy-egy kis apróság; piercingje van-e? Látható helyen nem, máshol? Titok.
Sminkel, de nem azért, mert szüksége lenne rá, csak szereti. Szereti a szempillaspirál illatát, szereti szétkenni a rúzst telt ajkain.
Öltözködésileg a testhezálló darabokat szereti, legyen szó nadrágról, felsőről, ruháról, bármiről. Szereti közszemlére tenni, amije van, szóval ruhatára nagyrészt tapadós, kivágott dolgokból áll. A magas sarkúzással sincs problémája, hétköznaponként is szereti hordani, bár van, hogy megelégedik egy lapos sportcipővel.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Debora Dixon   2017-10-01, 1:25 am

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education
Szió, szépség! :3

Köszöntelek az oldalon, jó téged itt látni!  röhög
Nos, amikor először megpillantottam a pb-d, rögtön arra gondoltam, milyen gyönyörű, aztán belekezdtem a karilapodba és cseppet sem lepett meg, milyen sok - és néha mennyire közönséges - bókot kap ez a lány.
Sajnos tetszik, vagy sem a férfiak egy bizonyos, nagy része tárgyként tekint a nőkre, új trófeákként. Ezzel kapcsolatban különösen tetszett az állításod, miszerint a hímneműeket meg kell hallgatni, de nem szabad rájuk hallgatni.

Mivel Debbie szülei elváltak, és nem igazán indokolták meg, gondolom, amolyan tapasztalat a karakter számára, hogy a szerelem mulandó. Ezt figyelembe véve, nem csoda, hogy tart attól, hogy valakinek egyszer komolyabb szándékai lesznek. Ezen kívül a kapcsolat kötődés, és ha egyszer véget ér, az kivétel nélkül fáj. Nem meglepő, hogy Debora már az elején úgy áll a dolgokhoz, hogy csúnya véget érnek, így inkább bele sem vág. Több bátorságot, te lány!

Nagyon jól eltaláltad a Mather ház tagjainak mentalitását, Debbie teljes mértékben illik a testvériséghez. Azért remélem, az ittléte nem okoz majd benne visszafordíthatatlan károkat  röhög

Menj, foglalózz le, aztán irány Antonhoz! Biztos vagyok benne, hogy már tűkön ülve várja a közös játékotok!
Jó szórakozást az Abbey Mounton!  szívecske  

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Klubok
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Debora Dixon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal