HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Franny vs Rule

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 14
Motto : Saját démonaink leküzdése a legnehezebb, s kiállni ellenük, ahhoz kell igazán nagy bátorság Age : 29 Titulus : Handsome Aweseom Boy Foglalkozás : Winsteres Diák Play by : Channing Tatum
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Franny vs Rule   2017-09-29, 12:10 am

Néhány titok jobb, ha eltemetve marad.
Franny& Rule

N
Ami azt illeti egyáltalán nem siettem Aiohoz büntetésre, most is inkább a hosszokat úsztam a medencében, jobb érzés volt, sokkal jobb érzés volt így levezetni a feszültséget. Valami olyasmiről értesültem a félig elolvasott üzenetben, hogy muszáj jönnöm, mert be kell állnom egy lány mellé, mert a partnere eltörte a lábát. Miféle nyüzüge szar alak aki egy ugrástól a lábát töri? Biztos, hogy nem Winsteres, hanem inkább valami Piersonos marha, aki a felhők felett szálldogál két méterrel. Kösz nem. Majd azt mondom, hogy nem kaptam meg a levelet, az a kis nevetgélő csaj megijedt a Winsteres csapattól, és inkább a közelünkbe sem jött. Elég ijesztő a csapat, ha épp a csapat üvöltésről van szó. Ez a motivációnk egy része. mint a bikák úgy futunk, és mellel nekiugrunk egymásnak, mindenki, és közben egy erős, egészséges HAUL-t ordítunk. Mi ez ha nem csapat szellem erősítés? Pont az! Így erre fogom fogni, meg arra, hogy szükségem volt a levezetésre, és ha fáradt vagyok, akkor a reményeim szerint Aoi sem csesztet azzal, hogy táncoljak, nem mintha az első óráján csináltam volna bármit is. Meg sem moccantam. Még hogy óra! Büntetés! Nincs előítéletem a japánokkal, apám persze ragaszkodott hozzá, hogy több nyelven beszéljek, az anyanyelvemen kívül még japánul, és franciául, azt hiszem ezt megteszi, ennyi elég lesz. Ha pedig lesz máshoz is kedvem, akkor majd tanulok, de nem addig amíg attól kell tartanom, hogy apám katonai iskolába fog küldeni. Így megkellett magamat húznom. Minimálisan jól kellett viselkednem. Pedig fogtam volna magam, és kifurikáztam volna inkább Írországba, jó messze. Valahol volt egy pompás kilátást nyújtó sziklaperem, nem volt ott más, csak a tenger és én, meg az autóm. Egyszer voltam ott a tavaszi szünet alkalmával. Megint szerettem volna odamenni, hogy kiszabaduljak innen egy kicsit. Egyébként utáltam az üzleti szakot, de kénytelen voltam a családi vállalkozást, egyedüli fiúként tovább vinni, mert az apám elvárta ezt, és minden alkalmat megrakadott, hogy az orrom alá dörgölje, hogy tartozom neki ennyivel, anyám halála miatt. Anyám pedig mást szeretett volna nekem, de lényegtelen. Mivel apám él, neki vagyok kénytelen behódolni. Fáradhatatlanul úsztam a hosszokat, egy héten legalább kétszer lehetett jönni, de senki sem tolt még le érte, ha többször jöttem, szeretik ha valaki odafigyel magára. Egyébként sem zavartam az úszó csapatot, mindig utánuk érkeztem jóval. Egyesek megjegyezték,hogy akár az úszó csapat tagja is lehetnék. Persze! Én meg azt szeretném ha végre békén hagynának, és azt csinálnám amit szeretnék. Ezen gondolatmenet közben álltam meg, és feküdtem fel hátra a vízben, mit is szeretnék csinálni? Háton úsztam tovább, most lassabb tempóval, a medence végén a víz alá fordultam, majd újra háton úsztam tovább. Csak magam voltam, ilyenkor senki sincs már itt, így nem számítottam arra sem, hogy vendégem lesz. Hogy dühös lesz? Magam sem tudom, minden esetre, érdekelt is meg nem is, hogy kinek a léptei csattognak a medence mellett. De egy szavát se hallottam, ha mégis nekem magyarázott volna. Csak én voltam, meg a víz.

Zene:Dangerous Megjegyzés: Öltözék:

What do you want? To live, to walk on my own

Vissza az elejére Go down

Pierson ✘ Alelnök

Pierson ✘ Alelnök
Posztok száma : 48
Motto : just go and do what you do 'cause there's nothin' to prove Age : 22 Titulus : she hits like ecstasy Foglalkozás : diák Play by : Blake Lively

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   2017-09-29, 10:15 pm

Franny & Rule

Nem kimondottan szeretem, ha felültetnek.
Vagy talán csak nem vagyok hozzászokva. Ahogy úgy általában ahhoz sem, hogy valaki - akárki! - ennyire megvetendő lehetőségnek tartsa, ha el kell töltenie velem egy órát. (Csak egy órát!) Sosem értettem igazán azt sem, hogy mi baja lehet bármilyen férfinak a táncolással. Mármint... ha átesnek nagy nehezen a pre-, meg a sima pubertáson, amikor már attól zavarba jönnek, ha a könyököddel hozzájuk érsz, akkor nem tudnának inkább örülni bármilyen alkalomnak, ahol mondjuk lányokhoz érhetnek? Hát... ahonnan én jövök, ez mintha sokkal jobban működne, mint itt.
Persze nem kéne ilyen felesleges köröket lefutnom - sem gondolati, sem gyakorlati szinten -, ha az a szerencsétlen Cyprian nem töri ki a bokáját. Annak ellenére, hogy sokkal jobban örültem volna neki én is, az orvos egyértelműen letiltotta a táncról jó időre, és nekem van szívem, nem várom el senkitől, hogy tönkretegye a lábát a kedvemért. Viszont ha azt mondják, a mai órán lesz partnerem, és nincs, de más nem fogja felhajtani, maximum én, hát akkor megyek, és felhajtom, és igenis elvárom, hogy vonszolja be a seggét a terembe.
Még jó, hogy olyasvalakit, mint Rule Archer egyáltalán nem nehéz felhajtani. Nem nehéz különösebben a legtöbb Winsterest sem szóra bírni... a focicsapatot meg mondjuk különösen nem. Nem mintha rettentően nagyra lennék magammal, sosem voltam, de ahogy mondtam - azért másokat nem szokott különösebben zavarni, ha beszélniük kell hozzám, vagy bármilyen formában a társaságomba kell kerülniük, férfiakat többnyire pláne nem, és szerencsére nem hoz zavarba az sem, ha a két perces társalgást követően a távozásomat füttyvihar kíséri, csak mert úgy indultam el, ahogy a táncórámra öltöztem. Mert hogy én el szoktam menni oda, ahova elígérem magam. Akár közvetve, akár közvetetten.
- Hé! Hé, Archer! Hé-é-é-éééé! - vajon az uszoda víze megsüketíti az embert, vagy ilyesmi? Erről még becs'szó, nem hallottam. Hiába csattogok egy fél kört is a medence körül, aminek a közepén Rule Archer vélhetőleg nagyon kellemesen lebeg, mint akinek nincs is jobb dolga a világon (ami egyébként nem igaz). Ez azért eléggé felbosszant - egyébként is hajlamos vagyok hamarabb robbanni, mint az tanácsos lenne, úgyhogy annyira meg sem lepődöm azon, hogy a következő mozdulattal nem bemutatok a légüres térnek a medence felett, hanem lehúzom a jobb lábamról a tánccipőmet, és kiváló célzással hozzávágom a vízfelszínen lebegő sráchoz. Persze pont négy másodperccel később ezt már erősen bánom, mert ez aztán nagyon nem nyerő nyitány ahhoz, ha valakit rá akarsz venni valamire, amihez neki nagyon jól láthatólag semmi kedve... deee... hát, ennek előbb kellett volna eszembe jutnia. Legalább öt másodperccel. De talán most már kénytelen kiemelni a süket fülét a vízből, vagy legalább rám nézni.
- Szia. Nem felejtettél el valamit?

Winster

Winster
Motto : Saját démonaink leküzdése a legnehezebb, s kiállni ellenük, ahhoz kell igazán nagy bátorság Age : 29 Titulus : Handsome Aweseom Boy Foglalkozás : Winsteres Diák Play by : Channing Tatum

