HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Nyström et Morin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Goddard

Goddard
Posztok száma : 24
Motto : Lehetetlen úgy sikereket elérni, ha a társadalom felét visszahúzzák Age : 20 Titulus : Dinnye Foglalkozás : tengerbiológus to be Play by : Vanessa Moe
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Nyström et Morin   2017-09-26, 4:10 pm

Nyomokban durva nyelvezetet tartalmaz,
amiért nem vállalok felelősséget.
Tulajdonképpen semmiért sem.

YOU'D BETTER RUN.
Ha a vodka hangja felcsendül és téged szólít, nincs mit tenni: készségesen engedelmeskedned kell neki és eleget tenned minden óhajának.
A probléma tulajdonképpen sosem az engedelmességgel van, annál inkább azzal, mennyire alattomos tud lenni az arcátlanja, és milyen meggondolatlanná teszi azt, aki hajlandó megízlelni. Erre tökéletes példa az, hogy részegen sose higgy a szemednek, ha pedig valakiről azt hiszed, helyes, csekkold le háromszor is, mielőtt lesmárolnád. Ezután figyeld meg, mekkora seggarc, és ha nagyobb mint amekkorát a világ elbír a hátán, fuss minél messzebbre. Vagy ha maradsz, az azért legyen, hogy legalább megszivasd – de semmiképpen sem azért, hogy le… khm. Máskülönben örökre rajtad marad a tévedés foltja, legalább annyira, hogy megkapd a ribanc cimkét. Labels everywhere.
Oké. Jegyezzük meg, hogy mentségemre szól a tény, hogy az a buli az első egyetemi partim volt, és az illető valóban pokolfelforgatóan és bugyiszaggatóan jól néz ki. Amellett nyilván akkora masszív faszkalap, hogy egy bálna nemiszervét is megszégyenítené.
Szeretem a srácokat, főleg akkor, ha gyengédek és figyelmesek. DE BASSZA MEG! Az a nyomorult egy igazi bohóchal – nevetséges, milyen éles kontraszt van az alapviselkedése és aközött a magatartás között, amit akkor tol le, amikor meg akar valakit farkalni. És ha elkapnád, hogy móresre tanítsd, kicsúszik a kezed közül. Pont, mint a nyálkás halak szoktak. De rosszul tette, amikor ujjat húzott velem, ugyanis vele ellentétben én tisztában vagyok azzal, hogy a bohóchal csoportokat nőstények vezetik.

Misszió neve: Ipekakuána.
Tehát a drága szexistenünk arról híres, hogy rendszerint disznó módjára vedel, de még egyszer sem hányt. Úgy gondoltam, tökéletes bosszú lehet megtörni ezt a mítoszt… hát fogtam két shotot és mielőtt közelebb libbentem volna az illetőhöz, egy kicsit megspékeltem az övét.
A magasított rövid szoknyám tökéletes rálátást ad formás lábaimra – kicsit sem megdöbbentő, de az ő szeme is megakad rajtuk - passzos, pántnélküli hastoppom alatt épphogy kikandikál a napcsókolta bőröm.
- Békeshot? - kérdem tőle felvont szemöldökkel, miközben felé nyújtom a különleges italt. Mivel arca egyszerre szánalmat és elégedettséget sugároz, egy lépéssel kiszorítom a köztünk lévő levegőt. A barátai ujongani kezdenek, de ha egyszerűen idióta mind. - Aztán esetleg kiengesztellek. - suttogom a fülébe, majd végighúzom nyelvem hegyét a fülhagylója peremén.
- Kezdésnek nem rossz, bébi, de a farkamat tövig be kell kapnod azért, hogy megbocsássak. - teszi hozzá, majd megmagyarázhatatlan vadsággal kiveszi a kezemből a shotot és lehúzza. Én is ugyanazt teszem, majd elégedett mosollyal pasztázom az alkoholmámoros arcát. A barátai úgy néznek ki, mint párzásra készülő majomraj: mellkasukkal lökdösik az áldozatom, a nyakába ugranak, egymással lepacsiznak és sorolhatnám. Beharapom az alsó ajkam és kéjéhséget színlelve suttogok felé: Fent találkozunk. Aztán sarkon fordulok és elindulok újabb kör piáért.
Az asztalról nem egy sört, de még csak nem is egy koktélt veszek le. Gondolkodás nélkül megragadok egy vodkás üveget, majd kibontom és beleiszok. Basszus kulcs, muszáj ünnepelnem!
- Igyál! - parancsolom meg a hozzám legközelebbi szöszinek, miközben az arcába dugom az italt. - Túlságosan is józannak tűnsz. - mosolyodom el szélesen és mielőtt elfelejtenék bemutatkozni a szabad kezemet is felé nyújtom. - Szólíts csak Nadine-nak.

TÉNYLEGVEDDELŐANYÚLCIPŐD
Vissza az elejére Go down

Nyström et Morin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal