HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Nora Elizabeth Clark- készülget

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Nora Elizabeth Clark- készülget   2012-04-23, 7:09 pm

*NORA-ELIZABETH-CLARK*

Táncolok míg élek, mert tánc nélkül nincs élet!

Születési hely és idő. London, 1995. 04. 29. Kor. 16 Foglalkozás. tanuló, verseny táncos Szexuális orientáció. hetero. Szociális állapot. felső osztály. Csoport. lány diák.

Spoiler:

Family:
Anya.Anne Hudson, 39, ügyvéd, Igazi Anya lánya kapcsolat az övék. Nora bármit elmondhat neki.
Apa.George Clark, 42, orvos, Nagyon jó kapcsolatban vannak.
Testvér.Vanessa Clark,15,tanuló,Elég sokat veszekednek, de attól függetlenül imádják egymást. Vanessa számára Nora a példakép, akit követ, akire felnéz.
Egyéb hozzátartozó.Bella, 4, házőrző, Imádnak együtt játszani.

Like,Dislike:
Like:
- fagyi
- tánc
- vattacukor *_*
- sétálni a homokos tengerparton
- Brumi a plüss macim

Dislike:
- drog
- cigaretta füst
- tanulás
- állatkínzás
- hazug kétszínű emberek

The Story.....
ide jön az előtörténeted, vagy egy szerepjátékos példa a KARAKTERED SZEMSZÖGÉBŐL. Minimum 40 sort kell hogy írj.

- Apa, én nem akarok otthonról elmenni egy 1000 éves kollégiumba. Itt van az életem, a barátaim!- ordítottam hisztérikusan.
ő rám nézett vett egy nagy levegőt és elkezdte már vagy századszor ugyanazt a szöveget:
- Kicsim, jelen pillanatban ez a legjobb megoldás. Majd idővel te is rájössz és belátod, hogy nem is olyan szörnyű az a hely.
- De milyen jelen pillanatban?- kérdeztem, szememben gyülekezni kezdtek a könnyek. Még soha sem veszekedtünk, mindig egy hullám hosszon voltunk. De most? Ez nem az én apám.
Nem válaszolt..
- Milyen jelen pillanatban? Nincsenek anyagi problémáink, nem keveredtem rossz társaságba, nincsenek rossz jegyeim, naponta eleget tanulok. Mi a baj velem, hogy elakartok küldeni? Mond a szemembe és megváltozok, sőt ha akarod el is megyek, csak mond már meg mi a baj!
- Veled semmi baj sincs.. de, sajnálom nem mondhatom el. - zárta le a témát. Nem mondhatja el? Csak úgy nem küldhet el egy idegen erdőszéli iskolába, ahonnan még hetente haza se jöhetek.
- Mond meg az igazat, vagy vagy... elszököm. - fenyegetőztem.
Semmi kedvem sincs elszökni, szóval mond már meg az igazat.
- Haha, úgy se mersz elszökni. - kinevet, egyszerűen kinevet.
- Na jó, te akartad Apa.
- Ha ennyire akarod elmondom. De előbb ülj le.
- Ok, végre. - töröltem le az arcomról a könnyeket a pulóverem ujjával, ami elázott. Na jó, nem lehetett kicsavarni, de vizes lett.
- Szóval, nemrég kaptam egy fenyegető levelet, hogy ha nem adom vissza az 14 millió dollárt, akkor az a te és Vanessa életébe kerülhet.
- Mi ez valami vicc? Honnan lenne nekünk 1 millió dollárunk? - néztem rá hitetlenkedve.
- Hát, Nora ne ijedj meg, de én nem egy egyszerű orvos vagyok hanem...
- Te lopsz? - szakítottam félbe. Az nem lehet, hogy egy ilyen ember, mint Apa pénzt rabolna. Biztosan nyerte vagy örökölte.
- ...én maffiózó vagyok. - fejezte be a mondatát. Most én kezdtem el nevetni. Még, hogy ő maffiózó? Ez a hónap vicce.
- Ne nevettess nem lehetsz te maffiózó. Nincs ujjnyi vastag nyakláncod, de még tetoválásod sincs. Te csak egy egyszerű ember vagy. Nem lehet, hogy fura látomásaid vannak, vagy az egészet csak álmodtad? - néztem rá kerek szemekkel.
Végignéztem rajta. Magas vézna alkat, szemüveg, bajusz. Semmi alvilági beütés.
- Ez nem vicc, ez nagyon is komoly. És ha kételkednél benne akkor nézd meg ezt. - a kezembe nyomott egy képet. A képen egy nő és egy férfi nézett a kamerába. A nő kísértetiesen hasonlított Anyára. Fehér pántos ruhát viselt és felszabadultan nevetett.
A férfi fekete pulóvert és zakót visel, nyakában ott díszelgett egy ökölnyi vastag arany lánc, amit körülbelül fél kilós kereszt húzott lefelé. Kezét a nő vállára tette, és komoly arccal bámult előre.
- Ezek ti vagytok? - néztem fel rá.
- Igen 1993. tavaszán Korfun. Akkor kértem meg Anyád kezét. - bólogatott.
- Ó Apa, mi lesz velünk. - sóhajtottam fel - Mikor indulok? - odaléptem hozzá és átöleltem.

Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 595
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Nora Elizabeth Clark- készülget   2012-05-10, 11:00 pm

Kedves Nora!

Először is sajnálom, hogy még nem vettük észre, hogy elkészültél!
A karakterelapodat nem fogadom el pár apró, mégis lényeges hiba miatt.
  • Szerepjáték-példát vagy előtörténetet kell írnod, nem pedig párbeszédet. Megkérnélek, hogy bővítsd ki a történetet úgy, hogy egy szerepjáték-példa legyen belőle.
  • Kérlek, hogy nézd át az írásodat. Néha a múltból a jelenbe ugrasz, majd ismét visszatérsz a múltba. pl.
    Nora Elizabeth Clark írta:
    Mond meg az igazat, vagy vagy... elszököm. - fenyegetőztem.
    Semmi kedvem sincs elszökni, szóval mond már meg az igazat.
    - Haha, úgy se mersz elszökni. - kinevet, egyszerűen kinevet.
    A kijelölt rész a jelentben van, előtte pedig múlt időben beszéltél.
  • Nora Elizabeth Clark írta:
    - Apa, én nem akarok otthonról elmenni egy 1000 éves kollégiumba. Itt van az életem, a barátaim!- ordítottam hisztérikusan.
    ő rám nézett vett egy nagy levegőt és elkezdte már vagy századszor ugyanazt a szöveget:

Mivel az "ő rám nézett..." kezdetű mondat folytatás, ezért nem kell új sorba rakni.
  • Ezen kívül van pár elgépelésed illetve mondatjeles hibád.

Javítsd ki a problémás részeket! Ha kész vagy, szólj és ismét megnézlek! Smile

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Nora Elizabeth Clark- készülget
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Ethel Cordelia Midford
» Valerie Tulle
» Elizabeth Olsen