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   2017-10-06, 8:59 pm

Franny& Rule

I
gazából nagyon is hallottam, hogy vendégem van, már hozzá szoktam, hogy olykor a könnyen kapható fruskák erre lézengenek egy-egy könnyen kapható menet reményében. Amellyel valljuk be, ki nem szokott élni? Csak az aki szüzességi fogadalmat tett, már megbocsássanak, de elég hülyék. De ezt nem az én tisztem eldönteni, vagy azok akiknek barátnőjük van, ezeket megértem. Vagy… és tudok egy két más csapatban játszó srácról a foci csapatban, amit persze nem kürtöltem világgá, mert sosem érdekelt hogy ki milyen beállítottságú, csak jól játsszon.
Szóval, hallottam a csattogást, vagy inkább csörtetést, majd nem sokkal később egy…
- Hééééé! Nem vagy normális?! hördültem fel, vizet köpve, erősen taposva a vízet, és kidörzsöltem a szememből a klóros vizet, körbe néztem. Azt kerestem amivel megdobtak. Összeszűkült a pillantásom a tánccipőt meglátva, és vicsorogva pillantottam fel a szőkeségre. Nevezetesen a Piersonok alelnökére. Felmarkoltam a cipőt és gyors pillangóban úsztam ki a medence széléig, ahol aztán kimásztam a lépcsőbe kapaszkodva. A körülményekhez képest nyugodtan masíroztam a lányhoz.
- Elment az eszed?! Meg is fulladhattam volna, ha megijedek és nem hallom, hogy itt csörtetsz, mint egy vadkan! förmedek rá, a kezemben a totál csurom vizes cipőjével hadonászva, miközben a magasságommal veszem kezelésbe, igen, még jó hogy nem tetszik, és a méretkülönbségre játszom, hátha rá lehet ijeszteni erre a lányra. Tánccipő, biztos, hogy Aio küldte utánam.
- Különben se jöhetsz be ide kinti cipővel. – fonom össze a karjaimat a mellkasom előtt és kékjeimet mogorván futtatom végig rajta. Világos, hogy csinos, de veszedelmes, mert művész, és ráadásul táncos! Az egyik kötelező feladatom.
- Nem érek rá, nem tudom, hogy mit keresel itt, nem felejtettem el semmi olyasmit ami fontos lett volna, most pedig ha megbocsátasz, vár a szauna, a fiúk szaunája, úgy negyed órára. – igen, a méregtelenítés, az nagyon fontos! Meztelenül, csak egy szál törölközőben, természetesen, de ezt már nem tettem hozzá hangosan, semmi köze hozzá. Főleg ha az ember el akarja kerülni a kellemetlen kötelező büntetését. El akartam húzni az időt minél inkább. Minél tovább húzom annál jobb, bár így elvileg magammal is kitolok, mert ha nincs papír és nincs aláírás azoktól az emberektől, akivel a büntető feladatomat kell töltenem, akkor szabhatom. De csak megdumálom ezzel a lánnyal is ,hogy írja alá, biztos, hogy van valami focista vagy más Winsteres akire oly régóta áhítozik, így bedumálhatom egy randira, egy protekciós randira. Így mennek, ezek a dolgok kérem szépen. Vagy elkészítem a háziját egy hétig, ennyi. Abból a tantárgyból, amiből szarul áll, vagy szarabbul. Ez a másik opció. Kereslet-kínálat.
Sarkon fordultam, és a vállam felett hátra pottyantottam a cipőt, egyenesen a tulajdonosa irányába, vagy elkapja, vagy nem.
Valahol mélyen abban reménykedtem, hogy nem Aio egyik kötelező feladata, ezért megengedhetem magamnak ezt a fajta viselkedést, főleg azok után, hogy hozzám vágta a cipőjét, kis lába van, és? Meg indulatkezelési problémái, tipikus olasz, harsány!

Zene:Dangerous Megjegyzés: Öltözék:

Pierson ✘ Alelnök

Pierson ✘ Alelnök
Motto : just go and do what you do 'cause there's nothin' to prove Age : 22 Titulus : she hits like ecstasy Foglalkozás : diák Play by : Blake Lively

