HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Annie Rosalia Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 3
Motto : Mottó helye Age : 21 Foglalkozás : egyetemista Play by : Lily Collins
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Annie Rosalia Evans   2017-09-24, 8:01 pm

Annie Rosalia Evans
Ide egy előtörténetet kérünk, vagy egy szerepjáték-példát. Bármelyiket is választod, minimum 400 szavasnak kell lennie. Ez az egyik legfontosabb rész, tehát nyugodtan gondold át, szánj rá több időt.
Üdv, a nevem Annie Rosalia Evans, 21 éves vagyok, 1996. szeptember 22-én, Olaszország, Torino-ban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem angol-olasz. Jelenleg egyetemista vagyok és a Elliot csoportba tartozom. Lily Collins arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Külcsín
Kiskoromban az emberek mindig megbámultak és mondogatták, milyen bájos, gyönyörű, egzotikus szépség vagyok. Akkor nem tulajdonítottam ennek, túlzott jelentőséget. Tulajdonképpen nem is foglalkoztam ezzel, hisz a szépség nem minden. Később rájöttem, hogy néha sajnos, sok helyzetben, sokat számít a kinézet.
Hogy, hogyan nézek ki? Édesapám szerint anyám elbűvölő, titokzatos tekintetem édesanyámé, ahogyan dús sötét szemöldököm is. Barna szemeim és rózsás ajkam viszont apai ágon hoztam magammal. Hófehér bőrrel áldott meg az ég, ami csak azért nem jó, mert könnyen meglátszik rajta mikor elpirulok. Vékony, karcsú, (fiúk szerint szexi) alkatom van, mindösszesen csak 50 kilót nyomok. De ennek és 166 centiméter magasságomnak megfelelően szép domború kebleim és fenekem van, ezt is néhány fiútól hallottam. Én azért nem tartom ennyire szépnek magam és nem is szeretek erről beszélni.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Annie Rosalia Evans
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayden G. Evans
» Trish Lilith Evans - Boszorkány
» Mr. & Mrs. Evans