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   2017-10-08, 5:30 pm

Franny & Rule

Ez vagy az évszázad legjobb ötlete volt, vagy meglehet, a legrosszabb. Ki vagyok én, hogy eldöntsem…? Innentől kezdve már csak az események sorozata lesz a megmondhatója annak, mi is pontosan a helyzet. Én „csak” meglöktem a sorban az első dominót, és bátran (vagy épp botor módon) felszegett állal várom, mi fog most történni. Mondjuk arra nem nagyon számítok, hogy Rule Archer boldog lesz, amiért hozzávágtak egy cipőt, úgyhogy legalább ez ügyben nem érnek meglepetések.
- Nem, nem igazán – hagyom rá a valószínűleg inkább költőinek szánt kérdést, ahogy összefont karral, fél pár cipőben pózolok a medence szélén, de hé, hát én sosem árulok zsákba macskát! Elég sokszor megvádolnak mindenféle hülyeséggel, meg elég gyakran szembesülök azzal, hogy mások egészen másféle embernek gondolnak, mint amilyen valójában vagyok, de azzal elég ritkán szoktak megvádolni, hogy normális vagyok. Meg hát… bizonyára normális emberek tényleg nem dobálnak tánccipőket éppen medencében lebegő srácokra, de mondjuk annyira drasztikusan sem tudom felfogni ezt az egészet, mint ahogy azt Rule teszi - Ha ettől meg tudtál volna fulladni, én erősen kétségbe vonnám nem csak a tehetségedet, mint úszó, de a túlélő ösztönödet is – ki hallott már ilyen hülyeséget, megfulladni, csak mert megdobnak egy viszonylag könnyű tárggyal, mesterséges körülmények között, ahol aztán tutira nem jön egy hullám, ami meglepetésedben eltemet… és még engem szoktak drámakirálynőnek hívni!
Persze, kénytelen vagyok felnézni rá, ami állatira frusztráló, de ha az ember lányának van egy csekélykel esze is – és a tévhitekkel ellentétben nekem valamennyi azért van –, akkor egy idő után megszokja, hogy a férfiak szeretnek visszaélni a testi fölényükkel, de minimum fitogtatni azt, csak hogy többnek érezzék magukat. Jellemző. A tekintetem azonban rezzenéstelenül állja az övét, kettőnk közül ugyanis még mindig ő van a szarabbik helyzetben. Engem nem ítélt senki büntetőmunkára, nincsen semmi, amivel bárkinek is tartoznék, csak magamnak, és ez egy egészen más körkérdés.
- Tényleg? Nem gondoltam, hogy izgatnak a szabályok. Vagy akkor most nem itt meresztenéd a segged, hanem táncórán lennél, jól mondom? – nyilván igazam van. Nyilván tudja, hogy igazam van. És mégis, nyilván tökre leszarja, pedig voltaképpen tényleg csak szarul tud kijönni a helyzetből. Baaaaah, férfiak!! Épp csak elkapom a felém hajított fél pár cipőmet, mert némileg akadályozza az egyébként általában jó mozgás koordinációmat, hogy csak félig vagy magasított sarkú cipőben, úgyhogy rögtön le is veszem inkább a másikat is, és mindkettőt a pántjánál fogva a markomban tartva szaladok Rule után, hogy azzal a lendülettel be is előzzem, és most én torpanjak meg ő előtte. Kihúzom magam, de hát azért ez nyilván nem oszt, vagy szoroz, és még mindig ő a magasabb… de nem is ez a cél. Csak az egyértelmű üzenet, hogy ennyire azért nem könnyű megszabadulni tőlem. Én is tudok legalább olyan csökönyös lenni, mint amilyen a jelek szerint ő is.
- Hogyne tudnád, hogy miről beszélek – közlöm vele egyértelműen kissé dühösen, bár talán a haragomat már az is kellőképp elárulta, hogy hozzávágtam egy cipőt - Ha jól tudom, és hidd el, Archer, jól tudom, akkor neked most a táncteremben kéne lenned, ahol a büntetésedet töltenéd, és nem egész mellesleg segítenél. Nekem. Most.

Winster

Winster

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   2017-10-10, 10:08 pm

Franny& Rule

F
elháborodottan horkantottam fel a piszkálódását meghallva. Szerencséje, hogy lány! Még a leghülyébb Winsteres is képes felfogni hogy a lányokkal óvatosan kell bánni. Figyelmen kívül hagyom a sértését.  Igen, drámázom, mert semmi kedvem a kötelező feladatomhoz. Igazából, ami azt illeti túlságosan is szabálykövető vagyok, mindig alárendeltem magam apám akaratának, miatta vagyok itt, miatta tanulok gazdaságtant, és menedzsmentet, miatta szar az életem, mert én képtelen vagyok kiállni vele szemben, magamért. Anyám volt mindig is a felfogó vitorla, én meg a szerencsétlen hajó, ami próbált az apám által gerjesztett szélben a hullámok között elvergődni. Szóval, igen is van okom félni, de valahogy izgalmasnak találom, hogy ellenkezek végre, hiszen megtehetem nem? Ó, igen! Meg is teszem, csak egy kicsit hadd ellenkezzek végre valamiben! A tánc az, amit úgy hittem, hogy anyám halálával örökre eltemethetek az életemben, mert a táncot hibáztatom, azért, hogy ő meghalt, miattam. A tánc és az én hibám.
Vettem egy nagy, nyugtató levegőt, miközben tovább sétáltam és próbáltam nem tudomást venni a rikácsoló szépségről. Hiába, nem vagyok vak. Csinos, izmos lábak, egyértelmű, hogy táncosé, talán balett, vagy modern? Arányos testalkat és dús alsó ajak. Csak egy kicsit túl hangos. Ám nem azért jött, hogy leakasszon magának egy Wintsterest, nem abban az értelemben. Mert neki az én „szolgálataimra” volt szüksége. Valamilyen szinten.  Ácsorogni még tudok, nem? Meg sem fogok moccanni, az nem nagy ügy. De akkor sem adom magam könnyedén.
Hajthatatlannak tűnik, még megállok a fiúöltöző ajtajában.
- Nincs valami tantárgy, amiből szarul állsz, matek, kémia, fizika? Bármi számolással kapcsolatos? Két hétig minden házidat megcsinálom belőle,csak hagyj lógva, rohadtul nagy baklövés volt a dékánomtól, hogy ide küldött büntető feladatra, mondd meg Aioinak, hogy inkább pucolom a vécéket. – elvek, kérem, itt az elvekkel volt a probléma, és feltett szándékom volt még a negyedórás gőzölést is kiülni. Legalább annyival kevesebb ideig kell a Rossi lány közelében tartózkodnom.
Eltűntem a férfi öltözőben, és reméltem, hogy ide már nem követ, ha mégis így tett volna, nem zavartattam volna magam, ledobtam magamról a fürdő nadrágomat, és a derekam köré csavartam egy törölközőt, ha kések a kötelező feladatról, akkor azt tegyem stílusosan. Neki meg úgy sem kell tudnia arról, hogy beadtam a derekamat, már rég. Majd úgyis észreveszi, ha szó nélkül, duzzogva csatlakozom hozzá.
- Nincs valami dolgod? – morogtam oda abban az esetben is, ha épp követett volna, de akkor is, ha épp az ajtóban állt volna meg, bár kinézem belőle, hogy bejön utánam, nem az a szégyenlős fajta lány.
-Tudod, ez a fiúk öltözője és szaunája… - hét percet kérek csak! Az nem olyan sok nem?
A szaunában remélem, hogy magam maradtam, itt legalább volt időm egy kicsit merengeni azon, hogy mivel érdemeltem ezt ki?!
Ja igen, Ash Skylar pofáját bevertem, de megérte! Nem, mégsem.
~Balfék, ráadásul részeg is volt, de érzékeny témát érintett….~
A tenyerembe temettem a homlokomat, majd felkeltem, a digitális órán letelt a hét perces intervallum, így kicsattogtam a fürdőbe, ahol jó melegre állítottam a vizet.
- Jössz a jövő heti amerikai foci meccsre? – próbáltam beszélgetni vele, mert miért ne? Még akkor is, ha a fürdőből kellett kikiabálnom, oda csak nem követ, talán,hogy lássa elkészülök-e,bár ennél a nőszemélynél a fene se tudja, elvégre nem én dobálóztam cipőkkel... Ha még sincs itt, akkor legalább magamban beszéltem, semmi probléma. Ám valahol mélyen sejtem, hogy sosem lesz nekem ekkora szerencsém. Hallottam, hogy nagyon célratörő és vezető tud lenni Ms Rossi...

Zene:Dangerous Megjegyzés: Nem vagyok egy könnyű eset Razz Öltözék:

Pierson ✘ Alelnök

Pierson ✘ Alelnök

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   2017-10-11, 7:41 pm

Franny & Rule

Azt hinnétek, idegesebb már nem tudok lenni Rule Archerre, ugye? Alapvetően én is ezt hinném. Mert a bűne voltaképpen nem olyan nagy, hogy vérbosszút hirdessek ellene életünk hátralevő részéig, épp csak bosszantó. Annyit nem ér a dolog, hogy füstölgő porszemeket hagyjak magam mögött, mert felrobbanok, azért itt nem tartunk. De aztán előhozakodik azzal, hogy számolás. Most így... komolyan? KOMOLYAN? - Hogy tessék? Nem vagy te egy hangyafasznyit sztereotíp, mondd csak? - kérdezek vissza csípőre vágott kézzel, mert ha mondjuk most olyasmi után halászik, amivel szívességet tesz nekem, akkor szerintem jobban tenné, ha közben nem sértene meg közvetetten, most nem? Jézusom. Ez most fáj - mármint, tényleg, konkrétan fáj, és leginkább szeretném kikérni minden nő/szőke nő/Piersonos nevében (igazából nem tudom, melyik kategória miatt vetemedett a maga következtetésére, de nem is vagyok benne biztos, hogy ez számítana, a sértés akkor is sértés, mindegy, mi az ok mögötte). Hajszálak választanak csak el attól, hogy megtegyem, és végül csak azért nem teszem meg, míg ökölbe szorult balom ujjbegyei a tenyerembe vájnak, mert nem akarom elterelni a szót arról, amiért itt vagyok. Úgyhogy remélem, ezt az egy költői kérdést is sikerül "kösz, nem"-nek értelmeznie.
- Nem mintha nem lenne bizonyára mulatságos látvány, végignézni, ahogy wc-ket pucolsz, de az rajtam kicsit sem segít - az meg már igazán nem az én problémám, hogy miért olyan büntetést kapott, amilyet, és Aoi tanár úrnak sincs kedvem üzeneteket hordozgatni, ugyanis nem ez az én dolgom, hanem az, hogy segítsen felkészülni egyetlen nyamvadt tánc-jelenetre a hónap végén bemutatásra kerülő darabunkban. Nem olyan nagy dolog. Szerintem még Rule is tudna asszisztálni hozzá, ha kicsit megerőltetné magát, annyira nem lehet falábú...
Az öltöző ajtajában azért jól nevelten megtorpanok. Aztán elgondolkodom azon, hogy mi van, ha van az öltözőnek egy másik kijárata is, amit nyilván nem tarthatok szemmel, és bizonyára van is neki, mert az ember jó esetben tényleg nem utcai cipővel trappol be a medencéhez. Én viszont nem lehetek egyszerre két helyen, nem igaz? Aprót sóhajtok, csak azért forgatom a szemem, hogy egek, már megint sikerült magam hülye helyzetbe keverni, mintha isteni tehetségem lenne az ilyesmihez, vagy inkább konokságom, és végül rezzenéstelen arccal bemasírozok Rule után, ledobom magam egy padra összefont karokkal, és tüntetőleg a plafont, meg a sarkokat bámulom, ami csak annyit hivatott jelezni, hogy ne hízelegjen magának véletlenül sem, nem azért vagyok itt, hogy rajta legeltessem a szemeimet. Namertmajdpersze! Fontosabb dolgom van ennél jelenleg. Amit menten közlök vele is - Már hogy ne lenne? Próbán kellene lennem, épp csak szükségem van hozzá egy partnerre - mondom kissé szemrehányón, de már inkább csak duzzogva, mint hangos dühvel. Akárhogy is, remélem előbb-utóbb elunja a nyaggatásomat, akár a düh, akár a duzzogás miatt. Nekem mindegy, melyik nyer, amíg nyerek, természetesen. Persze nincs ebben semmi megjátszás - tényleg haragos vagyok, amiért a dolgok nem úgy mennek, ahogy szeretném, és eszem ágában sincs innen Rule nélkül távozni, úgyhogy ezért helyezem magam kényelembe. Azért a szaunába nyilván nem követem, annak csak nincs két bejárata, hogy meglóghasson előlem - egy szál törölközőben, ráadásul, azért az nevetséges lenne -, úgyhogy tetetett türelemmel csavargatom a hajvégeimet, amíg várok rá. Kisebb örökkévalóságnak tűnik.
- Hah? - nem mintha Rule hallaná, hogy ez az első reakcióm arra, amit kérdez. Igazából csak azért, mert nem vagyok benne biztos, hogy a vízcsobogástól, így az öltöző-részben ücsörögve jól hallottam-e, hogy a focimeccsen való részvételemről érdeklődött-e. Hát, ha nem, maximum mondok valami hülyeséget...? - Tudod mit? Ha eljössz velem táncórára, kimegyek a meccsre én is! - jó, hát nem mintha biztos lennék benne, hogy ez bármit nyom is a latba, vagy lehet akár csak egy kicsikét is motiváló. De egy próbát tökre megér. Pont, mint az ittlétem.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Franny vs Rule   

Franny vs Rule
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal